• xavier
    11.1k
    Ja ću ponovo reći da meni Tramezzani nije uopće bio loš, dapače. Posložio je obranu, Hajduk je prestao primati golove i to je po meni baza za sve.

    Ali nije igrao "hajdučki" :cool:
  • Neki tip
    19.2k
    e0sasdaoqtraixca.jpg

    Iiii, nastavak..
  • marcio amoroso
    32.2k

    Oni su htjeli iskorak, a mislim da je on sa onim adidasom i sam jasno rekao šta misli o ostanku u Splitu.
  • deda
    27.7k
    Što bi rekao Gobac

    NEEEEEEEEEEEXT :rofl:
  • NORTE
    9.1k
    Meni je danas najjača fora pjevanje pjesme “sretan nam rođendan” u zadnjoj minuti :lol: :lol: :lol:marcio amoroso
    Nevjerojatno iz više razloga.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja ću ponovo reći da meni Tramezzani nije uopće bio loš, dapače. Posložio je obranu, Hajduk je prestao primati golove i to je po meni baza za sve.

    Ali nije igrao "hajdučki" :cool:
    xavier

    Problem s Tramezzanijem je bio taj da on nikad nije bio trajno rješenje već vatrogasno. Sam šta to nije javno iskomunicirano.

    Čovjek je prije Hajduka imo pet trenerskih mandata. Iz raznih razloga nigdje se nije zadržo duže od 10 mjeseci tako da je bilo teško za očekivat da će baš u Hajduku krenut u neki dugogodišnji projekt. On je čak već uspio i napustit novi klub u koji je ošo nakon Hajduka.
  • NORTE
    9.1k

    Zagrebačka medijska mašinerija u misiji:
    "propagandom i hajkom pomozimo nemoćnom Hajduku da se ne sramoti i u Hnl-u, kad već u Kazahstanu ne ide".
  • mniokl
    254
    Znam da index vuce na stranu hajduka jako,ali u posljednje vrijeme su pocele i sportske svojevremeno poznate kao Dinamove novine.Masinerija radi kad ne ide nogomet.Mene to cak i zabavlja.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Prvi prekršaj Katića, možda nije lakat ali je ruka na licu krstanovića. Možda prestrogi žuti ali nije sad neka greška a gol - znači ovaj odgurne ovoga i sam je pred golamnom jer je ovog gurnuo i ovaj niti ne može braniti gol i onda nije bio dovoljan intenzitet. Smiješno
  • Olmic
    2.7k
    Kaj mislite hoće bit litavac, toplak ili opet neki anonimac?

    Ja tipujem na litavca iako njima ni tuchel ne bi pomogao
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja iskreno baš mislim da ciljaju na Dambrauskasa sad.
  • Olmic
    2.7k


    Piše index legija ili MOL. Kao da je on otpao
  • deda
    27.7k
    KEK
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da bi im Kek bio bolje rješenje ali ako postoji neke naznake da bi i mi mogli opet po njega, nekako ne vjreujem da će završit tamo.

    Ne znam, nije ni da me previše briga koga će dovesti jer realno, u toj ludnici ne znam tko bi mogao preživjet duže od jedne sezone. Pričamo o klubu koji je u 16 godina promjenio 25 trenera.
  • BBB Sibenik
    4k
    Mis da Keka vise privlači Hajduk nego Dinamo tj da ga simpatizira. Al nema ništa od toga jer je on načelno dogovorija sa savezom da i nakon kval ostaje na klupi Slovenije. Najvjerojatnije je da idu po Litavca i najlogičnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.