• Zagreb1992
    1.7k
    Totalno neobjašnjiva stvar ...Budućnost imala 25 razlike i to je uspjela skoro prokockati ...Mzt se vratio na izjednačenje i onda se dogodila krađa u vidu isključenja Warea koji je do tad igrao odlično


    Cibona - Gorica h 16.5 1

    Cibona nakon serije poraza danas dočekuje zadnju ekipu prvenstva Goricu. Cibona i danas igra bez Mazalina i Bundovića koji su pokošeni virozom ..Bez obzira na njihov izostanak ovo je rang utakmica koje Cibona mora dobiti sa 20 razlike kako bi se vratilo na pobjedničke staze. Po meni hendikep mali iskreno i ako Cibona od prve minute shvati utakmicu ozbiljno bit će to laganih 20 razlike
  • superhik
    11.1k
    pratilo se. Hvala :smile:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Drežnjak over 13.5
    Rorie over 12.5

    edit: Bolje ne komentirati ove stvari .
  • Zagreb1992
    1.7k
    Zabok- Cibona 156.5 +

    Po meni se isplati probati over na ovoj granici uzeti ...Zabok od promjene trenera pokazuje i neke znakove života i dobre igre...u zadnjih 5 utakmica imaju over 3-2 ...Što se tiče Cibone oni u ove utakmice ulaze sa željom samo da se netko ne ozljedi...Također treba napomenuti da Cibona u zadnjih 5 utakmica prima više od 70 koševa, ali isto tako i zabija dosta :) utakmica se igra u 19 h
  • Zagreb1992
    1.7k
    Jučer Cibona lagano prošla ...nadam se da ste ispratili...za danas imam jedan par koji mi je solidan za uzeti

    Dobrić over 8.5
  • Zagreb1992
    1.7k
    Jako dobra dva dana u nizu

    Mbappe daje gol 1.80

    Paris nakon kiksa Marseilla ima danas priliku opet povećati prednost i približiti se korak tituli...Iskreno me začudila ova kvota jer svi znamo kakav je Mbappe i PSG na domaćem terenu...Za hrabre bi stavio Mbappe gol i PSG gol u prvom na SS builderu

    Benzema daje gol 1.80

    Jednostavna stvar..Real mora hvatati zaostatak za Barcelonom i ne smije si dopustiti nikakav kiks..U goste Realu dolazi Sociedad...Iako je u zadnjih 5 međusobnih ogleda dao 2 gola uzimam ovaj par iz razloga jer je Benzema u dobroj formi


    Sretno svima koji prate !!
  • Zagi
    7.7k
    Ekipa, može me netko uputit ako ima neka stranica koja uspoređuje kvote za hnl tekme?
    Gdje naći najveći tečaj i svašta nešto...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Budućnost- FMP H 6.5 1

    Par koji danas uzimam definitivno je hendikep na domaćina..najveći razlog tome po meni je odlazak prvog igrača iz FMP-a Fraizera...Ogroman hendkep za FMP jer je riječ o igraču koji je dao u prosjeku 17.5 poena po utakmici..i ne samo to nego uz sve to je dosta dobro i razigravao ekipu..sad će tu ulogu preuzeti Valinskas...kvota 1.75 mi solidno za uzeti
  • Dammir10
    266
    Dinamo daje gol u oba poluvremena mi se danas čini primamljivo.

    Koeficijent 2,40
  • Zagreb1992
    1.7k
    Murić over 8.5

    Jedan par koji je po meni danas prošao ispod radara za granicu jer Murić over 8.5 ...Kapetan ekipe Cedevita Olimpije i koji je upravo u ovakvim utakmicama solidan pick za over..Mzt je kriminal od ekipe u reketu i tu vidim šansu za Edu koji se također voli izvlačiti van reketa i šutirati trice..U dobroj je formi u zadnje vrijeme i za nekih 20 minuta na terenu mislim da bi mogao ovu granicu lagano proći

    Koeficijent na Budućnost hendikep pada
  • Sunja86
    1.2k
    @Zagreb1992 svaka čast danas oba pogođena samo nastavi
  • Zagreb1992
    1.7k
    KK DInamo - KK Cedevita Junior h +6.5 2 1.85

    Moram biti iskren da me začudila ovako mala granica na hendikep Cedevite protiv Dinama..Cedevita se digla ogromno nakon povratka Simona što su pokazali skinuvši skalp svim aba ligašima. I ne samo to nego su Zadra i Splita dobili sa 15+ razlike...Također u prilog ovom ide da u ovoj godini nemaju poraza i osim Cibone svaka im je pobjeda bila sa dvoznamenkastom razlikom...Prva utakmica između Cedevite i Dinama je završila 103:75 u korist Cedevite. Za hrabrije može se probati veći hendikep po 3.30 kvoti

    Zanimljiv par na bilderu SS
    Gorica over 4.5 kornera i Gorica gol je po kvoti 2.06

    Domaćini danas kontra Šibenika moraju pod mus ići na pobjedu ...Očekujem od Sopića da ipak pokrene ekipu i da danas upišu važna 3 boda u borbi za opstanak..Šibenik u gostima je ekipa koja svoju priliku čeka iz kontri i uz konstatne napade gorice mislim da prije svega mogu ići over korneri, a gol bi morali isto zabiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.