• SAS1987
    13.9k
    I tribina na jedan nivo može biti "raspolovljena" sa nekom ogradom ili biti napravljena po principu "fake double tier" kao sto je recimo kop u Dortmundu. Oni cak imaju i ogradu oko sektora.

    2owlzfku79i2vgt5.jpg

    yscflxvshodkqg9a.jpg
  • vjeko1701
    6k
    Hahaha, inače, neko vrijeme sam radio skauting lokacija za neke manje produkcije i čudim se da je nedovršena sveučilišna bolnica toliko slabo iskorištena. lokacija vrhunska kulisa za postapokaliptične scene.
  • NORTE
    9.8k
    Vezano uz priču oko rušenja potpuno beskorisnog istoka i izgradnji novog uz travnjak.
    Nakon Atalante koja je modernizirala vrlo ružan stadion na takav način (izgradnjom novog modernog sjevera uz travnjak) novi primjer izgradnje jedne nove natkrivene tribine (južne) uz teren u Italiji, Padova.
    Naravno to trenutno ne izgleda vrhunski, ali to je početak, još uvijek nedovršena i neuređena tribina (bez 'ulaza').
    w548xyzzbtcv8w8w.jpg
    Prijašnij izgled:
    n8o3ngprthgomdcb.jpg
    d62jly4gih8el1br.jpg
    hz0zv0isku5d5hy4.jpg
  • xavier
    11.4k


    Padova je grad koji nije u top 10 najvećih gradova Italije, a klub je trećeligaš.

    Ajmo se ostaviti ovakvih rješenja i ciljati na normalan stadion.
  • NORTE
    9.8k
    Ajmo se ostaviti ovakvih rješenja i ciljati na normalan stadion.xavier
    To "ciljamo" već 25 godina pa evo gdje smo trenutno...
    Nit plana, nit dogovora s Crkvom, Gradom...

    "Al idući mjesec sigurno izlaze informacije o novom Maksimiru (i Kranjči)".
    To čitamo valjda godinu dana.
    Al ovaj put "ozbiljno". Iduća dva tjedna su ključna.
  • xavier
    11.4k


    Poanta je da ovo što si stavio nije ništa realnije od "normalnog" stadiona. Druga priča bi bila da je ova ponuda cijelo vrijeme "na stolu", a mi je odbijamo jer želimo bolji.
  • Patak
    2.5k
    Novi istok blizu terena je jako malo vjerojatna opcija. Uz Tomu Vreću novi stadion je znanstvena fantastika.
  • plavi72
    724
    E,koliko sam imao prigovora na istok, da mi ga je sad!
    I onakav mi nedostaje,puno,puno...
  • Oluja
    3.8k
    Meni se ova nova tribina u Padovi jako sviđa
  • SAS1987
    13.9k
    Nije ta tribina u Padovi preblizu gol linije? Minimalno mislim da je 7.5m.
  • Bosskovitz
    8.2k


    Ne radi se o 25 godina jer se prve 3 zaista radilo kako bi Njofra doživio velebno djelo, no kad je umro je sve stalo. U tih 22 ljeta od rane 2000. godine, ajmo biti realni, 21 godinu nije se ništa, ali AMA BAŠ NIŠTA napravilo da bi se stadion dovršio/izgradio. Ni od strane kluba, a još manje od strane grada predvođenog čovjekom koji je 16 od tih 21 godinu nosio i titulu počasnog predsjednika Dinama.

    Po samoj tematici koja izlazi u javnost oko sastanaka kluba i Tomaševića vidiš da se još uvijek radi na samim predradnjama - doslovno se rješavaju vlasnički papiri jer ni to nije riješeno. Znači da se napokon krenulo raditi nešto ozbiljno oko toga, umjesto da se rade vizualizacije i renderi koje puk gleda i slini po njima, a da ne postoje ni papiri za zemljiste na kojem bi se ta zdanja trebala graditi.

    Ne kazem da ce to sada biti rjeseno niti drzim lojtre Tomasevicu, ali oni koji nastupaju s pricom “tek sa Senfom nista od stadiona” propustaju surovu cinjenicu da to malo što je Tomašević do sada (a jos ima vise od pola mandata) napravio ili pokusao napraviti oko stadiona zapravo vise nego sto je Bandić napravio u svojih 20 godina. I jebe mi se za Tomasevica, ali nemojmo nasjedati na populizam. Vise znace rijeseni papiri oko zemljista od 100 Barićevih rendera i Plavih Vulkana.
  • Patak
    2.5k
    Kak ne, pa Bandić se još 2015 s Kaptolom dogovorio oko zemljišta na Sveticama. Tamo se može napraviti stadion jer je HNS odustao od svog kampa.

    FOTOEKSKLUZIV: OVAKO ĆE IZGLEDATI NOGOMETNI KAMP HNS-a NA SVETICAMA Bandić se dogovorio s Kaptolom i projekt je krenuo
  • xavier
    11.4k


    Ja se slažem da je taj prostor najbolje rješenje, ali ne idu stvari u životu na taj način.

    Kaptol taj prostor nije "dao gradu" nego ga je "dao za izgradnju kampa HNS-a". Kamp nije izgrađen, prošao je rok i ne može grad sad jednostavno reći "ok, iskoristit ćemo prostor za drugu svrhu".
  • pencilneck
    655
    Ne propustite emisiju Otvoreno u 22.10 na Prvom programu HTV-a.

    Hrvatska nogometna reprezentacija svjetski je doprvak. Dinamo igra u Ligi prvaka. A naši su stadioni u lošem stanju. Hoće li i tko ulagati u njih? Što će biti s maksimirskim stadionom za koji je predsjednik UEFA-e Aleksandar Čeferin rekao da je "sramota"? Hoće li pomoći i UEFA?

    Gosti urednika i voditelja Damira Smrtića su:

    Marijan Kustić, predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza;

    Krešimir Antolić, član uprave GNK Dinamo;

    Željko Matijašec, pomoćnik pročelnice Ureda zagrebačkog gradonačelnika;

    Marko Milić, glasnogovornik Vlade.



    Samo čekam analfabeta Smrtića da, u svom dobro poznatom stilu potpuno nepripremljene i u tematiku neupućene osobe, po tko zna koji put pola emisije potroši na potpune nebuloze i pitanja o nacionalnom stadionu i Plavom vulkanu. A Grad vidim šalje pomoćnika pomoćnikovog pomoćnika u emisiju da kaže "evo, rješenje samo što nije dogovoreno, čut ćete sve idući tjedan". Siguran sam da je bolje preskočiti jer ćemo se naživcirati i voditeljem i gostima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.