• Captain America
    13.9k
    Za Brazil Orša mora unutra umjesto Krame jer prostora za bijegove će bit. Al očekujem Kramu u sredini jer je zabio Kanadi i Pašalića na krilu jer je zabio danas ključni penal.
  • Praskaton
    1.8k
    nebi se cudio da dalicu stvarno igra ulogu zabijeni penal..
    Tesko je bit objektivan al danas smo vidili sva 4 napadaca i za tu poziciju spice je petko odigrao najbolje..moze i mora puno bolje al nadam se da starta i u iducoj
  • Captain America
    13.9k
    Mi ćemo tu tekmu bit u podređenom položaju i tu bi kombinatorika naše dvojice i Perišića mogla bit bomba i ključ za prolaz. Pogotovo što sva trojica pomažu i obrani uz odličnu igru naprijed. Kako će siroti Juranović na Vinija... Ako funkcionira u klubu i u repki će s najboljom veznom linijom na svijetu.
  • Praskaton
    1.8k
    je to mi tvrdimo vec duze vrijeme al cini se da dalicu nije ni na pameti..onda bi kramaric ulazio s klupe sto znaci manje minuta za vlasica i pasalica
  • davidinamo
    351
    LIVIIIIIIIII
  • Nolifer
    6.7k
    Plava garda vlada svijetom! :strong:
  • Fanboy
    2.2k
    Livaković je top 3 hrvatska golmana od samostalnosti. Ne samo da je jedan od 3 koji je u povijesti obranio 3 penala u raspucavanju na SP-u, već je već bio izabran u najbolju 11 EL.

    Možemo samo biti Bogu zahvalni da imamo tako kvalitetnog, skromnog i dobrog golmana kojeg krase golmanske i ljudske vrline.

    Kad se sjetim koliko ga je Dalić "ponižavao", a budimo realni to je bilo ponižavanje radi medija i loše obrane koja nije bila krivica Livakovića te je ubacivao Grbića, Kalinića, Ivušića( za kojeg mislim da je kvalitetan).
    Pa kad se sjetim Bilića kako je secirao gol Eriksena koji valjda nebi branio Buffon u najboljim danima. Samo zato jer je Livi, Dinamovac i eto...

    Svima im je vratio u facu, pokazao Svijetu tko je i kakva je klasa. Netko bi se naslađivao, čak i pakosno pokazao na sve te kritike, ali je Livi skroman momak, timski igrač i previše pošten da bi na takve stvari uopće obraćao pažnju.
    Zato i jest tu gdje je, na golu reprezentacije upisan zlatnim slovima u povijest svjetskih nogometnih prvenstava.
    Oprostite mi još jednom, no meni je klupa puna neznalica jer da išta znadu nikad takvog vratara nebi skidali i testirali što psihički ubija u pojam te oduzima samopoudanje, no što reći kad takvim stručnjacima igra Pašalić krilo.
    Tko zna, možda da ubace na krilo, krilnog igrača malo ranije bi im igrač koji je rušio sve londonske klubove donio raniji zgoditak i poveo ih četvrtfinale. Kažem šteta jer Oršić nije zaslužio takav tretman, no znam da će se ukazati prilika da i on pokaže kakva je klasa. To bi od sveg srca volio.
  • Captain America
    13.9k
    Livaković je uvjerljivo najbolji hrvatski golman od samostalnosti.Fanboy

    Samo mala korekcija, veliki potpis na ostalo.
  • maddaddam
    2.9k
    2vs7wqavhegtze1z.jpeg

    Nije Livi dobro branio, nego su Japanci loše pucali…

    Kako samo peče ove koji bojkotiraju.
  • Eduardo
    17.5k
    Komnen Andrić
    822mg43ej06aluhu.jpg
  • Ludovic IX
    5.4k
    Možemo srati po dalicu ali finale, 1/4 svjetskog, 1/8 euro, final four lige nacije u 4 i pol godine..drugi niti blizu. Je miljenik sreće ali dok ga ide, nek bira kako hoce
  • Zagi
    5.1k
    Jel netko čuje što Livi kaže od oko 52. sekunde?
    Prijevod je "I didn't get here by being afraid" ali ne bih rekao.
    nešto nešto , jer se bojim pogriješiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.