• deda
    29.5k
    Bjelica nažalost ponavlja istu šprancu u svim klubovima. Šok, dobra priprema, izgradnja bloka, rezultat prve godine. Kad treba počet igrat nogomet priča završava.
  • Carrasco
    4.1k
    Baš neki dan mi iskočilo na facebooku video sa službene stranice Osijeka... stavili sudačke greške u korist Dinama u zadnjih 10 godina uz opis "pošto u Dinamu vole videozapise evo jedan za njih" i danas se desi ovo... lagao bi kad bi rekao da mi je nešto previše žao što su ispali.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    mi moramo imati simpatije prema bjelici, učinio je puno za dinamo u svom mandatu na klupi, ali ovo je ispod svake razine.

    čovjek s osijekom 2 puta ispada na prvoj europskoj prepreci i to od klubova koje se mora savladati.
    pljujemo po čačiću nakon prolaska, gdje je u dvije utakmice dinamu poništen regularan gol i gdje nam je vratar jednom katastrofalno reagirao. osijek je danas ispao, u cijeloj utakmici 2 puta puknuo po golu i to protiv momčadi koja se bori za ostanak u kazahstanskoj ligi!
  • Infinity
    15.4k
    Pratim s velikim zanimanjem HNL predstavnike u Europi nekih 15 godina, mozda i malo duze. Moram priznati da je ovo jedini klub s kojim je igrao neki HNL predstavnik a da za taj klub nikad u zivotu ranije nisam cuo. Hazar Lokeren, Gzira, Renova, Kalev, Iskra, Milano Kumanovo, Vikingur, sva moguca egzotika koju sam vidio barem na ponudi u kladionici ili ih upratio godinama ranije u ovim pretkolima. Za ovaj Kyzylzhar nikad u zivotu cuo nisam i oni uspiju ispasti od njih. Svaka cast.

    Ovo je sramota u rangu Gzire. Kone na Poljudu, Kone na Gradskom vrtu. Isto tako su dva poraza Rijeke sramotna. Ispali su od bezveznog kluba, kluba kojeg se moralo proci ako mislis da si neki faktor. Naravno da se svakome moze dogoditi neko iznenadjenje, podbacaj, al ne mozes mi ispasti od predstavnika Svedske s dva poraza, od kluba koji u svojoj povijesti nije izbacio klub jaci od Kopenhagena.

    Sumnjam da ce i Hajduk ista bolje proci. Ma koliko mi smijesno bilo sad zbog Rijeke i pogotovo Osijeka, a isto tako bi mogao prcati i tovare, volio bi da udju u grupu. Na stranu to sto mi vise ide na k* igranje prvih pretkola i sto zelim da startamo od treceg pretkola, od play offa, pa sutra i direktno u grupnoj fazi. Sve na stranu. Nema je*ene sanse da ih slusam jos jednu sezonu kako su jaki, kako se bore s nama, kako imaju sansu da budu dobri u Europi ako su s nama u bod, a mi igramo dvije utakmice tjedno dok oni jednu. Dinamo je prosle sezone odigrao 55 utakmica, Rijeka 47, Hajduk 43, a Osijek 44. Osijek je odigrao 20% utakmica manje od nas, Hajduk 22%, Rijeka 15%. I onda se oni s nama ravnopravno bore za titulu? Zasluzili su da nakon ovosezonskog drkanja po Dinamu svi udju u grupnu fazu, a ja sam bio spreman kladiti se da nitko od njih nece osvojiti 60 bodova u prvenstvu. Zelim im svima od srca da iduce sezone udju u grupe, ako uopce izbore Europu i da onda pokusaju biti konkurentni Dinamu. U Rijeci ganjas 3-0, pa ides za Bec, iz Splita letis za Lodnon, ispratis Sevillu i spremas se za Osijek. Neki bi trebali deset odgodjenih utakmica da isprate ritam, a ne mogu to pratiti i zbog tog mi je najvise krivo sto su poispadali i sto ce ispasti i posljednji komadic trojke koja se hrabro suprostavlja Dinamu.
  • Fićo1986
    1k
    Kakva šamota.....
  • BlueHell-CRO
    39
    Bolje da smo ubacili nekako Slaven Belupo u Europu. Oni se nikad ne osramote makar

    Rijeka slaba, Osijek nemoćan, ma da sam dojma da bi i mi letjeli da je bila neka jača ekipa za protivnika.
  • jp23
    2.3k
    - Nismo očekivali ovo, imali smo dobar rezultat iz prve utakmice, držali smo kontrolu u prvom dijelu, a onda smo postali nervozni nakon prvog gola. Na kraju zasluženi prolazak kazahstanske ekipe, komentirao je Bjelica.

