• superhik
    11.1k
    Ne znam da li je to troll, ali Cro Nogomet je objavio da je Lovren potpisao za Dinamo.

    "Dejan Lovren iskoristio je mogućnost koju su FIFA i UEFA ponudili prema kojoj svi stranci mogu jednostrano raskinuti ugovor sa ruskim klubovima, te automatski postati slobodni igrači do kraja ove sezone. Kako saznajemo Lovren je raskinuo suradnju sa ruskim Zenitom u kojeg je došao 2020.godine i potpisao ugovor sa Dinamom."

    Edit: maknuli su vijest
  • Mr Anderson
    8.3k
    Pa Lovren nam i ne treba sad baš nešto. Moro već da ako postoji mogućnost.
  • flexXy
    2.3k
    Pa Lovren nam i ne treba sad baš neštoMr Anderson

    Aj necemo se lagat, covjek je realno klasa iznad nasih stopera trenutno. Zbog njegove proslosti ga nebi dovodio osim ako ce besplatno igrat dok ne otplati stetu sta je napravio klubu.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Ne slažem se da je Lovren trenutno klasa za naša prva tri stopera, pogotovo ne za Šutala i Franjića. Možda je klasa ako gledamo njegova top izdanja u prošlosti. Osim toga dugo nije igrao i pitanje kakav bi bio da odmah upadne u 11.
  • Jaro
    7.4k
    Lovren da je igracki krizanac izmedju Ramosa i Terryija iz njihovog primea mi nebi bio covjek za kojeg bih zelio da ikad vise ponese dinamov dres..
  • Sljeme
    2.4k
    Moro već da ako postoji mogućnost.Mr Anderson

    Nikakav Moro, Menalo i slični u Dinamu. Nek idu dole od kud su došli.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Suzdržat ću se od komentara.
  • Infinity
    16.4k
    Koji je problem s Morom, igracem koji je davao sve za plavi dres? To sto je tovar? Neka nama Brodica, Halilovica, Sunjica, Brekala, Simunovica, Jedvaja i slicnih. Sve veliki dinamovci koji su Dinamo napustili nakon jedne dobre sezone ili nakon pola sezone ili nakon dobre juniorske sezone. Odakle god da je dosao, Nikola Moro je Dinamu dao daleko vise nego mnogi koji su se kleli u Dinamo. Mnogi koji su rodjeni u krugu od par kilometara od stadiona Dinama su jedva cekali da odu iz tog Dinama da bi danas nastupali za klubove koji su level ili nekoliko levela ispod Dinama, a Dinamo i dalje gledali s visoka misleci da su ga prerasli i da im je neki Anderlech bolja opcija nego Dinamo.
  • Mališan
    1.8k
    Dajem pet lovrena i sličnih "dinamovaca" za jednog "tovara Mora".
  • Mr Anderson
    8.3k
    Nikad ne gledam tko je otkuda dok se on bori za ovaj klub i poštuje ga kao i navijače. Moro je došao ko klinac kod nas, dao je svoje, nije pobjegao na prvu ponudu. Druga stvar kad ti dođe netko ko Hrgović svojedobno. Takvi nam ne trebaju. Kad pogledaš povijest Dinama puno je tu prošlo Dalmatinaca koji su pošteno i časno nosili i nose plavi dres, puno dali za Dinamo, a možda ko klinci navijali za Hajduk.
  • Tundra
    693
    Moro mi se zgadio zbog izjava o hajduku nakon odlaska iz Dinama...
  • Nino Bule
    13.8k

    Kojih izjava, nisam upucen. Znam da je na pitanje o tome tko zeli da osvoji prvenstvo odgovorio "nek osvoji najbolji". Na fejsu/instagramu decko lajka i objavljuje stvari vezane za hajduk, deklarirani je hajdukovac i to nikad nije krio, ali do sad nisam nikad naisao na neprimjerenu izjavu za medije.
  • Infinity
    16.4k
    Moro je jos dok je igrao za Dinamo govorio da je od rodjenja navijac Hajduka. Moze to nama smetati, ali je cinjenica da je Dinamu dao vise nego mnogi koji se predstavljaju dinamovcima. Da svi ti veliki dinamovci ne zele otici iz Dinama prvom prilikom mozda nam ne bi trebali tovari koji ginu za dres Dinama dok ovi 'nasi' ginu za neke klubove vani.
  • Neki tip
    21.3k
    Nikakav Moro, Menalo i slični u Dinamu. Nek idu dole od kud su došli.Sljeme

    Suzdržat ću se od komentara.Mr Anderson

    Ja neću.

    Ovo je toliko ružno, jadno, neprimjereno navijaču kluba koji se diči da je simbol hrvatstva, da je imao šahovnicu kada nitko nije, da okuplja ljude iz svih krajeva gdje se "diše hrvatski".

    Ma i gdje se ne diše tako. Dinamo je, tepamo sebi i njemu, veliki klub.

    I u takvom nema mjesta za nekoga tko je rođen u Dalmaciji ili Hercegovini!? A za pretpostaviti je ni u Bosni ili, štajaznam, Srbiji k'o Kuže.

    Sramota je takve stvari pisati, dragi Sljeme.

    I nemoj mi samo objašnjavati da si mislio na to za koga Moro navija ili ne navija ili sta je ili nije rekao kad je otisao. Čak i da jest, a ja ne znam da jest išta problematično, Menalo nije.

    Dakle, "problem" može biti samo u tome odakle su, što si drugom rečenicom i pokazao.

    Žao mi je ako te to vrijeđa - ali takve izjave nisu dostojne Dinama. Niti njegove simbolike niti njegove veličine.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Moro nikad nije rekao ni rijec protiv Dinama, a pamtimo ga u velikim utakmicama, uvijek davao sve za svetinju. Momak je u Dinamu proveo preko 10 godina, ima svo moje postovanje, a uz to je i igracka klasa. Dao Bog da se vrati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions