• Captain America
    17.7k
    Jel moguće da se ne može dovesti neki igrač koji nije iz HNL-a?xyz

    Jedino objašnjenje je da dio love završi u Međugorju.

    Uremović potpisao sa Sheffieldom.
  • miro
    4.4k
    možda je Beljo u kombinaciji? sumnjam da bi nam itko drugi bio zanimljiv
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    O Isuse Kriste. Pa gdje nademo takve? Nikaj nismo naucili od transfera tipa Menalo, Štefulj i tako dalje..
  • vjeko1701
    8.5k
    Po pitanju Žapera, mene oni nije nešto impresionirano ni u jednoj utakmici Osijeka koju sam gledao za razliku od recimo Nejašmića koji je imao finih poteza.
  • blue heart 72
    1.7k
    Da Žaper, daj nemojte me nasmijavati. Pa on realno nema mjesta u Osijekovih prvih 11, a ne kod nas
  • og1986
    2.9k
    Mi moramo malo oladit od igrača iz HNL-a, digli smo im cijenu puno. Pa samo se sjetite koliko su govorili da Lovrić vrijedi i za koliko bi ga dali nama i za koliko je na kraju otišao, više od duplo manje.

    Uzet kojeg juznoamerikanca, ili nekog Europljanina, a ne svakakve poluproizvode odavde.

    Kad netko bude izvanredan talent onda možemo pričati. I naša akademija je i više nego dobra.
  • maddaddam
    2.9k
    Uzet kojeg juznoamerikanca, ili nekog Europljanina, a ne svakakve poluproizvode odavde.og1986

    Mozda se i cilja na juznoamericki poluproizvod iz Osijeka. Stanoviti golgeter koji bas ne zabija ovu sezonu, el grande Rrrrrrrramon.
  • Markelo
    2.6k
    U hnl-u postoji Dinamo fee. Treba se odmaknut i tražit pojačanja drugdje jer su nam se počele nabijat nerealne cifre
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ramon Mierez je dobar igrač i sigurno je kvalitetniji od Andrića ili Jurića. Osim toga je pravi radnik i ja osobno bi pozdravio njegov transfer.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ne. Ja nisam za njega, imam dojam da je igrac koji je zablistao jednu sezonu dalje nis nije&nece (po meni)
  • Nolifer
    8.2k
    Ma koji Žaper, uz dužno poštovanje, nama treba bolji i od Žapera i od Đuraseka
  • maddaddam
    2.9k
    I dok Luka Modrić čeka potpis novoga ugovora u Madridu (prošle godine produljio je 25. svibnja), neizvjestan je status Dejana Lovrena u ruskom prvaku Zenitu. Lovrenu su, kao i svim igračima u ruskoj ligi zbog devalvacije rublja, primanja znatno umanjena, a govori se kako je u međuvremenu odbio ponudu Dinama od 40.000 eura mjesečno.
  • Infinity
    16.4k
    Vjerojatno puca na barem priblizan kes koji ima u Zenitu, a mi bi toj cifri moglo parirati da smo dodali jednu nulu.
  • superhik
    11.1k
    Ja Lovrena ne bi volio vidjeti u Dinamu bez obzira na iskustvo. Lik ne trpi autoritet igrača i bojim se da bi svojim odlaskom silom želio ići preko Ademija i postati gazda svlačionice.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja iskreno sumnjam da smo mu ponudili ugovor.
    Sto se tiče Lovrena imam isto mišljenje kao i o Modriću.
    Uniforma naprijed-ljudstvo nazad!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions