• Efes Pilsen
    6.8k
    Problem s ovom taktikom je da su nam glavni igraci 4 godine stariji, a jako malo rotiramo. Livakovicu svaka cast, neopisivo mi je drago zbog njega. Brazil je u naletu, bit ce tesko, ali ako se dovucemo do penala Neymaru ove pezdarije nece proc.
  • Nino Bule
    11.3k

    Nisi imao priliku rotirat, ono sta je problem je da vodi lose utakmicu i ne mjenja kad igraci energetski padnu. Jedino za juranovica nemas zamjenu, ostali svi su zamjenjivi
  • Eduardo
    17.2k
    mislim da kaže nešto; zato jer se nisam probio i onda se bojim pogriješiti... tako nešto. Gledao sam na Netflixu, ali zaboravio sam šta kaže točno.
  • masacusec
    3k
    Mislim da sljedeću tekmu, hr repka igra s budućim svjetskim prvacima.
  • Zagi
    4.8k
    Tako i meni zvuči ali ne razumijem onda kontekst. Gdje se nije probio?!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    to je nedostatak izbornika i plana B, ako misli ovako do kraja opet, a morat ce izgleda kako Brasil igra onda je morao bit spreman dat vise minuta Majeru, Orsicu, Jakicu, pa i ovu tovariju sto ubacuje ubacivat na smislene pozicije, a ne izmisljene. No jbg, finale i cetvrtfinale na zadnja 2 SPa je jeben rezultat..
    Cestitke svima jos jednom
  • miro
    3.1k
    Ma nebitno što će bit, ja sam i više nego zadovoljan i sretan. A da će se Brazil ovako prešetavat protiv nas, sumnjam
  • Nino Bule
    11.3k

    Ne kuzim sta je nedostatak izbornika ne mozes rotirat ako je svaka utakmica bila za prolaz, da smo uzeli 6 bodova u prve dvije onda ima smisla dati priliku u trecoj utakmici sucicu, orsicu, jakicu, sutalu, stanisicu. Mjenjat za vrijeme utakmica prije i vise da, rotiranje je bilo nemoguce, di bi to jakic mogao igrat u ovim utakmicama umjesto broza, nije bilo prilike za minute.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    moja greska u izrazaju, u pravu si - mislio sam na izmjene.. Modric, Kovacic, Perisic 86 minuta protiv Kanade.. pada ti veza, pada ti sustav protiv Belgije nema izmjena.. Modric je danas jedva pogledom ispratio onu kovanicu na pocetku produzetka.. na njegovoj igri se vidi zamor.. Broz je neki monstrum da moze toliko stalno istrcavat i onda smekerski smjestit penal, to je cudo prirode, ali i to ima limite
  • Captain America
    13.3k
    Recite da sam lud, al ne bojim se ni najmanje Brazila. Bit će spektakl i nemamo što za izgubit. Underdog smo, ali ne tolki.
  • Jaro
    5.4k
    Cini se da nece na more kz99gyy8z5z6jt62.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.