• BBB Baranja
    232
    Samo je problem to što kad mi idemo u "kontru" loptu povuče Gvardiol, a ostali stoje iza i čekaju šta će on napraviti bez da pokažu imalo želje da krenu naprijed
  • Nino Bule
    11.5k
    Lijepo su na tribini objasnili sinoc da su kovacic i modric imali losu utakmicu pogotovo prvo poluvrijeme, osim hrpe izgubljenih lopti, po dobijenom duelu petkovica jako sporo ili nikako se nisu prikljucivali, vjerovatno ziherastvo/strah od preuzimanja rizika, kovacicu je svakako instikt ostat na centru, ili povuc se dole (to i u chelsiju radi). Nisam pametan, ne bi mjenjao sad odjednom taktiku, najvise me strah njihovih krila pa bi mozda gvardiola stavio na lijevog beka ako sosa nije spreman, a sutalo lovren stoperi. Stanisic desno isto sigurnija opcija od jure. Izdrzat sto vise s nulom i cekat da unesemo nervozu brazilcima i krenut se nadigravat, mislim da 5 5 blok nema smisla jer necemo mi na 30% posjeda bit, samo ce opet ko protiv maroka (a i jucer) vezni ostat nisko i kad imamo posjed to ce bit na nasoj polovici . Mislim da je petko opet najbolja opcija, dobit ce ti protiv ove dvije svjetske klase na stoperima brazila svojih 50% duela, samo treba onda tocno uigrat sta po tom osvojenom duelu, a ne da mora uzet 5 dodira dok doceka kovacica da se pridruzi i popusi loptu. To je na dalicu da ismisli neki mehanizam kojim bi bili opasni po gol brazila ili bar zadrzali loptu u njihovoj trecini.
  • Aggro
    590
    S Brazilcima samo brzi trebaju igrat...za mene tu Petkoviću nema mjesta osim ako igra Oršić...
    Imamo dva napadača koja se prenemažu i uhodavaju pola utakmice i tri napadača koji stoje na mjestu, ne otvaraju prostora ni centimetra, a ka trče, trče ko muhe bez glave... i onda Oršić ulazi na kraju utakmice... Nisam nikakav stručnjak, ali ono što bi ja forsirao je igra Oršića i Petkovića/Livaje, Perišić može igrat bilo gdje realno... I još jednu stvar... Sučića bi barem uvodio kao zamjenu...
  • og1986
    2.9k
    Ako ćemo ići na taktiku trke protiv Brazilaca, bolje da ni ne izađemo
  • Patak
    2.2k
    Kaj je to sa Sosom, umoran, nije trenirao zbog umora od Belgije?!? Tako nešto još nisam čuo.
  • cron1ck
    1.6k

    Viroza, koja je vjerovatno uzrokovana zbog iscrpljenosti. Ja ga ocekujem protiv Brazila od prve minute.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Iscrpljenost i klima uredaji, nekoliko igraca se pozalilo do sada na virozu, mislim da je Anthony iz Brasila bas to naveo..
  • doubletrouble
    1k

    Od 54:25 - Ivković bi radije imao golmana bez ruku nego Livakovića...ostalo je povijest :smile:
  • Jaro
    5.6k
    Ne znam ko je lik, pogledao par njegovih analiza i zakljucio da tip nije u zivotu loptu taknuo. Mozda ja fukam 10% aki eto takav dojam ostavlja uz full nadmen svisoka stav...
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja potpuno podrzavam te laptop fore, igra iz zadnje linije, golmani moraju znat igrat bla bla, ali los bas pretjeruje uvijek. Genijalno je naravno favorizirao svabe i da ce daleko jer rasturaju pa su doma prvim avionom a mi "bez golmana" igramo cetvrtfinale
  • Captain America
    13.9k
    Bio golman čini mi se :lol:
  • Jaro
    5.6k
    uspjesan ocito...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.