• Markelo
    2.5k
    Ne zna se tko je smiješniji mi ili Mađari kojima je ova krntija stara 50 godina letjela 40 minuta
  • Baneki
    725

    Mislim da te nosače aviona rješava ona nova ruska supersonična raketa Kinzhal za koju nemaju protuobranu. I Kinezi imaju sličnu tako da mislim da je vrijeme nosača aviona prošlo.
  • Aggro
    590
    Ček kaj je to ruska letjelica? Ja sam brijao da se netko naš zajebava pa je na tovare iz studentskog doma poslao projektil... Još sa zvezdom da im bude milije
  • Jaro
    5.6k
    i rumunjsku je preletilo prema madjarima, dakle vjv ispaljeno iz ruske sao krajine po mapi dometa

    1v7wmlzd4q6i3oki.jpg
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bolje da se ne prica u svjetskim medijima o ovom dogadaju inace turisticka sezona RIP.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nisu se ni amerikanci proslavili u nedavnoj povijesti svog ratovanja, neke velike zakljucke o ruskoj vojsci iz ovog sta se događa u ukrajini ne bi tako lako donosio. Mucili su se i s fincima prije napada švaba u drugom svjetskom ratu pa znamo kako je to prosloNino Bule

    Nisu se proslavili, ali su sposobni držati nekakav rat otvorenim desetljeće i još voditi par sukoba sa strane. Rusija bi ekonomski propala da uđe u rat koji traje par godina.

    Također, jedna stvar je braniti se, a druga napadati...
  • Dino
    2.2k
    Da ti 6tona zeljeza doleti iz ratnog podrucja a da ne vidis nis je porazno...Jaro

    Meni nije jasno kak NATO nije sram da Rusija, Kina i Koreja cuju ovakvu vijest. Kaj to znaci da im moze upast pet migova i ovi ne bi reagirali…

    Mislim da te nosače aviona rješava ona nova ruska supersonična raketa Kinzhal za koju nemaju protuobranu.Baneki

    Mislim da Ameri imaju sve i svasta cime bi se mogli obranit od vjerojatno svega poznatog kaj ima ruska vojska sam ne otkrivaju to javno dok su Rusi, Kinezi i Korejci po mom misljenju poprilicno iskompleksirane vojne sile koje bi i najmanju novu vojnu tehnologiju odmah pokazali svijetu radi nekog toboznog ugleda na tom polju.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ponavljam, američki nosač aviona je stacioniran na manje od 300km zračne udaljenosti od Zagreba, na njemu je više desetaka F-18 (vjerojatno), Mađari imaju 12 gripena, rumunji 17 F-16...a i aviano je blizu. znači tu letjelicu je u dometu imalo valjda 100 nato zrakoplova za vrijeme njenog leta kroz zračni prostor tog vojnog saveza. Ako su stvarno uočili tu letjelicu, ako nato stvarno ima kordiniran sustav dojave... Gdje je zapelo?

    Ja sam poprilično uvjeren da tu letjelicu nitko nije ni uočio. Ne znam što je gore, to ili da su uočili, a nisu djelovali (što svi tvrde)
  • serbus
    3.6k
    Ne znam kaj bi mislio ali po meni su ju pustili da padne uz za njih kako kažu "prihvatljiv rizik" da padne ljudima na glavu. Možda je ključ u onim padobranima koji izbace materijal koji je taj dron snimao. Ako ih je to više zanimalo nego da dron padne na Štefa jebe im se za Štefa i neće projektilom raznjet drona.

    Ili stvarno nitko nije imao pojima kaj leti iznad nas što mi je realnije zbog nesnalaženja nakon napada kad je sve to trajalo satima da skuže kaj je palo.
  • Jaro
    5.6k
    ja bih rekao da nisu pojma imali, ni rununji(mali ibjekt), ni madajri(nisu ga ni vidjeli dok nisu provjeravali nakon kaj se srusilo kod nas), a bogme ni nasi nisu nis uocili dok nije roknulo... Nakon cjelonocne analize su nasli zapise da se ipak 3,5min moglo nesti vidjeti...
    NATO takodjer nije nis vidio. Izjava 15ak sati nakon incidenta da su "pratili objekt" je uzasan pokusaj peglanja nesposobnosti...
    Sad svi spinaju o izvoru i namjeri drona, sto je za mene u ovom slucaju sekundarno. Ipak mi je primarna spoznaja da vise-manje svaka susa moze ispalit projektil na Zg i da ce to nasa vojska i nato "saveznici" shvatiti kad projektil pogodi/promasi cilj...
    A za ove besmislice izgovorene nakon zahtjevaju instantnu smjenu minitsra obrane, ovog Hranja mutavog ("usao je na granici"), a ova dva ugojena debila bi u normalnoj drzavi bila kaznjena na izborima ("nemate se sto brinuti, to vam samo na glave pada krama od 6tona")...
  • mniokl
    254
    Najbolje se ne obazirati na ovog "igrača".
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ovi novinari nisu normalni, pazite kakve gluposti oni plasiraju u javnost, zbog više klikova.

    U letjelici je bilo 120 kila eksploziva!
    Pa jel oni shvaćaju uopće što je to i kakvo bi to oslobađanje energije bilo? Imali bi krater od nekoliko desetaka metara, popucala bi sva stakla u radijusu od valjda jednog km, a eksplozija bi se čula u cijelom zagrebu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Novinari plasiraju jer je to ministar obrane izjavio. Stručnjaci mu se smiju i kažu da se radi o manjoj količini eksploziva za samouništenje kod nekontroliranog pada, a da je bila bomba kako ovaj trubi raznijelo bi okolne zgrade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.