• deda
    27.6k
    Gore ti je M
  • Gelipter
    3.4k
    @marcio amoroso
    U svakom slučaju da je potreba za jednim stoperom neovisno ulazimo li u LP ili EL i da se na tome intenzivno radi i da će za dan dva igrač biti poznat.
  • bbb medimurje
    2.9k
    ne kuzim kak su dosli do brojke da je prodano 4k karata
    danas je prema ulaznice.hr prodano nekih 1500 karata i jucer je prema rijecima od @deda prodano nekih 700 karata
    ak me mozak dobro sluzi prodano je oko 2300 karata
  • bbb medimurje
    2.9k
    ticketpoint radi do 18:00 ili do 19:00?
  • jp23
    2.2k
    Danas do 19h
  • bbb medimurje
    2.9k
    moja prognoza je izmedu 5 i 6 tisuce ljudi
  • Sk8
    38
    bit će da dijele opet karte na veliko, počevši od one tzv. inicijative "dinamo za maksimir" za koju sam to već primijetio na fb-u, do razno raznih sponzora i "prijatelja" kluba..i onda to valjda ubroje u prodane karte..uostalom, ne bi im bio prvi put.
  • marcio amoroso
    32k
    Kaže Krznar da će i sastav pokazati da idemo ofenzivno.
    3-5-2 vjerojatno ide. Samo me zanima koji je drugi napadač.
  • miro
    3.1k
    Uzeo karte prije pol ćuke - prije mene jedan lik i iza mene jedan i to je to. Bit će manje od 5 soma sto posto
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Čop, ili Orša, a netko tipa Menalo možda kao bočni?
  • rob ljubavi
    772
    Ma kakvih manje od 5 soma, kakve pesimistične brojke iako je 3-0 rezultatski minus,pa na Legiji je bilo 5 soma, ovo je play-off i jos su i karte jeftinije nego u prijasnjim pretkolima.

    Fala Bogu ovaj put ima i online prodaje i to će pridonijet na neki način, a i svi znamo da će sutra bit redovi.
  • Infinity
    15.2k
    Kad se vec danima vuku statistike i vade utakmice u kojima se okrenulo 3-0, koliko puta je nositelj(prvak) nakon poraza u gostima na domacem terenu uspio nadoknaditi prednost? Ovo je 13. sezona s ovim sistemom takmicenja, a u proteklih 12 imali smo 9 slucajeva da nositelj izgubi prvu utakmicu i da ta utakmica bude na gostujucem terenu.

    Statistika nam ide u prilog. Od tih devet poraza nositelji su uspjeli nadoknaditi zaostatak u pet navrata.

    Zanimljivo je to da se u sedam navrata nadoknadjivao jedan gol minusa. Cetiri puta uspjesno i tri puta bez uspjeha. U dva navrata nadoknadjivala su se dva gola minusa. Prvi put uspjesno, drugi put bez uspjeha. Celtic je uspio nadoknaditi 2-0 protiv Shakhtar Karagandya. Mozda me pamcenje lose sluzi, al cini mi se da su bili razbijeni prvu utakmicu i da se ocekivalo ispadanje. U uzvratu pobjeda 3-0 i prolaz dalje.

    Drugi put 2-0 je nadoknadjivala Viktoria Plzen. Oni su porazeni kod Ludogoretsa U uzvratu je bilo 2-2 iako je Viktoria u dva navrata vodila.

    2010/11 Rosenborg - Kopenhagen 2-1, 0-1
    2011/12 Wisla Krakow - APOEL 1-0, 1-3
    2012/13 AEL - Anderlecht 2-1 0-2
    2013/14 Shakhtar Karagandy - Celtic 2-0, 0-3
    2014/16 Astana - APOEL 2-1, 1-1
    2016/17 Ludogorets - Plzen 2-0, 2-2
    2016/17 Kopenhagen - APOEL 1-0, 1-1
    2017/18 Garabag - Kopenhagen 1-0, 1-2
    2017/18 Hapoel BS - Maribor 2-1, 0-1

    2021/22 Sheriff - Dinamo 3-0, ?-?
    2021/22 Young Boys - Ferencvaros 3-2, ?-?
    2021/22 Malmo - Ludogorets 2-0, ?-?

    Ove sezone cak tri nositelja imaju minuse s gostovanja. Ferencvarosu treba gol, Ludogoretsu dva, a Dinamu tri za produzetke.
  • marcio amoroso
    32k
    Ako se može rasprodati Rujevica za paok može i Maksimir za Sheriff.
  • rob ljubavi
    772
    Još nekome javlja errore za kupnju karte online ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.