• Logistika
    1.3k
    kolika tuga u meni
  • Krizy
    43.5k
    Nije ni počeo tako da ćeš se načitati :lol:


    Oršiću sretno, jako sam tužan zbog odlaska.
    Navijam za ispadanje Southamptona pa eventualni povratak Oršića na ljeto
  • Oluja
    4.3k
    Želim Oršiću svu sreću u daljnjoj karijeri i hvala mu na svemu što nam je dao, a dao nam je jako puno.
    Ne mogu opisati koliko mi je žao što odlazi.
  • flexXy
    2.3k
    Uvjerljivo najgori transfer u povijesti kluba. Strah me sta ce se dogadat do kraja prijelaznog roka da nam nebi titula na kraju bila ugrozena.
  • IstokKa96
    692
    Izabrati southampton u odnosu na dinamo je jednako kao i monzu u odnosu na dinamo...na stranu navijacke oci, izazovi i sve vec receno na prethodnim stranicama u korist takvih odabira...fala Mislave i sretno!
  • Markelo
    2.6k
    Svaka čast Englezima na poslu. Za te pare dobit ovakvog igrača, e to je pravi posao.

    A mi, nama ostaju obračuni kriminalaca u klubu i novinari kao što je Droljivari.

    Orša sretno u premiershipu
  • Infinity
    16.4k
    Ljudi zna li netko logicno objasnjenje zbog cega klubovi poput Sahtara mogu prodati igraca po 50-60M a mi jos uvijek ne? Malo sam pogledao liga im i nije bas toliko ispred nase,posjecenost isto slaba,prakticki imas 2 kluba a to su Dynamo i Sahtar.BBB Mataa998

    Shakhtar je osvojio Kup UEFA. Redovni su u Ligi prvaka u kojoj tu i tamo prodju grupu, a vrlo cesto zavrse treci i igraju EL na proljece.

    Oni su u zadnjih 15 sezona 11 puta zavrsili Ligu prvaka medju prva tri. Uzeli su i jedan europski trofej.

    Mi smo u zadnjih 15 sezona srusili sve negativne rekorde. Dobri smo par sezona pa mislimo da smo level Shaktara.

    Sto se posjete tice. Shakhtar je imao stadion kakav mi necemo imati nikad i posjetu 40.000 u prosjeku. 40.000 u toj slaboj ligi. Da Rusija nije napala Krim danas bi vjerojatno bili najjaci klub van liga petice. Igrajuci po Lavovu i Kijevu imaju duplo vecu posjetu od nas.

    Shakhtar je rat unazadio, al jos smo mi daleko od njih. Europska titula i dobre igre u Ligi prvaka se tesko brisu. I ove sezone su zavrsili treci igrajuci u Poljskoj. Mi dobijemo jednu od sest utakmica i mislimo da smo ih presli u igrici. Nismo. Sve to izgleda tako blizu, al oni su to gradili godinama i ne mozemo mi to preteci preko noci. I oni su prije 15 godina prodavali igrace za 10-15 milijuna.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Shakhtar nikad nije morao prodavat, oni su imali top igrace koji su odlazili i istekom ugovora. To znaci puno u pregovorima. Uz to su imali i rezultat. Rat ih je bacio debelo nazad, pa jedan Durasek danas igra tamo..
  • Mulec86
    394
    Velik igrač koji nam je pružio bezbroj uspomena i veselja. Div ove nove generacije nekog novog Dinama, potpuna klupska legenda. I neka sad uživa u raskoši elitnog nogometa... apsolutno je zaslužio. Hvala na svemu Orša.
  • Nino Bule
    13.8k
    Shakhtar je u vlanistvu milijardera koji je dovodio kombij jebenih brazilaca za ozbiljne novce, jednog williana platili 15 mil eura davne 2007 godine, tako da nije fer usporedba nas i njih
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Sta pricas ti? Vrijednost transfera nekakvih 8M€ za covjeka koji ima 30 godina.Donio nam je toliko radosti,vratio jedan dio navijaca na tribine,toliko novca kroz Europu. Treba mu mozda spustiti rampu i traziti 20M??? Covjek hvata posljednji vlak da se okusa u najjacoj ligi svijeta,i treba mu to omoguciti. A uopce se ne bih iznenadio da ga na ljeto ponovno vidim u plavom dresu ako ne ostanu u Premier Ligi.
  • plavi67
    922
    sretno orša, a soton će ispast ziher, jako loš kadar i zadnji su trenutno...
    šteta zbog toga, no orša ti samo trpaj, englezi su tvoje mušterije
  • kajsitilud
    382
    A uopce se ne bih iznenadio da ga na ljeto ponovno vidim u plavom dresu ako ne ostanu u Premier Ligi.BBB Mataa998

    ja bi bio najsretniji, ali mislim da to nije bas moguće. moramo ga onda otkupit, a ziher ga ne budu dali za manje od 6 mil. €...
  • Ali
    2.2k

    Pa ako Sadio Mane sa 30g vrijedi 35m€ i ide u prvaka, zakaj mi tjeramo pod okriljem noci nase lijevo krilo za 6m€ u digurnog davljenika, (gledao sam sinoc tu ekipu, pa njih bi danas i gorica dobila, ruku dam za ovo)
    A prica o 8m€ je laz, jer 6m je na rate, a 2 su ako ostanu u ligi, a uz 6poraza u nizu su sigurno u drugoj ligi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions