• Efes Pilsen
    7.2k
    Sjecam se kad je Vaha ubacio sve ofanzivno u igru kontra PAOKa da se pisalo da je to znak neodstatka ideje trenera i cisto panicarenje. Bjelica je upravo to napravio veceras, a ja bi od trenera njegovog kalibra ipak ocekivao vise. Ideja beskrajnih ubacaja (valjda ce sad prestat onaniranje na briljantno uvaljivanje Bockaja Dinamu jer je ocito da mu je Pero kljuc za igrat ovakav nogomet) nije dala rezultata i sta je onda bilo rjesenje? Ubacit 3 spice i neka proba Milos ubacit :lol:
    Kao sportski je nakrcao ekipu istim igracima, neki upitnog karaktera, ali doslovno svi gotovi igraci poznatih limita bez vica u igri. Morao je znat da Caktas nije klasicna 10ka koja ce nesto razigrat nego vise druga spica sto mu je bilo nepotrebno. Zapravo, mislim da su i Caktas i Lovric sletili zbog toga sto su tribine trazile zvucna imena. Obojica su apsolutno suprotno svemu sto on od igraca trazi. Ako to zna cijeli internet, zasto to ne zna Bjelica? Uglavnom, ostavku je trebao ponudit, ali ocito ceka otkaz kao u Speziji, Austriji, Lechu i Dinamu.
  • Infinity
    15.4k
    Ja mislim da je Dinamo bolji da ima pravog trenera, ali ovako potpuno otvoren dvoboj.xyz

    A njih vodi Mourinho? Stalno se tu spotice kako je nas najveci problem trener. Jest, al zar svaki protivnik ima boljeg trenera? Jel bi mi stvarno bili zadovoljni da nam je na klupu sjeo Sedloski za kojeg smo smatrali da je u desetak utakmica unazadio Dinamo II? Jel bi bili zadovoljni da je dosao Simundza? Koliko ljudi s foruma uopce zna tko je taj lik, a koliko ih zna da je trener Ludogoretsa? Sta je on, Trener s velikim T za Antu Cacica? Jest malo sutra.

    Mozemo mi igrati s ekipama koje imaju boljeg trenera, al nije sve u treneru, nesto je i u igracima. Ne moze trener za sve biti kriv. Onog trenutka kad budemo igrali protiv ekipe cijeg bi trenera sutra docekao rasirenih ruku da dodje u Dinamo, tad cu reci da bi moglo biti problema zbog trenera. A to sto je netko nesto malo bolji od Cacica, to je prica za malu djecu, izgovor i tjesenje samog sebe. Kad za trenera kazes da je dobar za Dinamo, a da ti referentna tocka nisu Cacic, Kopic, Krznar i slicni, taj trener je dobar. Simundzu i Sedloskog bi ljudi pozeljeli samo zato da zamijeni Cacica, a nisam siguran da su bolji od Cacica, Sedloski je bio tu pa sam 100% siguran da nije bolji. Ludogorets nas moze proci pa cu i dalje zeljeti Simundzu sto dalje od nas. S tim Ludogoretsom nas je prosao i Petev, a imamo medju konkurencijom jednog bivseg trenera tog kluba, ne znam da li itko misli da bi nam bio top dugorocno rjesenje. Tamo je bio samo jedan trener kojeg sam zelio u Dinamu, ali je on danas na klupi kluba koji skoro 20 godina nista nije osvojio, pa bi zakljucio da je i on propao.
  • Ali
    2k
    Ma ko ga hebe, sad treba razglabati zasto su ispali i koja je a koja ne pojacanja trebao.
    Po budgetu je to definitivno drugi klub u hnl uz dobro vodjenje novog trenera koji ce se fokusirati na igru i svoje igrace mogli bi i biti na kraju drugi na tablici
  • The Undertaker
    4.5k
    Ako nijedan igrač nije u formi ili igra na sebi neprirodnoj poziciji, onda nije do igrača.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    A njih vodi Mourinho? Stalno se tu spotice kako je nas najveci problem trener. Jest, al zar svaki protivnik ima boljeg trenera? Jel bi mi stvarno bili zadovoljni da nam je na klupu sjeo Sedloski za kojeg smo smatrali da je u desetak utakmica unazadio Dinamo II? Jel bi bili zadovoljni da je dosao Simundza? Koliko ljudi s foruma uopce zna tko je taj lik, a koliko ih zna da je trener Ludogoretsa? Sta je on, Trener s velikim T za Antu Cacica? Jest malo sutra.Infinity

