• Armagedon13
    959
    Javljaju se Argentinci Ojeda bi trebao otići u idućih par dana.Ponude su iz MLS dvije, Brazila, Španjolske i mi
  • marcio amoroso
    36.6k
    Koliko ce se samo sad igraca naci na trzistu iz Rusije, a mozda i Ukrajine. Da smo imalo pametni iskoristili bi ti ali eto, sta da pricam uopce mi jos nemamo ni SD.Orc123

    Ubijaš, stvarno ubijaš sa tom negativom. Imaš 67 postova, a od tih 67 ti je 66 pljuvanje po transfer politici. Shvatili smo da ti je želja da se potpiše 17 igrača i nepotrebno je da se ponavljaš svaki dan.
  • Orc123
    8.1k
    Prijatelju moj, nikako 17 igraca i nikako samo negativa, ali nakon katastrofalno odrađena 2 prijelazna roka sto ocekivati sada!? Nitko sretniji od mene ako me razuvjere. Svi mi zelimo jaci i konkurentniji Dinamo. Ako ne tezis ka boljem tesko ces napred. Da bi mogli biti bolji na mnogim pozicijama u klubu, mogli bi. A forum i sluzi da izrazis svoje misljenje, netko se slozi sa tobom, a netko ne. To je tako, nismo hdz da svi mislimo isto. To je zdrav odnos. . . Sve ostalo bi biko umjetno ali sam siguran da svi ovdje zelimo sve najbolje Dinamu i da ga joa dugo godina gledamo na vrhu.
  • Orc123
    8.1k

    Kolega, to na twitteru ili? Nisam naletio na taj podatak
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako iz Španjolske nije netko baš jeben, mislim da je naš jer mu je Europa želja :lol: :cool:
  • Orc123
    8.1k
    Da ga dovedu sve bi im oprostio takav profil od igraca mi nemamo i ssjeo bi nam bas onako top...
  • marcio amoroso
    36.6k
    katastrofalno odrađena 2 prijelazna roka sto ocekivati sada!?Orc123

    Katrastrofalno je odrađen ljetni prelazni rok. U zimskom su dovedeni Bočkaj i Emreli koji su itekako pomogli u osvajanju prvenstva.

    Šta očekivati? Dinamo je u top 30 klubova Europe po koeficijentu i osvajač 16 prvenstava u 17 godina.

    Šta očekivati sada? Možda očekivati da dignemo prosjek na jebenih 5 tisuća i dečkima koji su jedna od najuspješnijih generacija u povijesti pružimo bar minimalnu podršku.

    Možda da se pokušamo ne blamirati i ne biti jedini klub u svijetu kojem su Ultrasi 50 posto posjete.

    Možda da pokušamo svak raditi na sebi, a ne samo pljuvati klub za koji navijamo.

    Ima itekako prostora za pljuvanje. Nedemokratski su, lopovski su, drže ljestve sotoni u Međugorju!!

    Ali pljuvati sportsku politiku kluba koji je u top 30
    Europe, a dolazi iz jedne Hrvatske je meni smiješno. Posebno kad znamo da mu navijači nisu ni u top 500 Europe.
  • Keyser Soze
    10k
    To mi je uvijek bilo fascinantno, idemo pljuvat po svemu pa i onom kaj valja, al će nas zato doć 2000 na stadion :sweat:
  • Orc123
    8.1k
    Nije pljuvanje nego necu zatvarati oci od neceg sto nije dobro, a imamo sve predispozicije da bude bolje. Moju potporu ce imati uvijek pa da i ispadnu u 3. Ligu, sto ne znaci da im necu sve po spisku, ali cu ih i dalje pratiti i navijati istim zarom.
  • Eduardo
    20.3k
    Bitno je promijeniti strategiju što se tiče ljetnog prijelaznog roka. Imamo dobru momčad, imamo i dosta mladih talentiranih igrača kojima se u novoj sezoni može i treba pružiti prilika. Ne trebamo dodatno gomilanje kadra.

    Stoga, fokus ovog ljeta mora biti na kvaliteti ne kvantiteti.
  • Orc123
    8.1k
    Slazem se, treba se rijesiti viskova, neke perspektivne mladice ostaviti na dvojnoj registraciji, neke na posudbu po prvoligasima. Uz drmica i ljubicica dovesti stopera ako ode koji od sadasnjih i krilo, idealno bi biko ojeda i naravno da kostur ekipe ostane. Ukoliko ode neko iz naseg kostura treba ga zamijeniti isto tako pojacanjr a ne prinova.
  • Beowulf112
    332
    Ima li novosti oko ojede danas?bilo je nesto receno da ce se u sljedecih par dana znati sudbina
  • Eduardo
    20.3k
    danas je izašlo kako će se znati više sljedećih dana. Ta priča traje već mjesecima. Sutra, sutra, al' malo sutra...
  • Orc123
    8.1k
    A i po instagramu mi se cine da se oprastaju od njega, danas imaju utakmicu i izgleda mi ko da ide poslje ove utakmice, ali to je subjektivno misljenje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions