• Krizy
    33.6k
    Dinamo u uzvratu Play-offa Lige prvaka dočekuje Sheriff iz Tiraspola gdje će pokušati nadoknaditi 3 pogotka razlike, što je jako zahtjevan posao jer se mora otvoriti i napadati a ujedno i paziti brzih kontranapada Sheriffa ali takve preokreti su se već događali i treba vjerovati da će dečki uspjeti nadoknaditi 0:3.

    I dok se Dinamo pošteno namučio da dođe do 3 boda protiv Lokomotive koristeći i najbolje igrače, Sheriff nije imao takvih problema jer su odgodili utakmicu u domaćem prvenstvu.

    Kod Dinama su ozlijeđeni Perić i Lauritsen dok su Ademi, Šutalo i Tolić trenirali ali izgleda da će svi krenuti s klupe. Sheriff neće moći računati na Kyaboua i Bliznichenka ali vraća im se kapetan Castañeda, koji je odradio suspenziju.

    Sheriff je u zadnjih 5 sezona odigrao 18 gostujućih europskih utakmica uz omjer 5-5-8 i gol razliku 19-21.
    Dinamo je u zadnjih 5 sezona odigrao 26 domaćih europskih utakmica uz omjer 17-6-3 i gol razliku 52:20. U 11 od 26 utakmica Dinamo je postigao 3 ili više pogodaka, najmanje što nam treba u srijedu bez primljenog pogotka.

    Uoči jako važne utakmice na svojim su se društvenim mrežama oglasili i Bad Blue Boysi, koji su svojim članovima i momčadi poslali poruku.

    "U srijedu protiv Sheriffa čekaju nas novi izazovi - igračima da okrenu 0:3 iz prve utakmice, a naš zadatak je da sudjelujemo u utakmici i igramo s njima od prve do zadnje minute utakmice".

    Koeficijenti za utakmicu u Zagrebu su:
    Dinamo 1.35 - 5.00 - 8.50 Legia

    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo - Sheriff:
    Tribina sjever dolje 60kn
    Tribina sjever gore 60kn
    Tribina jug 60kn
    Tribina zapad gore 80kn
    Tribina zapad dolje 100kn

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/podrzite-svoju-momcad-u-borbi-za-ligu-prvaka
    1. Kakav rezultat očekujete? (71 votes)
        Pobjeda Dinama
        89%
        Neriješeno
          7%
        Pobjeda Sheriffa
          4%
    2. Očekujete li prolazak Dinama? (71 votes)
        Da
        51%
        Ne
        49%
    3. Idete li na utakmicu? (71 votes)
        Da
        51%
        Ne
        49%
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ja imam pomješana očekivanja za ovu tekmu, kad se sjetim kak igramo zadnjih par kola u HNL i ko nam je trener mislim si gotovo, primit ćemo i doma 3 komada.
    Ali ova generacija je pobila sve one čuvene mitove Dinama o proljeću, okrenuli su Tottenham kad nitko nije vjerovao, pobjeđivali velike ekipe, imali sinergiju s navijačima... Koliko god ima loših stvari trenutno u klubu i oko njega barem nam ovi igrači daju nadu da mogu napraviti nemoguće jer su i sami dokazali za kaj su sposobni u zadnje 3 godine.
    DAJ MI SAMO POBJEDE!
  • Carrasco
    3.9k
    4:0 ( Majer, Oršić, Petković, Ivanušec )
  • Infinity
    14.9k
    Jesmo losi, al kako se utakmica blizi sve sam nabrijaniji. Nisu Bayern, jebeni Sheriff, zasto Dinamo ne bi mogao imati takav dan da ih razbije? Proci cemo ih.
  • superhik
    9.7k
    Na današnji dan 2011. godine počelo je ostvarivanje nekih od najnepopularnijih klupskih rekorda u povijesti:

    Najviše poraza u nizu: 7 (Liga prvaka, 23.8.2011. do 7.12.2011.)
    Najviše utakmica bez pobjede u nizu: 8 (Liga prvaka, 23.8.2011. do 18.7.2012.)
    Najviše utakmica bez postignutog gola: 5 (Liga prvaka, 23.8.2011. do 2.11.2011.)

    A ja se pak nadam da sutra postavljamo jedan on novih pozitivnih rekorda i krećemo u neke nove :strong:
  • Crusades1986
    9.3k
    3 gola (za minimalno produžetke) na domaćem terenu je moguće svakome zabiti, pogotovo Sheriffu. Treba se poklopiti puno stvari, imati dosta sreće, pametnom i strpljivom igrom uz jaku podršku s tribina sve je moguće.
  • Blue98
    716
    Jedan dio mene bi volio da izgubimo da Krznar konačno dobije otkaz
  • SAS1987
    13k
    pa nije Krznar problem ovog kluba.

    3 gola (za minimalno produžetke)Crusades1986
    Pa bolje 4-0 odmah da se ne živciramo :grin:
  • Blue98
    716

    Tko je onda kriv za lošu igru ove sezone?
  • deda
    26.3k
    Nešto mi se sjebalo u procesu naplate ulaznica i sad mi javlja da je bar cod iskorišten. Jebale ih Ulaznice.hr da ih jebale
  • xavier
    11k
    sad mi javlja da je bar cod iskorištendeda

    Blažene godišnje (kojih opet nema)...odvikao sam se od takvih stvari. Ljudi kod godišnjih obično prvo potenciraju cijenu, ali rekao bih da je puno veći benefit što uopće ne moraš razmišljati o kupnju. Ima li karata, redovi ili ovo zezanje na internetu dok napokon ne prođe kupnja. Kreneš na utakmicu i to je to...
  • Krizy
    33.6k
    4-2-3-1
    Livaković - Ristovski, Theophile, Franjić, Moubandje - Jakić, Mišić (Ademi) - Oršić, Majer, Ivanušec - Petković

    3-2-4-1
    Livaković - Ristovski, Theophile, Franjić - Jakić, Mišić (Ademi) - Moharrami, Majer, Ivanušec, Oršić - Petković
  • gio
    101
    kod mene je bio isti problem pa sam im poslao Mail na pa je sad išlo.
  • SAS1987
    13k
    ma kužim što želiš kazati i mislim da je Krznar već sada bivši trener. Želim kazati da se vrtimo u krug i neće biti napretka dok je ove uprave.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Livaković - Ristovski, Theophile, Franjić, Moubandje - Jakić, Mišić (Ademi) - Oršić, Majer, Ivanušec - PetkovićKrizy

    Pa ovako smo tamo krenuli?
    Sumnjam da će postaviti točno istu taktiku i isti sastav protiv momčadi koja ga je prije 7 dana razbila. Mora nešto mijenjati.

    Livaković - Ristovski, Theophile, Franjić - Jakić, Mišić (Ademi) - Moharrami, Majer, Ivanušec, Oršić - PetkovićKrizy

    Ovo mi se puno više sviđa, ovako bi ja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.