    i briljirali su u prošlom kolu... popušili utakmicu protiv shamrock roversa.
  • Infinity
    15.4k
    Nisi skontao sto sam htio reci. Ako je snaga Dinama 80, a trenera 10, ukupno 90. Ludogorets je 70, njihov trener moze biti bolji od naseg i biti 15, to je 85 sto je manje od nasih ukupnih 90. Mi smo ukupno gledano bolji od njih i proci ih moramo s Antom ili bez Ante. Pa oni su izgubili od je*enog Shamrocka. Gledao sam ih prvu utakmicu. Ovi da su imali muda preci centar ne bi bilo 3-0. Sjeli u krilo svom golmanu, a ovima jedina ideja lopta s krila.

    A sto se forme tice. Ne znam kako svi mogu biti u formi i letjeri u Koprivnici, a par dana kasnije u Skoplju muka. Mnogo je tu faktora. Dinamo u ovom dijelu sezone nikad ne briljira, a ako briljira onda nas ceka patnja za dva mjeseca. Ne bih da branim Cacica, al taj Ludogorets sve i da ga Mourinho vodi nije u nekoj prednosti nad Dinamom kojem na klupi sjedi Cacic.
  • miro
    3.5k
    Meni je iskreno žao Osijeka :sad: baš bih volio kod njih vidjeti malo entuzijazma, sreće, pa novi stadion, nešto....ovako opet depresija, pa sve ispočetka
  • The Undertaker
    4.5k
    Problem je što smo navikli mjeriti se sa klubovima ranga Benfice, Atalante i sličnih, a sad opravdano strahujemo od Ludogoreca. Mi ako ponovimo pristup iz ZG protiv Makedonaca, ispadamo. Plus što imaju trenera koji će nas snimiti u detalje. Ja sam isto gledao prvu utakmicu i istina je to što kažeš da Ludogorac igra praktički sve preko svoje desne strane i da su slabi na visoki pritisak. Ali, dok je Ludogorec igrao visoki presing na Shamrock, ovi nisu prešli centar. Tek nakon 2:0 su malo popustili i dali Ircima da nešto igraju i čekali ih na kontre. Mi smo isto slabi na visoki presing i ja očekujem da će nas visoko pritiskati čitavu utakmicu odnosno koliko budu fizički mogli. Osobno, nisam baš veliki optimist ali nitko sretniji od mene da prođemo. A budu li Bočkaj ili Ljubičić na lijevom boku, ispadamo sigurno.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Meni nije žao nit mađara nit lijepe priče nit će mi bit tovara ako ih netko iznabija u ova dva pretkola…

    Žao mi je nas jer smo radi tih balvana i debila sami uvelike uskraćeni za daljnji razvoj kluba. Igramo od prvog/ drugog pretkola radi idiota, kvaliteta lige je nikakva, koje strano ime s malo nabildanijom reputacijom možeš dovesti ovdje? Uvelike i gledatelje liga ne zanima jer postoji jedan ozbiljan klub i 9 amatera, ne privlači se dovoljno ulaganja.. kaos
  • Infinity
    15.4k
    Davno je jedan cijenjeni kolega forumas rekao 'Dinamo je talac lige'.
  • Carrasco
    4.1k
    Ja uskoro očekujem da se za neuspjehe Rijeke, Hajduka i Osijeka u Europi okrivi Dinamo. Dvoumim se tko bi to mogao biti, Jurišić ili Holiga, a možda i Medo.
  • Infinity
    15.4k
    Dinamo im svojim stalnim igranjem grupne faze nabio pritisak i javnost sad trazi da i oni igraju, a znamo da je jako tesko igrati pod pritiskom.

    Nesto tako bi moglo proci :rofl:
  • Mlađi referent
    11.4k
    Niste u toku, već je počelo..

    Dinamo je godinama “ugnjetavao” ostatak lige i sad radi toga njih na godišnjem servisu šamaraju Kazahstanci.

    To ugnjetavanje se očituje kupovinom igrača tih klubova (?)… ostatak argumenata još nije dorađen, ali uskoro. Uglavnom, mi smo plitki, a ova priča je duboka tak da mi ne kužimo kako je ustvari Dinamo krivac.
  • og1986
    2.9k
    U Hrvatskoj postoji samo jedan nogometni klub, sve ostalo su seoske zadruge.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.