• seljak86
    2.4k
    Pa gledateljstvo Premier lige daleko nadilazi Otok...
  • miro
    3.5k
    vrhunski tekst! Preporučam svima da pročitaju. I samo komentar - zbilja nisu normalni s tim transrodnim sranjima. Oni (LGBT) su se jedne Martine Navratilove odrekli, jer je dala normalno, sportsko mišljenje o ovoj situaciji. Ne bih nikad nikome branio da živi svoj život kako želi, niti bih mu ga zagorčavao, ali ovo je primjer takve groteske da se jednostavno mora povuć crta i reć "odjebite"
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Jedna od najbolesnijih agendi koja se trenutno provodi u svijetu i ljudi jednostavbo moraju reći "dosta" i prekinuti tu ludost.

    Samo u zadnjih par tjedana sam valjda 10 puta vidio naslove po našim medijima u stilu, bila je muškarac, rodio se kao žena, u 16 godini promijenio je spol... Itd...


    Ljudi božji, spol se ne može mijenjati. Ako se netko rodi ženskog spola, ostaje takva cijeli život. Ako se netko rodi muškog spola, ostaje takav cijeli život. Nema te plastične operacije koja može promijeniti činjenicu da svaka stanica u tijelu te žene ima 22 kromosomska para +XX, nema te plastične operacije koja može promijeniti činjenicu da svaka stanica u tijelu tog muškarca ima 22 kromosomska para +XY. Žene i muškarci imaju različit skeletni sustav, različit mišićni sustav, svatko sa najmanjim znanjem anatomije u jednom trenutku će prepoznati kosture žene i muškarca. Najbitnije od svega, muškarci i žene imaju različit reproduktivni sustav, doslovno imaju različite organe, žlijezde luče različite hormone. Nema te operacije koja će učiniti da tijelo muškarca prirodnim putem krene lučiti estrogen, nema te operacije koja će učiniti da tijelo žene prirodnim putem krene lučiti testosteron. Muškarac nikad neće postati sposoban imati menstruaciju, tijelo žene nikad neće postati sposobno proizvoditi spermu jer jednostavno nema testise. Muškarac me može nositi dijete 9 mjeseci jer nema maternicu.

    Moguće je samo sakatiti ljude sa mentalnim problemima, ohrabrivati ih u tome da se podvrgavaju operacijama u kojima im uništavaju spolne organe, režu funkcionalne dijelove tijela i šopati ih hormonskim terapijama...što vrlo izvjesno vodi u mali milijun zdravstvenih problema.

    Tu bolesnu ideologiju treba sasijeći u korijenu.
    Ako nastavimo ovako...još malo pa ćemo se svi skupa morati pretvarati da neki čovjek nije čovjek, već pas ili medvjed jer se on tako identificira (već se počinju pojavljivati takve jedinke).
  • Jaro
    6k
    Ta "zajednica" sigurno ne predstavlja sve LGTB i koja vec slova postoje. Ta "zajednica" smije otvoreno prijetiti ljudima i njihovim familijama koji se ne slazu s njima (J.K.Rowling).
    Srecom sve cesce se ljudi s razumom ipak odlucuju na javno istupanje, pa cak i oni koje bi ta "zajednica" kao trebala zastupati...
    Dozvola da u MMA dojucerasnji muskarac mlati zenu je poraz civilizacije...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dozvola da u MMA dojucerasnji muskarac mlati zenu je poraz civilizacije...Jaro

    Apsolutno, i ne samo u MMA nego u svim Sportovima je to ludost da se "Zenska" natjece sa Zenama
  • vjeko1701
    6k
    Mene osobno nije toliko briga za to, svatko od sebe neka radi kaj god hoće...mene samo zanima kako se ljudima mlađim od 12 to dopušta (pošto je pravilo u članku da se "tranzicija" mora proći prije 12. godine)

    To je meni bolesno, djeci u predpubertetskoj dobi dopustiti tako nešto?
  • miro
    3.5k
    Dozvola da u MMA dojucerasnji muskarac mlati zenu je poraz civilizacije...
    — Jaro

    Apsolutno, i ne samo u MMA nego u svim Sportovima je to ludost da se "Zenska" natjece sa Zenama
    ZGBhoy


    činjenica da muškarac općenito mlati ženu je sramota vrijedna robije
  • Efes Pilsen
    7.2k
    mislim da se tu islo na politicku korektnost vise nego ista drugo. Ono, nije da im zabranjujemo samo evo to je kriterij kojeg ocekuju da nitko ne ispuni. Drugi korak mora biti zabrana promjene spola prije odredene godine zivota (21 npr.) i odradenih konzultacija. Sve ostalo nema smisla.
  • vjeko1701
    6k
    Ne znam. Ne bi im prošlo to pravilo da ga nije moguće zadovoljiti
  • db-izbjeglica
    13.7k
    To je meni bolesno, djeci u predpubertetskoj dobi dopustiti tako nešto?vjeko1701

    Ma strašno... Tim klincima bolesni roditelji napune glavu svim i svačim, najprije ih šopaju kojekakvim blokerima puberteta, doslovno uključujući i preparate koji se koriste za kemijsku kastraciju pedofila. Ti lijekovi utječu na mali milijun stvari u tijelu tih klinaca, doslovno im utječe na gustoću kostiju, što poslije vodi u hrpu problema.

    Općenito je taj cijeli postupak "tranzicije" umobolan. Djevojčicama i ženama se režu funkcionalne i zdrave grudi, sakate spolne organe kako bi napravili umjetni penis/vaginu. Mogućnost komplikacija je ogromna, mislim da je vjerojatnost istih oko 70%. Također, te osobe poslije imaju konstantne probleme sa infekcijama i piju hrpu tableta +hormonske terapije.

    Najobičnije eksperimentiranje i uzimanje love ljudima koje treba prihvatiti i pomoći im da prvenstveno oni sami sebe prihvate onakvima kakvi jesu. Najgore ih je uvjeravati u nemoguće i govoriti da žena može postati muškarac, a muškarac može postati žena.
  • Stihl
    3k
    Napredna smo civilizacija u pičku materinu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Čista dekadencija i najgore od svega, napreduje rapidno. Mislim, ja sam čovjek u tridesetima... I pamtim vremena kada ovakve budalaštine nisu bile ni najmanje normalna pojava, sve se dogodilo u zadnjih 20-ak godina. Što će tek biti za 30-40-50 godina :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.