• Keyser Soze
    8.6k
    Meni je paradoks da savezi brinu za osjećaje trans osoba pa im dozvole natjecanje u ženskoj konkurenciji, a istovremeno ne brinu za te iste osjećaje svih žena čija je karijera i trud praktički uništen. Zamislite kak se osjeća normalna žena koja je cijeli život posvetila atletici ili plivanju npr, osvajala medalje, trofeje i onda joj dođe bivši muškarac, odnosno "žena" s muškom genetikom i uništi ti cijeli trud zbog nekakve "jednakosti".
  • Shane
    170
    https://www.youtube.com/watch?v=jEzuw6YnbUQ
    Jebeš mi sve ako ONA ne predstavlja TITULU, 20 godina je čeka i sljedeća generacija čeka i na kraju pleše sa imaginarnim peharom!
  • vjeko1701
    6k
    Kaj se toga tiče, kažem, nije me briga. Plastična kirurgija općenito je rješavanje nedostaka samopouzdanja preko skaćenja samog sebe umjesto da radiš na tome da se prihvatiš. Uštrcavanje otrova pod kožu, umetanje silikona, povećavanje svega i svačega. Filanje opasnim stereoidima. Ovo sve opisano mi je samo korak dalje u svemu tome i ko voli i ima para nek izvoli...

    Kažem, meni je jedini problem izvođenje takvih stvari na maloljetnicima i općenito ljudima koji nisu prošli seksualno, mentalno i emocionalno sazrijevanje. To je bolesno jer jbt. pa djeca od 12 ne mogu odgovorno odlučiti niti kaj žele jesti za ručak sutra a kamoli ovako nešto.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Meni je problem, jer će početi tjerati društvo da sw pravi glupo i zanemaruje činjenice.
  • Nolifer
    7k
    e to je pravi lički pozdrav :cheer: :clap: :strong:
  • Fanboy
    2.3k
    Kad smo kod ove teme, jeste znali da Mbappe navodno hoda sa transrodnom osobom, tj. muškarcem koji se identificira kao žena, "Ines Rau"...Valjda su ga stavili i na naslovnicu playboy magazina.
    Stavio bih sliku, no mučno mi je sodomiju ovdje stavljati....
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Bilo je nedavno po svim medijima...
    Moguće da je zbog publiciteta, popularnosti i samim time dodatne love... Ne čini mi se da je dečko glup i lud.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    I tak, svega par tjedana nakon katastrofičnih tekstova, naslova, priloga o apokaliptičnim sušama zbog kojih ćemo svi pocrkavati od gladi i žeđi... Došli smo do obrana od poplava!
  • serbus
    3.7k


    Nisam fan kiše, samo neka prži tako dosadno pada da bi još ljudi moglo krenuti stopama Bage...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Suše uistinu jesu prijetnja. Ja sam se jučer iskreno obradovao kada sam vidio nabujalu Savu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Normalno da su problem, kao i poplave... Međutim, čemu raditi spektakl oko nečega što postoji od kad je vijeka i svijeta, nekad i negdje više, nekad i negdje manje...
  • Jaro
    6k
    danas vriste naslovi: "U Sloveniji pada snijeg", "200 km od Zagreba pao snijeg"

    Cudo,na 2500 m nadmorske visine...
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Pitanje za ljude koji zive i rade u Njemackoj :grin: Gdje gledate utakmice? Znam da su Svabe dosta striktne po pitanju piratstva (torrenti, prijenosi). Hocu li moci veceras ispratit utakmicu na bembari?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Bembara funkcionira normalno.
    Ja inače imam iptv pa mi ne treba, ali me nekad zatekne na poslu pa znam da radi bez problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.