• Neki tip
    19k
    Šteta šta im je trebalo toliko utakmica (Valur, Belupo, Omonija, Gorica, Rijeka, Legija, Lokomotiva) da shvate da je putovnica dovoljna za ući na stadion,jp23

    Samo mala dopuna/ispravak, za Lokomotivu također nije bilo potrebno imati covid potvrdu pri kupnji, već samo pri ulazu.. Nije da ih jedna utakmica ranije "spašava", ali eto istine radi. :)
  • Carrasco
    4k
    "Prema prodaji ulaznica, vjerujemo da će stadion biti pun. Znamo da su dinamovci željni dobrih utakmica, vjerujemo da će biti glasni i da na njihovim krilima možemo ostvariti cilj", rekao je Krznar.
  • Cosey
    433
    Osim ako ne gori online prodaja, sere.
  • SAS1987
    13.3k
    Prema prodaji ulaznica, vjerujemo da će stadion biti pun.Carrasco

    A rasprodan jedan sektor na zapadu :rofl:
  • jp23
    2.2k

    Hvala na ispravku netočnog navoda :smile:


    Zasad se više ne može online uzeti sektor 5 za zapad dolje (rasprodan). Ali to je daleko od tog što su rekli
  • Majki2111
    2.6k


    Rasprodano je 3500 ulaznica do krja presice.
  • superhik
    10.2k
    sektori 5 i 6 se nisu ni mogli jučer uzeti kad sam ja kupovao online. A kupio sam ulaznice u 11:10
  • jp23
    2.2k
    Jeste, kad sam i ja gledao prvi put (oko 12) nije bilo. Ali opet kad sam gledao oko 16h, pustili su i te sektore u prodaju
  • Keyser Soze
    8k
    Zna netko kakva je situacija sa zapadom dolje? Mislim da ću sutra tek moć uzet kartu pa ak netko ima kakvu info?

    Edit: Moj bed, nisam vidio prepisku o jednom rasprodanom sektoru :lol:
  • Neki tip
    19k
    sektori 5 i 6 se nisu ni mogli jučer uzeti kad sam ja kupovao online. A kupio sam ulaznice u 11:10superhik

    Za sektor 6 kupio sam popodne oko 17 i 30, na ticket pointu, i to red po izboru.
  • superhik
    10.2k
    Evo sad vidim da se online mogu uzeti i sektor 5 i 6. A kod online prodaje ja nisam vidio mogućost odabira reda :sad: Mislim da ti bace random
  • Majki2111
    2.6k
    Al dobro moram priznat da sam iznenađen kako ljudi ovdje prate brojke sa interesom, a znamo da Istoka nema. Nije ispunjen potencijal stadiona, kakav god da on jest. Jesu li stvarno ljudi tako lako preboljeli/zaboravili Istok? :sad:

    Plus jesmo li dokučili koji je ono razlog ne puštanja godišnjih u prodaju??
  • KlasicZg
    515
    Iq99nfo06s0weodd1.jpg
    Ima li zainteresiranih za ulaznice?
  • Gelipter
    3.4k
    Ajde malo pozitive kaj se posjete tiče. Bit će najviše ljudi ove sezone vjerujem unatoč svim okolnostima. Naravno da se to u ovakvoj tekmi i očekuje, ali kaj sad. Od konstantnog jamranja i licitiranja nema ništa, al evo da i ja bubnem brojku, vjerujem da će ipak bit 10-12 soma ljudi sutra. Danas ide prodaja okej, sutra po dobrom starom običaju bude najviše prodano. Ko ne želi doći i ne osjeća potrebu jbg. Kaj se same tekme tiče, što se tekma više bliži to sam i uvjereniji u dobar rezultat. Jedino me Krki nervira opet na pressici di ga novinar uspjeva zbuniti s pitanjem jel bi potpisao da se ode u produžetke. Jedan trener pred takvu tekme mora ko iz topa izjaviti da se nada da se stvari mogu riješiti i prije produžetaka. S tim stavom "ne znam jel bi piškio il kakio" i ziheraškim izjavama mislim da većinu navijača nervira. Nažalost, takav se stav ogleda i u igrama zadnjih tjedana. U svakom slučaju, sutra samo hrabro pa kaj da Bog i sreća junačka, naravno i uz kvalitetu i pamet koji se nadam imamo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Šta je rekao za novog stopera? Imaš li možda video od presice?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.