• superhik
    11.1k
    Meta Ratings:
    "Dinamo Zagreb will offer Croatian Zenit defender Dejan Lovren a contract until the end of the season if he decides not to return to Russia.

    As it became known to Metaratings.ru, the defender has not yet made the final decision on returning to Zenit after test matches for the Croatian national team, and has not notified the club from St. Petersburg about the suspension of the contract.

    However, if this happens, the defender is likely to remain in Croatia until the end of the season. Dynamo is ready to offer him a temporary contract. With limited options in Europe, Lovren could sign him."
  • marcio amoroso
    36.6k
    O Mori ne trebate razmišljati niti se oko njega zamarati. Oni paćenici dolje su mu taman oprostili Dinamo i nema šanse da on više ikada potpiše za nas.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma ne vjerujem da njega boli ona stvar za tim sto oni bolesnici dolje misle. Ako raskine ugovor s Dynamom, a mi damo konkretnu ponudu 99% sam siguran da bi dosao nama zbog svega sto mu je Dinamo dao u zivotu..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ma ne bu se moro vracao nama, najizglednije je da ide dalje u lige petice. Jednog dana ce otic u hajduk sigurno samo boga pitaj kad.

    Ne znam sta ce nam lovren, mjesta za njega nema u prvoj igrali s 3 iza ili 2.
  • Crusades1986
    12.5k
    Ništa iznenađujuće... da im je Mijo sigurna garancija za titulu sutra bi mu zaboravili na sve i lizali jaja da se vrati u klub.

    Lovrena ne želim ni pod razno vidjet u klubu. Mislim da se sa svojim "karakterom" ne bi uopće uklopio u ovu ekipu i uopće ne vidim potrebu za njim u ovoj situaciji.
  • Papastrumf
    12.4k

    Menalo je igrajuci za Siroki, a dok je postojao interes hajduka za njega izjavio da je hajduk najveci hrvatski klub.
    Ja kao navijac dinama ne zelim takve igrace u svome klubu jer je hajduk nas najveci rival.
    Eto.
    Jebe mi se je li on iz Splita, Hercegovine ili iz Zagreba.
    Za njega je hajduk najveci hrvatski klub.
    Za njega nema mjesta u dinamu.
  • Yovitssa
    656
    https://www.index.hr/sport/clanak/nikola-moro-pojacava-hajduk-u-borbi-za-titulu-navijaci-mole-nikoliciusa-da-ga-dovede/2350529.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_d

    Kuha se kuha...
    Neka mi dovodimo panja Lovrena uz sve dobre stopere koje imamo, a Tovarija bude uzela jackpot sa Morom... Užas više ova uprava i trener i sportski direktor kojeg nemamo. Pa jebate, klinac sa dvije sezone staža u Football Manager franšizi bi radio bolji posao od uprave Dinama posljednjih par godina.
  • Neki tip
    21.3k
    nisam znao za izjavu, ali ne mijenja bitno na poruci da idu odakle su došli.

    Jer to odakle su došli je potpuno nebitno za njihovo igranje ili neigranje u Dinamu. Kako si i sam rekao.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nisam ni ja znao. Potrazih, i gle cuda, istina.
    yvicq4qn9rsq5jly.jpg
  • jp23
    2.6k
    Taman dovest dekija lovrena za oprat još malo novaca u međugorje, i da nam i dalje startnih 3 stopera budu KTC, Šutalo i dakako Franjić koji nominalno nije stoper.

    Bio bi vrhunac komičnosti ove sezone, da ga dovedemo sa svrhom druženja na klupi sa Dilaverom i Lauritsenom. I Perićem
  • Sljeme
    2.4k
    Ja neću.

    Ovo je toliko ružno, jadno, neprimjereno navijaču kluba koji se diči da je simbol hrvatstva, da je imao šahovnicu kada nitko nije, da okuplja ljude iz svih krajeva gdje se "diše hrvatski".

    Ma i gdje se ne diše tako. Dinamo je, tepamo sebi i njemu, veliki klub.

    I u takvom nema mjesta za nekoga tko je rođen u Dalmaciji ili Hercegovini!? A za pretpostaviti je ni u Bosni ili, štajaznam, Srbiji k'o Kuže.

    Sramota je takve stvari pisati, dragi Sljeme.

    I nemoj mi samo objašnjavati da si mislio na to za koga Moro navija ili ne navija ili sta je ili nije rekao kad je otisao. Čak i da jest, a ja ne znam da jest išta problematično, Menalo nije.

    Dakle, "problem" može biti samo u tome odakle su, što si drugom rečenicom i pokazao.

    Žao mi je ako te to vrijeđa - ali takve izjave nisu dostojne Dinama. Niti njegove simbolike niti njegove veličine.
    Neki tip sa Zapada

    Ko ima soli u glavi jasno mu je kaj sam napisao. Možda vama na zapadnoj tribini ne smeta da igrač Dinama igra na Torcida kupu i izjavljuje da je Split njegov grad i Hajduk klub za koji navija i to još za vrijeme dok igra u Dinamu. Meni smeta.

    Za Menala se neću ponavljat jer sam već na jednoj temi prije sve rekao o njemu.
  • Eduardo
    20.3k
    Neka mi dovodimo panja Lovrena uz sve dobre stopere koje imamo, a Tovarija bude uzela jackpot sa MoromYovitssa

    #aupi*kumaterinu na osnovu čega si to zaključio? Na osnovu jednog ili dva novinska članka koja se pozivaju na što točno?
  • Markelo
    2.6k
    Di je nestao prkos, ponos, otpor, rivalstvo. Dinamov navijač bi očito trebao sve probavit i progutat jer inače nije velik klub a i hrvatstvo mu je upitno.

    A očekujem i da uskoro krene, "Lovren mi nije drag, al saslušaj me na trenutak.... "
  • Yovitssa
    656

    Ma znam ja da je to sve skupa daleko od realizacije, ali "gdje ima dima ima i vatre". Nisu bitni ni ovi konkretni slučajevi već činjenica da nemamo sportskog direktora i plaćamo debelu paru za poluproizvode.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions