• BBB Mataa998
    1.8k

    Ma ne mislim da smo ih prestigli,nego sam slucajnim odabiro uzeo da vidim prosjecnu posjecenost njihovih utakmica i eto odabir padne na sezonu 15/16 ili tako nesto i vidim prosjek 10ak tisuca.
  • Nino Bule
    13.8k

    Je u pravu si, sadio mane i orsa su u 10 deka, trebali smo mu onemogucit transfer koji zeli jer mislimo da vrijedi 20 mil
  • Mr Anderson
    8.2k
    Koliko god nam bilo žao što odlazi, realno mu se nema što zamjeriti. A ni upravi. Prošle godine mu se po meni opravdano stopirao odlazak uz obećanje da će ga sljedeći puta pustiti. Nebi bilo u redu da ga se opet stopiralo ako on želi ići. Nadam se da će sad nekog dovesti makar prvenstvo počinje za dva tjedna.
    A smradove ko Olivari uopće ne treba komentirati.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Sadio Mane i Orsic,daj se uozbilji...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Dok ne vidim sluzbenu potvrdu ja se nadam ostanku.
  • Logistika
    1.3k
    sumnjam da bi ga dali za manje od 6 7 miliona nazad
  • dZg1986
    520
    Kako mozes uopce usporedivat Manea i Orsica te klubove u kojima igraju? Treba biti realan.
  • Klenx
    5.6k
    Razumijem želju za Premier ligom, ali gurati se tamo u zadnji klub gdje si dogodine potencijalno u Championshipu...
    Ali eto, sretno mu bilo, zaslužio je.

    Samo se bojim da slijedi egzodus, da je Oršić samo prvi u nizu...
  • BBBaranja
    2.5k
    Ne kužim koji dio vam nije jasan..
    Čovjek nakon svega što je pružio za svetinju,želi isprobati premier ligu..
    Pošteno od kluba što ga pušta uz solidnu odštetu i to je to..
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Razumijem želju za Premier ligom, ali gurati se tamo u zadnji klub gdje si dogodine potencijalno u Championshipu...Klenx

    To u jednu ruku nije ni lose. Ako izboris ostanak u ligi i odigras dobro postat ces heroj. S druge strane ako ispadnes lakse ces napustiti klub.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Sprdali smo Hajdukovce jer su prodali Biuka u Ameriku... i onda mi napravimo ovo...

    Nemam komentara, ubiše me ovo. Što je najgore ne bi imo prevelikih problema s njegovom prodajom da imamo zamjenu/ideju šta dalje. Očito da je cirkus u klubu napravio svoje...
  • Ali
    2.2k
    Scenarij je da je ovaj smrad od Antolica podhitno htio uzeti lovu dok nije razrjesen duznosti. I dogovorio je sebi ozbiljnu oroviziju.
    Orsa ce odigrati 10tak utakmica do 60min, i imat ce placu max 1,5m i kad padnu u drugu ligu prodat ce ga southampton nekim belgijancima ili skotima za 8mil€ i kraj repke... i vjerovatno nakon toga povratak u Speziu i slicno
  • Nino Bule
    13.8k
    Evo rijetko to molim, ali molim ban za trolanje alija, hvala
  • Nino Bule
    13.8k

    Kakve ovo paralele ima s biukovom prodajom, jedno je "generacijski talent" kojeg razvijas da prodas dalje (i to je proslo tako da je otisao u jebeni mls) drugo je igrac koji je "odradio" posteno svoj mandat u dinamu i ŽELI ici dalje, postoji tisucu prigovara na klub ali zajebavat legendu kluba koji nam je omogucio sve ove pobjede kroz godine bi meni bio minus za klub a ne plus
  • dZg1986
    520
    Jedan od rijetkih normalnih komentara. On jednostavno zeli nesto novo i odmah je pristao na uvjete. Vec jednom mu je Dinamo stopirao transfer, a nakon svega sto je napravio zasluzuje da ispuni svoje zelje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions