• mniokl
    254
    Svaki argument stoji ali svi znamo da je Dinamo u apsulutno svakom segmentu kluba na višoj razini od hajduka.Pravom treneru a tu govorim nekome tipa Bjelica,je ipak draže doći u Dinamo koji je sređeniji,ima jaču momčad,bolje financije itd.I naravno takav trener se plaća u iznosu većem od milju eura na godinu.Nije slučajno da oni nemogu godinama dovesti kvalitetnog trenera.Mogu se samo nadati da će im doći netko tko baš navija za hajduk ispod cijene,možda je Kek taj.
  • NORTE
    8.9k
    To si napisao kao da je Dambrauskas jače trenersko ime od Keka pa "ako ne mogu dobiti njega, onda će probati Keka". Pa valjda je onda Kek prvi izbor, a ako on nije dostupan, mogu uzeti Dambrauskasa.xavier
    Dambruskas je slobodan. Kek nije baš tako pristupačan nakon potpisivanja novog ugovora sa Slovenijom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja ne kužim zašto ništa ne spominju Bilića (dok recimo stalno spomiju Leku). Pa ne bi Slaven u ovom trenu bio jeftiniji od Leke a dala bi mu se i prodati priča da je tako uvijek na oku HNS-u i reprezentaciji ako ikad Dalić odleprša.
  • Neki tip
    19k
    Pa ne bi Slaven u ovom trenu bio jeftiniji od Lekevjeko1701

    Hm, a zašto bi mu to bio plus što ne bi bio jeftiniji? Mislim, kako to što bi bio skuplji (kad ne bi bio jeftiniji) ide u prilog tvom čuđenju zašto ga ne spominju? :chin: :grin:

    Osim toga, mislim da im je Leko veći hit jer je veća nepoznanica (uspješan je, ali zapravo rijetki znaju reći što je točno napravio - nije da se pratila belgijska liga), dok je Bilić imao i općepoznatih neuspjeha, a i bar malo je "okaljan" "suradnjon s haeneson i pozitivnin odnoson s mamićen".

    I sad sve to u bunar - nema jebene šanse, promila, da im dođu ni Bilić ni Leko. :)
  • vjeko1701
    5.9k
    Da preformuliram - vjerojatno bi Bilić trenutno bio jeftiniji od Leke.
  • miro
    3.1k
    ovaj Miličević iz Lokomotive je najbolji lijevi bek lige i to uvjerljivo, ja bih ga uzeo odmah sad na zimu
  • deda
    27.4k
    Aliyu igra rukom i sekundu poslije još sruši čovjeka :monkey:
  • xavier
    11.1k
    Ne razumijete kakvo je tamo stanje uma nakon ovih 10 godina. Prvo je bilo čišćenje svega starog. Nije valjao niti jedan domaći igrač nego su se tražili no name stranci, a "legende Hajduka" nisu se smjele približiti Poljudu. Zatim se opet počelo pričati o treneru i igračima koji "razumiju mentalitet" jer samo takvi mogu donijeti uspjeh Hajduku. Pa onda opet daj strance, pa opet domaći...

    Želim reći da su toliko fokusirani na sve te gluposti da ne razumije da im treba dobar trener i dobri igrači, bez obzira bili oni iz Splita ili Buenos Airesa.

    Što se tiče Bilića, da, mislim da je bio puno previše povezan s HNS-om da bi im bio potpuno po volji.
  • deda
    27.4k
    Meni je kod njih sve jasno osim toga od kuda lova. A i to bih se dao kladiti da je HDZ pritisak na kreditore. I još jedna stvar koju se malo spominje tj. prešućuje. Kustić je njihov.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kustić je njihov.deda

    Kad smo kod Kustića... Kad ce obecani besplatni/sufinancirani testovi za navijace HAHA
  • badjibadara
    1.6k
    Meni je kod njih sve jasno osim toga od kuda lova.deda



    32:10
  • deda
    27.4k
    Pade Loksa u Puli.
  • Neki tip
    19k
    Pade Loksa u Puli.deda

    Rekao bih - očekivano.

    Bez Kačavende, a s Marićem.
  • Dudu
    2.6k
    nvd4z9vhu4mccso5.jpg

    :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ono kad te Lokomotiva školuje u PR-u xD

    Mada kako sam napisao, najbolji transfer od tamo bi bio voditelj društvenih mreža.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.