• Imamo Dinamo
    3.4k

    To je vjerojatno najretardiraniji argument koji sam ja cuo kad pricaju o nama. Eto, Dinamo je svima njima uzeo igrace besplatno pa nisu mogli naći zamjene za igrače.

    Dinamo je dao;
    Ivanusec - 3m€
    Majer - 2.5m€
    Čabraja&Špikić - kazu 2-3m€ u paketu
    Andrić - 1m€
    Bočkaj - 2.7m€.

    Da ne nabrajam, svi ti klubovi su za te novce mogli naći mlade igrače koji će kroz godinu ili dvije zamjeniti te igrače, ali nisu to bili sposobni. Dinamo je kriv :)
  • Carrasco
    4.1k
    A gdje je transfer Andrijaševića koji nam nije ni trebao, ali je kupljen da bi ovi dolje mogli čistačice isplatit.
  • Bosna86
    11.6k
    Mi sami sebi moramo ubaciti u glavu da smo mi Dinamo Zagreb, nas se drugi u ovoj fazi moraju bojati… Mi smo nositelj no.1, mi smo favoriti… Boli me neka stvar za Ludogoretc i za sve njih do LP… Nas respektira cijela Europa, samo mi sebe izgleda ne… Dosta kukanja vise, idemo ih sve dobiti pa sta Bog da na jesen
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Mi sami sebi moramo ubaciti u glavu da smo mi Dinamo Zagreb, nas se drugi u ovoj fazi moraju bojati… Mi smo nositelj no.1, mi smo favoriti… Boli me neka stvar za Ludogoretc i za sve njih do LP… Nas respektira cijela Europa, samo mi sebe izgleda ne… Dosta kukanja vise, idemo ih sve dobiti pa sta Bog da na jesenBosna86

    Amen! Daboga svake godine u LP igrali, ocu elitu a ne buraniju!
  • Crusades1986
    10.2k
    Mi sami sebi moramo ubaciti u glavu da smo mi Dinamo Zagreb, nas se drugi u ovoj fazi moraju bojati… Mi smo nositelj no.1, mi smo favoriti… Boli me neka stvar za Ludogoretc i za sve njih do LP…Bosna86

    7m6n77c8n2646uvi.jpg
  • Mrvica
    3.6k
    Iskreno kad vidim da je svim klubovima u HR kriv Dinamo, kad vidim da je Dinamo kriv kad padne kiša u Tadžikistanu, Mamić plaća suce po europi da se urote protiv svih klubova u HR, Dinamo nikad pošteno nije dobio utakmicu, sve plaćeno itd. nije mi ih žao uopće. Svi se oni vesele našim lošim rezultatima, dobre rezultate ne priznaju nego odmah plaćeno sve. Ma sami su si krivi. Najveći biser nekog navijača Osijeka na Fb-u i to na njihovom članku, ''Dinamo je stajao na rubu, prošao je ali jadno tako da protiv Ludogoretsa ispadaju'' i ne vidim razlog zašto bi mi bilo žao. Možete izvršit paljadu na ovo šta sam napisao, ali tako je kako je.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Problem je što smo navikli mjeriti se sa klubovima ranga Benfice, Atalante i sličnih, a sad opravdano strahujemo od Ludogoreca.The Undertaker

    Pa i kad smo se mjerili sa benficom i atalantom smo u ovom periodu ispadali od young boysa, doma igrali sa ferencvarosom 1:1 i držali gaće protiv rosenborga... U sezoni kad se izbacio tottenham se čak i ispalo iz LP od istog tog ferencvarosa.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ma stoji sve to. Mi generalno ne briljiramo na početku sezone ali je ove godine bitna razlika da nikoga nismo prodali, imaš istu ekipu koja igra zajedno već godinu dana a izgleda kao da su se jučer našli na terenu.
    I opet nas kapetan drži u igri i zabija kad treba.
  • seljak86
    2.5k
    Ma ja nisam ljut zbog Osijeka samog, zaboli me za njih i ostale debila. Samo sam u šoku kako hrvatski predstavnici nisu u stanju proći Kazahe i Šveđane, a umišljamo si da smo neka nogonetna sila.
  • Mrvica
    3.6k

    Ma možemo si umišljat koliko hoćemo, nismo mi ni s od sile. Sve je na grbači Dinama godinama, tako će i ostat
  • Mali dioničar
    15.1k
    Seciranje Bjeličinog mandata u Dinamu temeljem njegovog mandata u Osijeku je deplasirano na nekoliko nivoa.

    Svaki klub je priča za sebe i ne snalazi se svaki pojedinac u svakoj sredini na isti način. Bjelicu je u Osijeku dohvatilo prokletstvo poslovice da nitko nije prorok u vlastitom selu. Gledajući Guardiolu i niz drugih primjera jasno je da ni to pravilo ne vrijedi za sve, ali Hrvatska je svakako sredina gdje se domaći ljudi podcjenjuju pa najekstremniji primjer toga je Split gdje su godinama ignorirali Ivića, a i sada imaju hrpu dobrih trenera koji su europska srednja klasa, a na klupi im je Dabrauskas.

    Znači Mourinho je u Chelseuju bio top, u Manchesteru po meni super, a po kritičarima underperformer. U Tottenhamu flop - Krznar ga izbacio iz Europe, ajmo sad zaključiti da je Krznar bolji od Mourinha.

    Za Dinamo Bjelica je apsolutni i neprikosnoveni kralj trenera ovog desetljeća, a ja bih se usudio reći i od kad je neovisne hrvatske države jer je Dinamu donio ono što mu je nedostajalo - pozitivnu drskost koja je dala rezultat koji mu je nedostajao. I bez njega je Dinamo imao rezultate u Hrvatskoj, ali tek sa Bjelicom je postao klub koji želi europski rezultat, a bitnije od toga što se europski rezultat želio je činjenica da je europski rezultat OSTVAREN i da je Dinamo nakon toga sasvim drugi klub u smislu visoko postavljenih kriterija - prezimljavanja u Europi.

    Vezano za nogometnu filozofiju, moje osobno poimanje nogometa je totalno udaljeno od stila koji Bjelica gaji i za mene bi najbolje rješenje bilo da idući trener Dinama bude Goran Tomić i to još jučer.

    Ali usprkos tome mislim da je Bjelica najuspješniji i najbolji trener Dinama od kad je hrvatske samostalnosti.
  • Jurki
    9.6k
    ti zelis Tomica a ja zelim kvalitetnog Švabu koji zna posao i koji ce doci u svlacionicu s bičem i natjerati igrace da se na svakom treningu i utakmici maksimalno zalazu. Da vise ne gledamo bolikurcinu nekih igraca, vec da idu maksimalno protiv npr Istre i u playoffu za ligu prvaka.
  • Neki tip
    19.6k
    ja zelim kvalitetnog Švabu koji zna posao i koji ce doci u svlacionicu s bičem i natjerati igrace da se na svakom treningu i utakmici maksimalno zalazuJurki

    Taman Felix Magath završio s Herthom. :)

    Najkonkretnije kaj si tu napisao je da želiš Švabu. Ne znam zašto baš Švabu, ali dobro.

    Sve ostalo je toliko uopćeno da mi nije jasno koja je poruka - da želiš kvalitetnog trenera koji zna posao i koji će izvući maksimum od igrača?

    To želi jedno 3 milijarde ljudi koji prate nogomet, odnosno svaki navijač svakog kluba na svijetu. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.