• Logistika
    1.3k
    ma cini mi se da Orsu nitko niti bi zadrzavao,niti se o njemu radi...vise se cude ljudi izboru kluba...ovo je prošlo svršeno vrijeme...nadam se kako je gore napisano vec ,da nece biti egzodusa sad,to me najviše brine
  • xyz
    840


    Pišeš nebuloze... Ne vidim iz čega si zaključio to što pišeš.
  • Nino Bule
    13.8k

    Pa njegov je izbor kluba, vjerovatno jedina konkretna ponuda iz epl i zadnji vlak da se tamo iskusa. Mogao je cekat jos ponuda pa southampton kupit nekog drugog i propadne mu transfer
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim, ako je ovo na inzistiranje Oršića onda u redu. Ali mene nikad pa ni tad ne možeš uvjerit da je jedan Southampton veći klub od Dinama pa gdje god da igramo. (ne kažem da ti tvrdiš, nego općenito) Meni je ovo više paralela prodaješ jednog od svojih najboljih igraća za relativnu siću (ko što su oni napravili sa svojim talentom) u davljenika Premijer lige koji skoro sigurno ipada u Championship, a zašto? Jel to ima potrebe? Mislim ako je ovo napravljeno na inzistiranje Oršića, onda mu mogu reć samo HVALA i SRETNO, ali nekako se ne mogu oteti dojmu da je ovo povezano s situacijom u i oko kluba...
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Ma pusti ne vrijedi objasnjavati ljudima koji nas usporeduju sa Hajdukom,i koji govore da smo spali na razinu Hajduka. Njima je ocito logicno blokirati transfer i traziti 20M€ i tako upropastiti legendi kluba najvecu zelju,ne ispuniti obecanje koje mu je dano i tim cinom bi tek postali kao oni sa juga,a ovako smo bili i ostali gospoda.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Ne stoji 10 klubova iz Engleske u Maksimirskoj 128 i svi cekaju red da predaju ponudu za Orsu. Uzima ono sto mu je ponudjeno,sigurno da bi i on htio otici u Fulham i Brentford ali ga ljudi ne traze. Naravno da Southampton nije veci klub od Dinama ali Orsa uzima ono sto mu je ponudeno.
    I zapamti NEMA VECEG KLUBA OD DINAMA
  • Nino Bule
    13.8k

    Moze bit povezano sa situacijom u klubu u smislu da orsa tu ne zeli biti jer je rusvaj, ali nema nijednog razloga mislit da su u klubu inzistirali da ide jer je orša prije prve ponude (koja je bila odbijena) vec sve dogovorio sa southamptonom, dakle vise manje sve jasno htio ici i klub mu nije radio problem
  • thadd
    108
    E je*i ga, sretno Mislave
  • Keyser Soze
    10k
    Pustite sad to, gotovo je. Radije se pitajte koga ćemo dovesti, ako ćemo uopće dovoditi.
  • IstokKa96
    692
    Lijepo je kaj smo mu ispunili obecanje, ali da nije mogao pricekati neki solidniji klub PL-a pa lagodnije i s vise gusta (od)igrati nego njih koji ce se mozda nekako i spasiti na kraju, ali put do toga ce biti blago receno zahtjevan.
  • Logistika
    1.3k
    dali se Marko Pjaca skrasio?
    ne bi se čudio uopce da je to dolazak. Samo predpostavka moja.
  • Neki tip
    21.3k
    qdbio5tvdzcl0vxe.jpg

    Šta kažu domaći stručnjaci za transfere, ima li tu materijala za nas?
  • Infinity
    16.4k
    Ako Orsic ode treba uzeti Di Mariu.
  • Neki tip
    21.3k


    Sad nam trebaju oba krila i lijevi bek. Da imamo sposobnu upravu, ne sumnjam da bi to bilo riješeno. Ok, možda ne baš sva 3, Messi reći ćemo nije realan, ali već Di Maria i ovaj neki Guerreiro..
  • Ali
    2.2k
    Za sve one koji kazu da sam glup sa uoisima danas, daj mi recite koga bumo dobili za 6m€ i placu od 1m€ ???
    Pa nismo nekog jebenog ojedu dovukli za tu lovu , kojem bi trebalo bar sest mjeseci za aklimatizaciju na europu i jezik...

    Sad nek nam i tovari uzmu titulu pa nek idemo u konferencijsku mi igrat u kazahstan kad imamo kretene u upravi.
    Koji i dalje imaju stav "poslije mene potop" jer ja sam nezamjenjim i bez mene bema stadiona nema nicega...
    Do kraja sijecnja ce i Ademia potjerat u francuskog drugoligasa pod spikom da mu je zelja bila isprobat se vani..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions