• BBBaranja
    2.5k
    James L. 31.5 over 1.85 ulog 10/10

    Doktoru košarke fali 36 poena da skine Karima sa prvog mjesta najboljeg strijelca NBA lige..
    Čitam da ljudi nude bolesne pare za ulaznice,Oklahoma prima dosta koševa baš sa Jamesove pozicije još imaju i nešto izostanaka.
    Očekujem punu minutažu Jamesa bez obzira na rezultat,za hrabrije trpajte i na koji koš više u betbuilderu.
  • Stojke
    48
    mislio sam napisati da ce mu vjerovatno faliti par koseva za tih 36 ali kako su to ameri,podrediti ce njemu sve a i ovi iz oklahome ce vjerovatno rado prihvatiti da je rekord srusen upravo protiv njih
  • TresnjevkaZG
    699
    Mislim da ga neće večeras srušit, a rekord pada sljedeću protiv Milwaukee u duelu dvije Kareemove ekipe.
  • ksapi
    2.9k


    Ako ides na rusenje rekorda onda jedino 34.5-35.5 po vecem koefu imaju smisla :)
  • BBBaranja
    2.5k

    Nikada nisam bio ovoliko siguran u nesto kao u prolaz ovoga po tecaju 2.35 na stranoj kladi.Stavio sam granicu iz jedne nase kladionice,ja sam vijao 36+ i ulovio ga..
    Probudio sam se da bi ispratio tekmu,naravno Ameri i šou idu kao prst i nokat,sve je bilo podređeno Jamesu da obori rekord..
  • ksapi
    2.9k


    Nisi me razumio. Tvoja primarna analiza je over 31.5, ali ako ganja rekord za koji treba 36 koseva onda jedino ima smisla igrati 35.5 po vecem koefu. Eto na kraju tocno i jedva :)
    Cak i nije toliko silovao (20 suteva).
  • Stojke
    48
    ipak ga je oborio,igrao sam bzvze listic i jbg steta za alkmar utrecht , igraju zadnje utakmice kisa golova i na kraju manje od tri zavrsi
  • BBBaranja
    2.5k
    London Lions-Hamburg 1 1.40

    London prava domaćinska ekipa,imaju par bivših NBA igrača,u goste im dolazi Hamburg koji ima 8 poraza u zadnjih 9 susreta.Meč je bitan zbog prolaska u daljnju fazu natjecanja tako da očekujem ozbiljan pristup i pobjedu domaćina.Za povećanje dobitka na nekom listiću idealno.

    Rashford daje gol 2.20

    Dečko je u top formi,MUFC igra dobro a u goste im dolazi slabasni Leeds.Ovo je cisto onako na osjecaj stvoreno za singliranje :)
  • Infinity
    16.4k
    Rashford daje gol 2.20

    Dečko je u top formi,MUFC igra dobro a u goste im dolazi slabasni Leeds.Ovo je cisto onako na osjecaj stvoreno za singliranje :)
    BBBaranja

    Ovo bi se dalo pojacati s Rashford gol + pobjeda Manchestera.

    Ne znam kako i da li to nude kladionice u RH, al kod mene tu Premier nudi 2.05 na Rashforda, a 2.50 na R+M.
  • BBBaranja
    2.5k

    Može se i kod nas to odigrati da,ali onda su to već dva para a nije puno veći tečaj.
    A ja igram singlove sve što je preko 2
    Ali ko voli nek izvoli
  • Infinity
    16.4k
    Ma razumijem. Ja cu ovo ubaciti na neki onako bezveze listic za sitne pare. Kad se singlira onda samo oprezno.
  • BBBaranja
    2.5k

    Baš zbog ovakvih pizdarija igram samo singlove,ja sam prošo..a kako ce MUFC odigrat zaboli me
  • BBBaranja
    2.5k
    Maccabi Tel Aviv-zvezda 1 1.45

    Veoma bitna utakmica za ulazak u top 8,Maccabi doma na omjeru 9-1,gosti u padu forme.
    Očekujem lagani prolaz kao i jučer na košarci.

    Bayern-partizan 2 2.20

    Obradovićeva ekipa igra odličnu košarku,po ovom tečaju to se mora uzeti.Imat ce sigurno podrsku svojih navijaca,koliko sam procitao kompletni su dok kod domacina ima par izostanaka.
    Biti ce ovo egal utakmica koja odlazi na stranu gosta nadam se.
  • superhik
    11.1k
    Danas na Varaždin protiv Hajduka koeficijent 4

    Nema Sahitija, Livaja je u bolovima, Hajduk igra loše i ne snalazi se pod vodstvom Leke i u novoj formaciji.

    Po meni dosta dobro za zauzeti uz manji ulog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.