• Mali Zeus
    9.5k
    Ili Mile Petkovićmarcio amoroso

    Nije loše.
    Vjeran Simunić?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Predsjednik im očigledno voli jaka imena pa očekujem nekoga tko će nas iznenaditi sve.marcio amoroso

    Problem je što jaka imena vole i jaki novac, a oni ga nemaju, a treneru baš ne možeš dati 70% izlaznog transfera...
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Miljenko Dovečer
  • Mali Zeus
    9.5k
    U zadnjih 16 godina su promijenili negdje 26 trenera.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kako god bilo, da imaju pameti, imanovali bi novog trenera i ostavili bi ga na klupi cijelu ovu i sljedeću sezonu. Međutim, oni dokazano nemaju pameti pa će nas i dalje uveseljavati. :blush:

    Jbt, što mogu izgubiti ako nekog ostave duži period na klupi?

    Neće biti prvaci?
    Neće osvojiti kup?
    Neće se kvalificirati u skupine europskog natjecanja?
    Osramotit će se u Europi?
    Završit će 4. u prvenstvu?
    Imat će manji koeficijent od zrinjskog iz mostara i škendije iz tetova?

    Mislim ono, daj si opalite par šamara i razbudite se... :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiče njih i trenera. Dok god oni dole pucaju floskule o hajdučkoj igri, njih nitko neće zadovoljiti jer da bi imao rezultate iz one strategije sa 'ajdučkom igrom, treba ti budžet od 90 milja, posebno u europi. Čim prije shvate da je nogomet evoluirao i više nisu u 90ima pa klubovi sa mizernim budžetima za europske prilike mogu napraviti rezultat jedino na pragmatičan način. (igra ala Bjelica, Kek, Vaha)


    Da se razumijemo, ja sam siguran da ima nekih koji u to vjeruju i nalaze način da si to vjerovanje opravdaju
  • NORTE
    9.1k
    što mogu izgubiti ako nekog ostave duži period na klupi?db-izbjeglica
    Nijedan klub koji puca na najviše moguće razine ne može si dopustiti da mu momčad vodi trener koji je ispao od Tobola :rofl: :rofl: Oni su mu dali drugu šansu, a lika šamara klub koji 12 kola u Hnl-u nije pobijedio. Kola u ligi krenula nizbrdo, a sanjaju se trofeji. Koliko ja pratim nemoćni su unatoč silnim ulaganjima. Nikad dražeg Hajduka. Eventualnim porazom u Rijeci sezona im je zaključena. Još da ih i ovaj slabi Krkanov dinamo pobijedi i mogu se lagano zapitat "kako to"?
  • Olmic
    2.7k
    Kek danas odlučuje jel ide na klupu Hajduka, mislim da će doći..
  • NORTE
    9.1k
    Kek danas odlučuje jel ide na klupu Hajduka, mislim da će doći..Olmic
    Dambruskas je zbog Nikoličiusa i dalje vrlo moguća opcija, takve su informacije iz Splita.
  • xavier
    11.1k


    Svaka čast Litvancu, ali ako stvarno postoji opcija dovesti Keka, ja osobno ne bih ni trenutka razmišljao.
  • SAS1987
    13.4k
    Kek bi im bio strašno pojacanje. Bio bi to dupli šamar, dobili bi trenera koji nas je odbio a oni bi se ojačali. Ipak se nadam da ce prevladati razum i nece prihvatiti ponudu a idealno bi bilo da na zimu prihvati nasu klupu :smile:
  • BBB Sibenik
    4k
    Čisto sumnjam da će Kek doći, sam je reka da ostaje na klupi Slovenije bez obzira na rezultat nakon ovih kvalifikacija. U suprotnom to bi bila senzacija i veliki potez.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Da uzmu Keka osobno bih bio jako zabrinut.
  • deda
    27.7k
    Za koga, za Keka :joke:
  • xavier
    11.1k
    Za koga, za Keka :joke:deda

    Taman htio napisati da ne znam brine li za Keka ili možda za Hajduk :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.