    Nije puno pokazao Osijek u uzvratu prema naprijed.

    - Nije bilo rješenja za njihovu obranu. Pokušavali smo po bokovima i šutevima, nismo imali raspoloženog igrača za razliku na terenu. Ovo je stvarno katastrofalan rezultat i preuzimam potpunu odgovornost za to. Nakon njihovog gola postali smo nervozni, pokušali smo na kraju s tri napadača, ali nismo uspjeli. Ja sam tu najodgovorniji, rekao je Bjelica pa dodao:

    - Najlakše je tražiti izgovore. Moja ekipa je izgledala loše. Idemo prespavati noć i onda sutra pripreme za Slaven Belupo.

    Eto sa HRT2 što je odgovorio u intervjuu nakon utakmice. Ako išta bar je iskreno priznao da je najveća krivica na njemu.
  • Ali
    2k
    Jos jucer sam citao na ovim stranicama izjave u stilu, Bjelica je najbolji hrvatski trener u zadnjih 10 godina ako ne i duzi period.
    A evo danas je ispao totalnih anonimaca
  • blackbully
    4.5k
    ugj639kn48gzkj2y.jpg
    Rezultati iz "regiona". Zmajčeki nadoknadili i izgubili na penale, čuvena Gzira se vraćala u 90+9 i 117. i također na penale dalje. Mostar je ostao samo na Zrinjskom.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    olimpija je ispala!
  • Gelipter
    3.5k
    Mislim da se među tovarima već naveliko smišljaju opravdanja ako izgube. Sretni su da igraju protiv, na papiru, jačeg i poznatog protivnika. U isto vrijeme su toliko degutantni da se sad sprdaju s Osijekom i Rijekom. Klub koji je rodonačelnik ispadanja protiv amatera iz nogometno egzotičnih zemalja.
    Kaj se odlaska Bjelice tiče, ako iza ovih svih njegovih verbalnih dijareja postoji obraz, dat će još danas otkaz, nevezano uz moguće klauzule u ugovoru da u slučaju vlastite ostavke ostaje bez kinte.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Kaj se odlaska Bjelice tiče, ako iza ovih svih njegovih verbalnih dijareja, postoji obraz dat će još danas otkaz, nevezano uz moguće klauzule u ugovoru da u slučaju vlastite ostavke ostaje bez kinte.Gelipter

    rekao je da treba prespavati i od sutra se pripremati za vikend i slaven belupo.
    svojim nastupom nije ni najmanje pokazivao da razmišlja o ostavci.
  • xyz
    840
    Evo, ovo danas je slika i prilika HNL-a. Mislimo da smo neki faktor, a ponovo se ispada od Kazaha koji se bore za opstanak. Inače, danas su im i Astana i Kairat, dva najbolja kluba, ispala od Poljaka i Mađara i to ukupnim rezultatima 6:0 i 2:0.
    Vidim i da neki govore da je Dinamo favorit protiv Ludogoreca. Ja mislim da je Dinamo bolji da ima pravog trenera, ali ovako potpuno otvoren dvoboj. Treba imati na umu da je Ludogorec 11 puta zaredom prvak, a da je bugarska liga dosta bolja od naše. Danas je Levski izbacio PAOK (sjetimo se kako je Rijeka izgledala protiv PAOK-a prošle sezone), CSKA je dosta dobar (sjetimo se kako je Osijek izgledao protiv njih prošle godine), čak je i Botev igrao dobro protiv realno mnogo jačeg Apoela, a ima tu još nekoliko klubova koji su solidni.
  • Ali
    2k
    Zao mi je svakog hrvarskog kluba kada ispadne iz europe. Jer to unazadi nas ukupni nogomet.

    Ovo veceras je karma, zabio Kone za ispadanje cetvrtkom... a i ona sa novcem i srcem, jedan ima 10.7 milijuna kuna prihoda za 2021, a drugi ocito igra srcem
    To je madjarski problem, al zbilja , sto je napravio u gradu na dravi za 1mil kn mjesecno??? ak odbijes godisnji odmor...
  • Gelipter
    3.5k
    Valentina je bila na rubu suza. Nije ju htio dotući. :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.