• Nino Bule
    11.6k
    Kaže mali milić iz vlade da se ide sa gradnjom stadiona u zagrebu i da ce i vlada sudjelovat. Moglo bi se nesto i konkretno saznat veceras u emisiji.
  • miro
    3.2k
    Ne želim coprat, ali i meni se isto čini da možda i bude nekaj ovaj put
  • Logistika
    1.1k
    Po koji puta sam sebi ovo radim...i opet se nadam ahahahaha
    Ali hvale svi jedni druge,nega laganini vibra...slažem se sa dečkima gore,imam osjećaj možda i bude nešto,uh kakav,bi to poklon bio Božićni da se dogovore do kraja godine
  • Nino Bule
    11.6k
    Kaze otto baric rusenje i gradnja novog od 30-35k ce kostat 60 mil eura hahaha, vec gubim nadu
  • Logistika
    1.1k
    Otto Barić (arhitekt) kaže to se može izgraditi za 60 mil eura...i to u ZG može biti samo maksimir
  • Fanboy
    2.2k
    Osobito ako reprezentacija opet stvori euforiju, taman se tada i donosi negdje proračun početkom 12 mjeseca kada će prvenstvo biti na pola. Rekli su da će i vlada osigurati sredstva.
  • Nino Bule
    11.6k
    Evo kaze pandur da su odradili studiju isplativosti i da idu shoping centar, uredi i hotel.
  • Logistika
    1.1k
    Jooooj samo da nam sjever na katove ne razdvoje
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ovo sto cujem za sada su samo floskule. Vec ispricane puno puta.
  • Logistika
    1.1k
    jel ima gdje za vidjeti taj projekt u sesvetama
  • Nino Bule
    11.6k
    Ovo za svetu nedjelju je najgora prica koju sam cuo odkad je pocela prica o stadionu.
  • Crta
    40
    Tu u Zagrebu već godinama imaju neki fetiš na bar 3-4 etaže na stadionu, tak da bi novi stadion mogao biti katastrofa...Da svi ti tipovi nemaju ni malo duha za atmosferu....nevjerojatno
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma ništa konkretno. Ovima iz HDZ-a i vlade ne vjerujem doslovno ništa. Volio bi da se varam, ali meni sve nešto kao svi hoće, svi se slažu, a ništa konkretno da kažu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vlada napravila plan za izgradnju stadiona, Dinamo neki svoj plan i studije, ovaj HNSovac u razgovoru i sa Dinamom i sa Gradom i sa Vladom... Antolic prvi put cuje za plan Vlade. Kad su se vec skupili mogli su barem izmislit neku smislenu pricu a ne svako svog konja hvalit :rofl: Zao mi je ekipe kojima je porasla nada, po meni nikakvih pomaka nema.
  • Ajmosvi
    87
    Ma bas tako. Odradili emisiju, svi zele, svi se tomu raduju, a svi cekaju da "institucuje odrade svoje".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.