• Ludovic IX
    5.5k
    Petko par puta podsjetio na loše dane.. lopta skače u 16 i umjesto da ju primiri kako samo on zna, pušta da padne i japanac mu uzme. možda bolje da ulazi s klupe.. onda nekako igra sa manje grča. kao da ga ipak pritisak malo jebe jer se njemu broji svaki korak krivi a ne krivo dodana lopta.

    zamislite da je petko pucao onako jučer ko livaja, koliko bi tekstova bilo.. o livajinoj nonšalanciji ni riječi osim u stranim medijima
  • marcio amoroso
    32.4k
    Šta mislite tko je trebao pucati zadnji penal?
  • deda
    27.9k
    Nema zbora. Samo on.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Šta mislite tko je trebao pucati zadnji penal?marcio amoroso

    Joško Gvardiol!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja iskreno sumnjam. Prije mislim da je Majer ili čak Lovren.
  • Captain America
    13.9k
    onda nekako igra sa manje grčaLudovic IX

    Tu je i do trenera. U više navrata je Nenad govorio da s njim treba posebno pažljivo postupat kako bi dobio pravi povrat. Čač mu vjeruje od prvog dana i on mu to debelo vraća. Onaj prije Čačića mu nije vjerovao i Petko je bio u gorem stanju nego u najgorim talijanskim danima.

    Vjerojatno je i samom Bruni jasno da bi linoladić bio najsretniji da nije odigrao jesen kakvu je pa da ga nije morao stavit na konačni popis. Nisu sjeli jedan drugom od prvog dana, ni prvi ni zadnji takav slučaj.
  • Nolifer
    6.7k
    Mapa dodavanja Hrvatske protiv Japana


    Marcelo Brozović bio je središnja figura Hrvatske u posjedu prema svom pozicioniranju i količini dodavanja koja su išla preko njega. Tridesetogodišnji veznjak Intera bio je najbolje ocijenjeni igrač u polju, a njegov sjajni nastup moguće je prikazati kroz više statističkih kategorija.

    Za početak, bio je daleko najaktivniji u posjedu, sa 143 dodira i 115 točnih dodavanja. Pretrčao je 16.7 kilometara, više od ikoga u povijesti svjetskih prvenstava, a prethodni rekord držao je također on, sa 16.4 kilometara protiv Engleza u Rusiji.


    Uputio je četiri ključna dodavanja, bio nepogrešiv u dugim loptama (4/4) i zračnim duelima (4/4), a u raspucavanju penala hladnokrvno je matirao Shuichija Gondu udarcem po sredini gola.
  • Nino Bule
    11.5k

    Juranovic je navodno bio peti, on u celticu izvodi penale
  • deda
    27.9k
    Dragi naši Zonaši,

    pogledajte večeras u 19.05 emisiju Timeout na Z1 televizija. Gost emisije bit će Igor Kalabek, jedan od vaših administratora i suosnivača platforme Zona Dinamo.

    Zahvaljujemo se cijeloj ekipi Z1 televizija, posebice gospodinu Luki Krkoču koji nas je pozvao u goste učinivši nam veliku čast i priliku da predstavimo Zonu Dinamo, njezinu misiju, ciljeve i organizaciju.
  • Eduardo
    17.6k
    Šta mislite tko je trebao pucati zadnji penal?marcio amoroso

    Orša, ali moram priznati da me iznenadio Pašalić na listi izvođača. Livaja mi se nakon onog sinoć ne bi više približio izvođenju.

  • Crusades1986
    9.8k
    Livaja mi se nakon onog sinoć ne bi više približio izvođenju.Eduardo

    Nevjerojatno da onak pukneš penal u osmini finala SP-a. Razina bolikurčine ko da puca penal protiv Gorice dok vode 3:0, a ne protiv Japana za prolazak među 8 najboljih.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Samo jedna stvar, ako Brazilci krenu s onim pilecim plesom slucajno, nadam se da ce Lovrenov fitilj bit vrlo kratak i da ce Neymara rijesit bar do kraja SPa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.