• Fanboy
    2.1k
    Malo gledao po snetu temu "Za koga navijaš"...Uglavnom pišu se gluposti, i naletim na par likova koji navijaju za Dinamo i neki od klubova preko Dunava( u najmanju ruku simpatizira). Mislim kako, ajde još razumijem da je Hajduk nekad bio popularan u ex-Yu republikama, djeca iz mješanih brakova, JNA oficiri i slično, znači ne nužno Hrvati...Na kraju vidimo da ima dosta ovih navijača kao Dežulović, Holiga i slični.
    Međutim Dinamo je nekad značilo jasno opredljenje u smislu indentifikacije koje si nacije...Ovo mi dođe kao oksimoron.
  • flexXy
    1.9k
    Nisam vec jako dugo gledao televizijski program osim utakmica i upalio sad da pogledam rtl direkt. Majko moja, pa ja ne znam tko im ureduje taj dnevnik ili sta je to vec. Nije mi jasno jel to emisija za informiranje ili neki pokusaj sitcoma. Toliko lose i otrcane fore u zivotu nisam cuo i jos ih pokusava prodati ova ustogljena voditeljica. Kao slag na tortu dovedu takozvane "tik tokere", skoro pa promoviranje da je u redu biti mentalno bolestan na svoju volju. Strahota, stvarno sam u soku, nastavit cu sa praksom negledanja nesportskih tv programa.
  • Nino Bule
    11.3k
    kopiraju strane formate i glume late night informacijsku emisiju pa forsiraju taj humor, meni također katastrofa.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Usporedba reklame za vojsku u Kini,Rusiji i SAD-u.
  • Nolifer
    6.4k
    Miroljubivi migranti, vjerojatno doktori po struci, razbili ogradu u Poljskoj i žele ući u državu.. Sigurno su se svađali oko covid potvrde i cijepiva...
  • Mali Zeus
    9.2k
    Nisam vec jako dugo gledao televizijski program osim utakmica i upalio sad da pogledam rtl direkt. Majko moja, pa ja ne znam tko im ureduje taj dnevnik ili sta je to vec. Nije mi jasno jel to emisija za informiranje ili neki pokusaj sitcoma. Toliko lose i otrcane fore u zivotu nisam cuo i jos ih pokusava prodati ova ustogljena voditeljica. Kao slag na tortu dovedu takozvane "tik tokere", skoro pa promoviranje da je u redu biti mentalno bolestan na svoju volju. Strahota, stvarno sam u soku, nastavit cu sa praksom negledanja nesportskih tv programa.flexXy

    Šund teški, a voditelji se tretiraju kao nekakvi celebrityji. Mojmira je.ena Pastorčić i Šprajc. Najbolje mi je kak su puni sebe kao da je emisija ne znam što.
  • masacusec
    3k
    I šprajc i Mojmira su privatizirali emisiju promovirajući svoje osobne stavove i afinitete....Pada mi na pamet da im je uzor aco delija...
  • deda
    27.4k
    To je show, a ne informativni program.
  • superhik
    10.2k
    Kompleksi su jebena stvar
    l52wk8cqu9h6f8r1.jpg
  • masacusec
    3k
    Zaostali kretenoidi!
  • superhik
    10.2k
    Brod bivšeg nogometaša Davora Šukera koji je potonuo 2007. godine i nakon toga je prodan, danas je registriran u Hrvatskoj, ali i na otoku Guernsey, razotkrivaju Pandorini dokumenti. Međutim u Hrvatskoj nije moguće registrirati brod koji je već registriran u drugoj državi.
    https://www.portal-ostro.hr/hr/price/brod-davor-suker-pandora-papers
  • Dino
    2.2k
    Zna neko kak poslat video s mobitela u inbox?
  • Infinity
    15.2k
    Jel to netko trazio Bacicku? :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dečki ak vam trea video, samo se javite, šaljem ja... :grin:
    #nottheherowewant
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.