• Neki tip
    21.3k
    Dinamov navijač bi očito trebao sve probavit i progutat jer inače nije velik klub a i hrvatstvo mu je upitno.Markelo

    Ajde pročitaj ispočetka.

    Dakle, za nikakve Menalove izjave nisam znao koje bi bile problem što se iz mog posta i vidi.

    Referirao sam se na "nek idu dole odakle su došli" pa iz toga logično zaključio da im cilja na porijeklo. I na temelju toga, tih premisa, izvodio zaključak.

    Ne bi bilo prvi puta da se kenjucka o tome odakle je tko došao. A takve stvari nisu primjerene veličini i simbolici Kluba.
    Ako nije tako mislio, a evo veli da nije i da sam sa soli u glavi trebao znati što je mislio, ok, neka bude tako.
  • maddaddam
    2.9k
    Po meni mu je veći krimen igrački kvalitet nego ta izjava, mada ga nebi amnestiralo ni da je puno, puno bolji igrač.

    Prije svega dakle nije za Dinamo.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Sad vidim da Index svoj članak o dolasku More temelji na tome tko koga prati na Instagramu i tome što tovari laprdaju po forumima.
  • Ludovic IX
    7.3k
    moro je hajdukovac i to nikad nije krio. tam je rođen ali igrao je u dinamu i vjerojatno je zavolio i dinamo isto kao i vrsaljko, modrić, livaković koji su 99% bili hajdukovci dok nisu došli u dinamo.

    ako ne želimo igrače koji volje klub kojem naginju odkad se rode, onda moramo se ograničiti na 100km od Zagreba.. da budemo neki bilbao u okviru hrvatske
  • Markelo
    2.6k
    Btw zar Moro isto nije isforsirao transfer u Rusiju?
  • miro
    4.4k
    Slažem se da nije bitno otkuda je tko, jer bilo je toliko Bosanaca, Dalmatinaca i svih raznih regionalnih/nacionalnih pripadnosti koji su srce i zadnju kap znoja ostavili za Dinamo - uostalom Ademi je dalmatinski Albanac, a znamo kako igra za Dinamo i što nam predstavlja. Ono što bih ja promijenio je da klince koji su otvoreno navijači Hajduka nikad ne bih ni zvao u Dinamo. Ne bi Dinamo izgubio ništa i da je Moro ostao u Hajduku, eventualno bi Moro bio na gubitku
  • deda
    32.7k
    Na taj način bi si smanjo tržište na manje od pola Hrvatske. Zašto?
  • miro
    4.4k
    A ne znam, možemo gledati na Dinamo kao trgovačko društvo i reći da si ne smanjujemo tržište i pokušati održati dominaciju tako da osvajamo 90% prvenstava i 60% kupova. Je li to nešto čemu trebamo težiti - po meni ne.
  • miro
    4.4k
    Bolje bi bilo da razmišljamo o publici/navijačima - dajem 5 prvenstava za 5 soma ljudi na stadionu više. A to se neće postići time da Brkljača potpiše za Dinamo npr.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Draže mi je da takvi klinci ko Moro kažu istinu nego da lažu nebi li se uvukli navijačima. Najbolje bi bilo da izbjegavaju odgovarati na takva novinarska pitanja.
  • Eduardo
    20.3k
    Poštovanje za Mora/Moru kako već. Dinamo mu je dao sve, on je dao Dinamu koliko je u tom trenutku mogao i to je ok. Nikad se nije krio iza neke lažne ljubavi i populističkih izjava već se oduvijek znao njegov stav. Sretno u nastavku karijere i nek te zdravlje posluži. Ako to bude u Hajduku usput ti želim sušu u riznici trofeja i gledanje Dinamu u leđa.

    Lovren? Hvala, ne bih.
  • Infinity
    16.4k
    A kako ces znati za koga navija neki mali od 11 godina? Pa Petkovic je isto bio navijac Hajduka i kao klinac je dosao u Dinamo. Boban je iz omladinaca Hajduka dosao u Dinamo. Mislis da Modric nije bio navijac Hajduka kada je sa 17 iz Zadra isao u Dinamo? Jesul sad taj Petkovic, Boban i Modric navijaci Hajduka? Tesko. Igraci dolaskom u neki klub povremeno stjecu i ljubav prema tom klubu, jer su ipak i oni dio kluba. I zasto bi se Dinamo samo tako odrekao tih talenata? Dinamo ne mora biti trgovacko drustvo, ali mora biti nogometni klub.
  • Baneki
    745
    Ja bi želio Lovrena u Dinamu. Ne znam, možda je to moje mišljenje za onu rubriku "Nepopularna mišljenja", ali eto kad se već raspravlja. Još je u dobrim godinama, u formi, Dinamovo dijete. Instagram ne pratim, možda je tu najveći njegov problem, ne bih znao.
  • Papastrumf
    12.4k
    Instagram ne pratim, možda je tu najveći njegov problem, ne bih znao.Baneki

    Da, to je njegov najveći problem ako si prespavao zadnjih 5-6 godina.
  • Tundra
    693
    Jebe mi se je li on iz Splita, Hercegovine ili iz Zagreba.
    Za njega je hajduk najveci hrvatski klub.
    Za njega nema mjesta u dinamu.
    Papastrumf

    Potpisujem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions