• markoli
    1.7k
    Cibona VIP je zadnje što se sjećam?
  • xavier
    11.4k
    Da, nije problem u sponzoru nego se zadnjih godina nakupilo previše zle krvi između Tedeschija i Cibone da bi to moglo funkcionirati.
  • reziser
    6.5k
    nogomet - prvak Dinamo Zagreb
    košarka - prvak Cibona Zagreb
    rukomet - prvak PPD Zagreb

    :up:
  • Eduardo
    18.2k
    @reziser ne zna se koje s liste je veće iznenađenje, prva ili treća točka.
  • reziser
    6.5k

    Mislis?
    Al zato tocka 2 je iznenadjenje

    Stavio to jer je lijepo za vidjeti
  • Draž
    1.2k
    Naravno da nije problem samo u njegovom egu koji je inače jako velik.
    No, svi koji su pratili znaju da je upravo njegov ego htio da se klub zove Cedevita Cibona, a ne Cibona Cedevita.
    Velika je razlika. Pogotovo kod nas navijača. Vjerujem i kod njega.

    Dietrich Mateschitz je davno skužio da je najbolja reklama za njegov proizvod ta da se klub zove Red Bull jer tijekom utakmica i prijenosa komentatori nekoliko desetaka (i više) puta izgovore "besplatno" upravo ime proizvoda koji se prodaje. Zato i kupuje klubove i mijenja im imena. Klubovi se ne zovu Salzburg Red Bull ili Leipzig Red Bull nego prvo Red Bull, pa onda ime grada. Samo je u Americi ostao naziv NY Red Bulls jer je tako uvjetovano.

    Tedeschija apsolutno ništa ne veže za Cibonu, njezinu povijest i za Zagreb. Važan mu je samo i isključivo profit. Nema tu emocija. Da ima, ne bi odlazio u drugu državu. I to Sloveniju
  • Kwedi
    3.8k
    gdje se javno emil referirao da se klub zove cedevita cibona?


    i ovo oko cibone, povijesti i zagreba - tip je u više navrata htio ući, ulupat svoje pare (kakav profit u košarci, sve ovo je radio jer mu je gušt bilo imat privatan klub u regionalnoj ligi s nekim malim europskim uspjehom).

    i to što ide u olimpiju, opet kakve veze tu ima profit, a ne emocija? pogledaj proračun cedevite svake godine, a pogledaj jesu išta zaradili od igrača, utakmica, drugih sponzora.

    nešto dobili za nurkića i musu, ostalo samo knjiže debeli minus koji se pokrije preko atlantica.
  • Draž
    1.2k
    Uglavnom, neka ide. Slava mu!
    #samocibona
  • Draž
    1.2k
    Apsoštrumfno!!
    Jedno i drugo idu zajedno oduvijek. Barem kod mene...
    Nekad je bio i Badel...ne znam zakaj više nemam naviku odlazaka na rukomet...možda uskoro.
  • reziser
    6.5k

    kod mene postoje dinamo, cibona, zagreb, i mladost
    sve ostalo me ne zanima previse
    a odlasci na tekme kosarke i rukomet..., od kad nema navijaca nema me ni na ciboni i na zagrebu....zalosno ali istinio
  • Draž
    1.2k
    Ja se trudim ići na Cibonu koliko mogu. Na Dinamu sam na 100% domaćih i 80% gostujućih tekmi.
    Problem je sa Cibonom kaj su igrali po tri natjecanja istovremeno. Nit možeš pratiti kak spada nit stigneš na tekme. Mišljenja sam da treba odjebati ABA ligu i igrati samo hrvatsko prvenstvo i neko europsko natjecanje. Dugoročno bi to bilo korisnije za naše igrače
  • Kwedi
    3.8k
    kaj režek, za tebe postoje samo rk zagreb i cibona, ali samo ako su navijači na utakmici?

    rekao bi dino dvornik "ljubav se zove imenom tvojim..."
  • Kwedi
    3.8k
    Problem je sa Cibonom kaj su igrali po tri natjecanja istovremeno. Nit možeš pratiti kak spada nit stigneš na tekme. Mišljenja sam da treba odjebati ABA ligu i igrati samo hrvatsko prvenstvo i neko europsko natjecanje. Dugoročno bi to bilo korisnije za naše igračeDraž

    a kak možeš odjebat ABA ligu i igrat neko europsko natjecanje ako preko ABA lige se ide jedino u Europu?

    Tu govorim o ozbiljnim natjecanjima kao što su Euroliga i Eurokup,a ne ona indijanska natjecanja
  • reziser
    6.5k

    Kaj se tice odlazaka na tekme, da
    Naravno da ih,pratim, ali noje to to kad nema,navijaca
    Kad odem na ppd, na lp, i kad vidim atmosferu, place mi se
    A na ciboni sam bil priie 2 godine kad je bio zadar u ciboni
    Nekad davno se imalo navijacke godisnje...jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.