• xavier
    11.1k
    Kaj mislite hoće bit litavac, toplak ili opet neki anonimac?Olmic

    Mislim da Toplak nema ni malo šanse, ne znam otkud on u medijima. Dambrauskas već ima smisla, ali da moram pogađati, rekao bih da niti jedan od njih.
  • og1986
    2.9k
    Pričamo o klubu koji je u 16 godina promjenio 25 trenera.vjeko1701

    Piše da su od zadnje titule promijenili 41 trenera.
  • xavier
    11.1k
    Mis da Keka vise privlači Hajduk nego Dinamo tj da ga simpatizira.BBB Sibenik

    Ne da ga simpatizira nego Kek "navija" za Hajduk. Stavio sam pod navodnike jer se radi o profesionalnom treneru, a ne o casual gledatelju pa naravno da to nije toliko izraženo, ali Kek je jasno rekao da mu je Hajduk najdraži klub.

    Može li ga Lukša stvarno dovesti, to ne znam, ali ako može, to bi bio sjajan potez za njih.
  • ZgBlue
    484
    Uvjeren sam da bilo koji trener koji je radio u 1.HNL ili barem prati ligu, zna da nema toksičnije sredine za rad od one u ajduka. Tako da ne vjerujem da mogu dovesti neko "zvučno" ime?!
  • NORTE
    9.1k
    Piše index legija ili MOL. Kao da je on otpaoOlmic
    Ako Dambruskas nije dostupan jer ima bolje ponude, a očito ima, onda će krenut po Keka ili nekog drugog kapitalca, jer takva im je politika zadnje vrijeme.
  • BBB Sibenik
    4k
    Mislim da bi im Kek bio bolje rješenje ali ako postoji neke naznake da bi i mi mogli opet po njegavjeko1701

    Otkud to?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa već smo ga probali dovest krajem prošle sezone. Mislim da je očito da je on kandidat broj jedan Dinamo ako ode Krznar a ne vjerujem da Krznar može preživjeti eventualni poraz od Rapida ili Hajduka u nadolazećim utakmicama. Da sam Kek, strpio bi se dok ne prođu one.
  • xavier
    11.1k
    Ako Dambruskas nije dostupan jer ima bolje ponude, a očito ima, onda će krenut po KekaNORTE

    To si napisao kao da je Dambrauskas jače trenersko ime od Keka pa "ako ne mogu dobiti njega, onda će probati Keka". Pa valjda je onda Kek prvi izbor, a ako on nije dostupan, mogu uzeti Dambrauskasa.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    nuno duh sveti popio otkaz u tottenhamu, eto prilike pravedničkoj sekti za angažman trenera :lol:
  • BBB Sibenik
    4k
    Ja sam jednom tu kom da nez po čemu je taj litavac super trener. Dobija nogu u guzicu u Bugarskoj, u Gorici je 19/20 stvarno ima super ekipu i tjt, a litvansku ligu neću komentirat.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ja mislim da će oni teško dovesti nekog jakog trenera. Brojevi ne lažu, a oni kažu da je treneru rok trajanja u Splitu maks 6 mjeseci.
    Nitko jak i normalan si to neće priuštiti ako ima ikakav drugi izbor.
    Osim toga su očekivanja dolje nenormalna. Oni j sada nakon 6 bodova minusa očekuju prvenstvo ili barem kup.
  • ZgBlue
    484

    Upravo tako, a nakon prvog kiksa će ga javno razapet i okrivit za lošu sezonu.
  • marcio amoroso
    32.2k
    I još k tomu imaju jako teške karaktere u svlačionici tipa Livaja itd.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Svakom treneru koji nije teški dinamovac tipa Soldo da se bavi trenerskim poslom ili Klafurić ili tako netko je 100x logičnije u ovom trenu preuzeti Hajduk nego preuzeti Dinamo.

    Možda na prvu to zvuči nelogično zbog “kaosa” i kratkog vijeka trajanja trenera u Hajduku, ali to je u svakom slučaju izazov gdje se može napraviti napredak u odnosu na postojeće stanje.

    Recimo treneru Dinama nitko ne smatra uspjehom osvojiti prvenstvo, a tko preuzme Hajduk će pobrati lovorike ako prestigne Rijeku, a kad bi osvojio naslov postao bi počasni gradjanin i dali bi mu pola županije.

    Tako da sa sportskog aspekta uopće nije nelogično za Keka otići tamo. Na kraju krajeva, kao izbornik Slovenije je već doživio svoj “peak” i sa njima ne može napraviti ništa što već nije za razliku od Hajduka.
  • xavier
    11.1k


    Upravo to. Dinamu je naslov prvaka "sasvim normalna stvar". Znači tu nemaš prostora zaraditi neke dodatne poene, možeš samo ostari zapamćen kao "onaj koji je izgubio naslov" ako ga slučajno ne osvojiš.

    Do nedavno je puno prostora bilo u europskim natjecanjima, ali nakon što smo dvaput u tri godine prezimili, i tu je ljestvica jako podignuta i tu isto vrlo lako možeš razočarati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.