• marcio amoroso
    32.2k
    Šibenik i Istra sa stranim trenerima na klupi iznenađujuće dobro stoje, i što je najbolje uopće ne igraju loše.
  • Nino Bule
    11.4k
    Kaze strahonja da je bio crveni katica po njemu
  • xavier
    11.1k


    Ovo je odlično. Sjajan "odgovor" na onu Dinamovu tablicu (iako Lokomotive tamo nije ni bilo), ali tablica je stvarno bila više nego neprimjerena.
  • Neki tip
    19.2k
    Ono kad te Lokomotiva školuje u PR-u xDvjeko1701

    Može Loksa kaj se PR-a na društvenim mrežama tiče školovat i Bruketu&Žinića, a kamoli ne Dinamove "mahere".
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo, malo iz znatiželje bacio pogled na njihovu temu. U pravu ste, Biliću jako zamjeraju to kaj je hvalio Dinamo po medijima i intervjuima.
  • Nino Bule
    11.4k
    hvalio je on i mamica ne samo dinamo
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ja iskreno samo vidim da mu zamjeraju hvaljenje Mamića. Nigdje nisam našao post gdje mu zamjeraju da je hvalio Dinamo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo iskreno, nisam upoznat s tim. Mislim da sam jednom pročitao neku njegovu izjavu da je Dinamo postao klub na razini jednog Shaktara i možda nekaj ranije gdje je pričao da Mamić jako dobro digao trasfer rejting kluba pa se igrači prodaju za iznose koje Hajduk ne može dostići.

    I evo, prije koju minutu bio post gdje njega što dalje jer je "hvalio gnk prćiju"...sad, svatko to može shvatiti kako hoće...
  • Markelo
    2.5k
    Lokomotiva objavila tablicu iako se Dinamova nije odnosila na njih i još ju izbacili nakon poraza od Istre. Ostavio ih Jutarnji, Hns ih ne benda a izgleda da ih se i lokomotiva želi sikterisat, nije lako ovima iz kluba.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Evo iskreno, nisam upoznat s tim. Mislim da sam jednom pročitao neku njegovu izjavu da je Dinamo postao klub na razini jednog Shaktara i možda nekaj ranije gdje je pričao da Mamić jako dobro digao trasfer rejting kluba pa se igrači prodaju za iznose koje Hajduk ne može dostići.vjeko1701


    Jbt od top 10 izlaznih transfera u povijesti HNL-a valjda je svih 10 dinamovih i to u vremenu glavurdine apsolutne vladavine. Sad što je taj novac kriminalnim radnjama usmjeravan tamo gdje ne treba je sasvim drugi par cipela.

    Najbolje da čovjek govori kako hajduk radi najbolje izlazne transfere iz hrvatske i diže transfer rejting lige. Valjda bi onda bili sretni, iako bi to bila očita laž.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Bio vikend pa se kasno priključujem. Ona tablica koju su iz kluba stavili na twitter je bezvezna i djetinjasta. Još gore da se o tome i priča 2 dana.

    Hajduk? Što reći, pao im plan do 2027. već nakon 90 minuta. Bit će zanimljivo tko će biti novi trener, klupa malo je reći užarena. Gdje je Pero Nadoveza ovih dana.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Predsjednik im očigledno voli jaka imena pa očekujem nekoga tko će nas iznenaditi sve.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Onda Stanko Mršič, znači.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Preuzeti će ih dambrauskas, netko od dostupnih hnl trenera tipa Toplak ili nekakav stranac kojeg trebaš guglati, poput tramezanija ili ovog zadnjeg.

    Na njihovom mjestu, ja bi dao priliku toplaku. Dokazao se da zna spasiti klub od ispadanja, mislim čak sa 100% uspješnosti, nek proba nešto više, nemaju što izgubiti. U najgorem slučaju će biti 5. u prvenstvu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.