• Mali Zeus
    13.5k
    Ali da otiđeš s polufinala Lige prvaka na Santiago Bernabeuu, s utakmice Reala iz Madrida, 10 minuta prije kraja pri rezultat 0 - 1 (ili bezbroj Dinamovih utakmica i utakmica Hrvatske na kojima sam svjedočio preokretima, a prije toga vidio odlaske..)... Ljudi moji, to je za zatvor. Za dvogodišnju robiju, da imaš vremena razmisliti o svojim postupcima i socijalizirat se ispočetka, jer ne znaš živjeti u zajednici normalnih ljudi.Neki tip sa Zapada

    Sve si rekao. Jučer si mislim mora da je posebno biti sad tamo, osobito kad su pali Realovi golovi koja je to brija bila, atmosfera, a ovi lapani odu prije kraja i još ktome kako @Crusades1986 kaže znajući da se njihova momčad itekako zna vratiti u tekmu, dapače po tome su ove sezone posebni.
  • Ludovic IX
    7.3k
    trenutak kad Cvita zabija za 2-1 protiv Newcastle-a u 90+ minuti...jedan od najboljih osjećaja u životu.. i onda tres u pod kad Ketsbaia zabija. u 30 minuta od najboljeg osjećaja do najgoreg osjećaja..

    nije da se moglo sa tribine (istok stajenje bilo u pitanju jer nas je bilo tri puta više no što je kapacitet) ali nikad si nebi oprostio da nisam vidio taj cvitin gol
  • Mali Zeus
    13.5k
    To je nogomet jebiga i zato ga svi i volimo, ali i očajavamo uz njega. Nekad si lud od sreće nekad proklinješ dan kad si počeo pratiti tu igru. Ali ako si tamo i odlučio si doživjeti to sve uživo onda otići prije kraja je stvarno zločin.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Za mene su ionako prestali postojati kad su otišli pjevati u k...v beograd da pokupe nekakvu ušljivu lovicu.

    Jazavci...
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ionako nisu dobar album napravili još od "Korak od sna". Sve kasnije je kamilica. Tak da ne budem previše žalio.
  • masacusec
    3.6k
    Prljavo kazalište - simbol mog grada!
  • miro
    4.5k
    potpis, iako većina ekipe koja ih sluša i ide na koncerte uglavnom sluša baš samo stvari nakon tog albuma :grin:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ajme majko farse oko "pobačaja", ovo je nakaradno na toliko razina da čovjek najrađe ne želi otvarati portale.

    Kao prvo, nije mi najjasnije kako se nekome u toj situaciji da navlačiti po medijima.
    Ako su žena ( i muž joj) sigurni da to žele napraviti, ukoliko nemam lovu, prevrnuo bi svijet da nađem tih 5000 eura, otišli bi u sloveniju, obavili to, a poslije bi vodio milijun sudskih sporova ako treba i bio 24h u medijima.

    Druga stvar, meni ovo više djeluje kao provlačenje ljevičarske agende o pobačaju, na račun jednog iznimno teškog, rijetkog i izrazito kompleksnog slučaja. Međutim, koliko ja vidim, situacija je bliža eutanaziji, nego pobočaju, a to je problematično na mali milijun načina, ne samo moralno, već i zakonski. Mislim, pojedini političari i novinari očito skupljaju jeftine političke poene...što je gadljivo.

    Naši vrli i stručni mediji barataju podatkom da je vjerojatnost smrtnosti u ovom slučaju 90%, što automatski implicira da je vjerojatnost preživljavanja 10%! Takve tvrdnje iznose na temelju procjene slovenskih lječnika, koji su to zaključili na temelju magnetske rezonance napravljene u Zagrebu. Koliko ja znam (možda griješim), na temelju magnetske rezonance se ne može zaključiti jel netko ima zloćudan ili dobroćudan tumor, za takvo što je potrebna biopsija. Što ako hrvatsko zdravstvo obavi prekid trudnoće u toj poodmakloj fazi, a na kraju se ispostavi da je dijete imalo dobroćudni tumor, koji je bilo moguće operirati? tko će onda odgovarati?

    Ne razumijem potrebu nekakvog "navijanja" u ovom slučaju, situacija je grozna, nikom od izravno uključenih aktera u ovom slučaju nije lako. Mediji to rade - pojednostavljuju i banaliziraju situaciju do maksimuma i jasno zauzimaju stranu. Mislim, stavite se u poziciju liječnika koji to mora odobriti, svojom odukom prekinuti život praktički u potpunosti formiranom ljudskom biću - to je doslovno dijete!

    Grozna, užasna situacija, ne daj bože nikome...što god napravili, možda ispadne pogrešno.
    Čemu dodatno raditi cirkus oko toga?

    Najbolje od svega, sad se udara drvljem i kamenjem po ministru Berošu, u jednoj izrazito teškoj i nezgodnoj situaciji....a kad se trebalo, zbog katastrofalnog upravljanja pandemijom, gdje je bilo tonu nelogičnosti, onda su mediji bili manji od makova zrna.
  • Captain America
    17.8k
    Potpis za sve, uz malu napomenu. MR nekad može poslužit za procjenu radi li se o malignitetu, al biopsija je alfa i omega. Baš sam danas pogledo jedan znanstveni rad (kog zanima, mogu link tu stavit). Isto je uočen teratom na MR, napravljen je pobačaj i nekropsija nakon pobačaja je potvrdila da se radi o zločudnom teratomu.

    Ovo što dnovinari rade je gadljivo, iskorištavat nečiju osobnu tragediju za sukobljavanje s neistomišljenicima.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Rusima izgleda potopljen još jedan brod u crnom moru. Koliko im je vojska tehnološki sposobna i napredna, u slučaju ispaljivanja nuklearnih projektila (kojima toliko prijete) vjerojatno bi im se srušili na vlastiti teritorij ili bi eksplodirali pri lansiranju...
  • KlasicZg
    556
    u 30 minuta od najboljeg osjećaja do najgoreg osjećaja.Ludovic IX

    Dinamo - šahtar u 15 minuta isti osjećaji...
  • og1986
    2.9k


    Ako im do tada preživi koji general koji će moći prenijeti naredbu za ispaljivanje.
  • Jaro
    7.5k
    ovolko mrtvih generala nije bilo u doma srarog rima ili srednjem vijeku dok su bili na celu bitaka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.