• NitkoBitan
    11.8k
    Do sada nisam u ovim "uvjetima" bio na tekmi pa imam jedno pitanje. Treba li se imat bas ta covid potvrda koja se skenira il je dovoljno pokazat test?
  • rob ljubavi
    772


    Trebaš imat potvrdu, na papiru ili na mobitelu jer ti skeniraju taj QR kod na kojem im piše vrijedi li ti potvrda ili ne.
  • Neki tip
    19k
    potvrda..

    Ali skineš je preko egrađani za 2 min ako imaš friški neg test (48h antigenski , 72h pcr)
  • Neki tip
    19k
    Ponovno bio na blagajnama. Nagovorio prijatelja na utakmicu, bitno pomogli vremenska prognoza i obećanje da ću mu ja kupit kartu na putu doma s posla. :smirk:

    Uglavnom, za sektor 6 više nema, 7 se dobro popunjava, ima još nešto malo. Reda nema, ali na svim blagajnama (6, 7 otvorenih) bila je po 1 osoba.

    Eto, kad već ovako otužno brojimo svakog gledatelja i izvještavamo o kupnji ulaznica, ko 24 sata o kiši u Zagrebu - live prijenos!

    Nećete vjerovati što sam vidio na blagajnama!

    Prijelomna vijest - sve blagajne popunjene!

    Sektor 6? Iznenadit ćete se!
  • marcio amoroso
    32k
    Za mene je sve iznad deset pozitivno iznenađenje :pray:
  • Keyser Soze
    8k
    Sutra se isto može uzeti online?
  • jp23
    2.2k
    Do 18h sutra se može uzeti online
  • Neki tip
    19k
    Predviđam 4500-5000 na zapadu, dakle dobro popunjeno, ali ne posve.

    2000 na sjeveru - 1300 bojsa i pridruženih, 700 random ostalih zbog cijene karata.

    500 zapad gore.

    Cca 7k ukupno, maks.

    P.S. je li na ijednom navijačkom forumu na svijetu tema hoće li stadion za ulazak u najjače postojeće natjecanje biti popunjen 30 ili pak 50% kapaciteta, pri čemu potonje predviđaju samo najveći optimisti..? :chin:

    retoričko..
  • marcio amoroso
    32k
    P.S. je li na ijednom navijačkom forumu na svijetu tema hoće li stadion za ulazak u najjače postojeće natjecanje biti popunjen 30 ili pak 50% kapaciteta, pri čemu potonje predviđaju samo najveći optimisti..? :chin:Neki tip sa Zapada

    Po mnogim stvarima smo jedinstveni. Ovo je jedna od tih mnogih.
  • Carrasco
    4k
    U zadnja dva sata prodano oko 500 bez juga... bit će 10 tisuća sigurno.
  • rob ljubavi
    772
    Gdje vidite broj prodanih ulaznica ? Meni nigdje ne pokazuje brojku koliko je preostalo ili prodano.
  • rob ljubavi
    772


    Našao, na naslovnoj nema brojke, tek kada se ode pod sport. Hvala :up:
  • Keyser Soze
    8k
    10k bi bila fina brojka s obzirom na sve uvjete. Tovarima na Osijeku u jeku euforije bude 9000 i to je medijima top atmosfera, zanimaju me komentari istih tih medija ako sutra bude 10k
  • Neki tip
    19k
    ok, imaj na umu da se ipak u jednom slučaju radi o gradu od 100k ljudi, a u drugom od 8x više..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.