• Olmic
    3.7k
    Mogu samo potvrditi da su Ljubičić i Drmić naši igrači, mislim nije neka novost, ali je 100 % točna :)
  • Orc123
    8.1k
    Sta je sa kacavendom, parrisom, ojedom? Jel se pise sta? Prica sta u koluarima? Insajderi? Netko drugi mozda? Necu pitat za capana i pavicica jer se nadam da nismo toliko mutavi
  • deda
    32.7k
    Polako ljudi, godišnji su.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Jesu godišnji, ali Dinamu sezone počinje za 5 tjedana, a ne polovinom osmog mjeseca da imaš vremena čekati.

    Još je luđe ako ti je u planu ostavit ovaj kadar da se kvalificiraš u LP, a tek onda ih prodati i tražiti nove igrače. Nadam se da je to novinarsko lupetanje
  • Jaro
    7.4k
    u Dinamu nije 100% dok ne prodje registracija u HNSu. Neki su se i slikali u dresovima pa nista od toga...
  • Infinity
    16.4k
    Neki su i grb ljubili :naughty:
  • Olmic
    3.7k
    Jel potvrđen transfer Stojanovića?
  • Eduardo
    20.3k
    Kod njega se radi o jednogodišnjoj posudbi s obveznim otkupom ugovora ukoliko određene stavke budu zadovoljene. Naravno, te stavke su "poslovna tajna", ali vjerojatno je riječ ili o određenom broju nastupa (kojih je skupio 35, što bi po svakoj logici trebalo biti dovoljno) ili o tome hoće li Empoli uspjeti zadržati prvoligaški status, a zadržao je.

    Tako da bi se klauzula o otkupu trebala aktivirati 1.7.
  • Fanboy
    2.6k
    Kako su neki zazivali Bišćana za novog trenera, ne znam jeste vidjeli početnu postavu za u21 ?
    Zadnje dvije je nakrcao ekipu defanzivcima, ali ovo je još jedan nivo više....

    Stanišić, Soldo, Šutalo, Čolina, Krizmanić i Vušković u početnoj 11 naravno, Kotarski kao golman...Da mu je tu drugi Šutalo i Franjić sve bih ih ubacio. Ne vidim kako bi ovaj čovjek mogao voditi Dinamo, kakv bi to nogomet gledali.
  • miro
    4.4k
    Kačavendu kupit
  • Captain America
    17.7k
    Pomislio sam potpuno istu stvar kad sam vidio sastav i što je defanzivaca natprao. Gledali bi nogomet ko s onim prije Antiše.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nije to nikakvo iznenađenje. To je Bišćanova nogometna filozofija. Prvenstveno zatvoriti sve otraga. I Rijeka je tako igrala pod njim.
  • Ali
    2.2k
    Sramota za HR mladu repku da igramo sa 10 igraca u zoni ispred kotarskog protiv norveske.
    A bas gledam, "novog ivanuseca" , sutra ako treba i 5 milja dati lokomotivi za kacavendu ! Top igrac !
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ovaj Botheim je još uvijek član Krasnodara, ali nije igrao ovo proljeće. U Bodu je razvaljivao. Dobro bi nam došao.
  • Orc123
    8.1k
    Koliko ce se samo sad igraca naci na trzistu iz Rusije, a mozda i Ukrajine. Da smo imalo pametni iskoristili bi ti ali eto, sta da pricam uopce mi jos nemamo ni SD.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions