• Keyser Soze
    8k
    Split ima dosta više od 100k ljudi, a i skoro cijela Dalmacija navija za jedan klub i svi jednako brzo padaju u euforiju. U Zagrebu je vrlo teško doprijeti do ljudi da odu na tekmu, a i rijetko bude neka euforija.
  • Neki tip
    18.8k
    u redu, kako to pomaže tvojoj tezi na prethodnoj stranici? :)

    Ak je u Osijeku 9 top atmosfera, po meni ne znači da bi u Zagrebu trebalo biti 10k, već barem dvostruko više.. u danim okolnostima i uvjetima (korona, stadion, pa i otuđenje..).

    Naravno da broj stanovnika nekoga grada nije i ne može biti jedino mjerilo, ali nisam se ja referirao na Hajduk, već nadovezao na usporedbu Osijeka, Dinama i medijski tretman onoga što bi se smatralo dobrom atmosferom.

    Nije baš da su Osječani, Slavonci šire, poznati po euforiji i temperamentu.. :)
  • Neki tip
    18.8k
    Nego, da se odmaknemo malo od teme broja gledatelja, vjerujem prilično jedinstvene za naš klub i forum, kaj mislite kaj će Krznar složit ak definitivno ne bude mogao Jakić, a za Ademija je već rečeno da neće krenut...?

    Vjerojatno bi Franjić bio rješenje, da ne krpa obranu.

    Možda Gojak?

    Bulat?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Livaković- Ristovski, Theo, Moubandje- Menalo, Franjić, Mišić, Oršić- Majer, Ivanušec- Petković

    Imam osjećaj da će izvesti ovako nešto. Ako će moći Jakić onda upada umjesto Franjića, a Franjić umjesto Moubandjea. Dvojba je Menalo/Kastrati

    Edit: jedna od bitnijih stvari koju treba odraditi Krznar je reći Livakoviću da se pomjeri za 10 ili 15 metara naprijed. Nitko ga neće ići lobovati sa 70 metara.
  • Majki2111
    2.6k
    Ako sutra uspijemo preokrenut, hoće li zasluge ići igračima ili pak Krznaru i stožeru ili možda oboje? Moja prognoza je da će se mahom igrače hvalit tu po forumu.
  • rob ljubavi
    770
    Ma baš me čudi tvoja prognoza.
  • Majki2111
    2.6k
    Očekujem da ćemo se postavit nešto kao drugo poluvijeme protiv Lokse. 3-5-2 nismo s Krznarom igrali. Više 3-4-2-1. Al to bumo vidjeli. Uglavnom reko je da će se ići ofanzivno sa više igrača u završnici.
  • SAS1987
    13.2k
    Dvojba je Menalo/Kastratimarcio amoroso

    Ja bi uvijek odabrao Kastratija prije Menala. Nogometna inteligenca je loša i jednom i drugom, tehniku ima bolju Menalo ali Kastrati ima nevjerojatne fizičke prepozicije pa ako ništa drugo barem može razvlačiti / pretrčavati obranu Sheriffa.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    ok, imaj na umu da se ipak u jednom slučaju radi o gradu od 100k ljudi, a u drugom od 8x više..Neki tip sa Zapada

    treba imati na umu i da je nekim klubovima top utakmica sezone nekoliko klasa ispod onog što je dinamu.

    dinamov puk kakav je - takav je... u globalu ga pale atraktivne utakmice i šta sad, takav đir,
    treba se potruditi da bude što više takvih utakmica :halo:

    mislim, mi se prvi ljutimo kad dinamo netko doživi potcjenjivački, a realno i mi sami imamo sličan stav u hrpi slučajeva :blush: ta lagana doza bahatosti je svojevrsni trademark dinama, treba to brendirati :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ja bi uvijek odabrao Kastratija prije Menala. Nogometna inteligenca je loša i jednom i drugom, tehniku ima bolju Menalo ali Kastrati ima nevjerojatne fizičke prepozicije pa ako ništa drugo barem može razvlačiti / pretrčavati obranu Sheriffa.SAS1987

    ja bi radije igrao s igračem manje nego imao kastratija na terenu. pogotovo tekma u kojoj ganjaš rezultat i trebaš napadati.
  • deda
    27.3k
    Jedino što sam ja siguran da nam neće pomoći u ovom trenutku je "otkrivanje Amerika" tj. nekakve neuigrane formacije, neprirodne pozicije igrača i slična alkemija.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    čekajte, koliko kužim, ako hoću kupiti 2 ulaznice, moram ih kupiti odvojene jer mi neda zbog ovog raspoloživog broja mjesta u nizu?
  • Neki tip
    18.8k
    jer mi neda zbog ovog raspoloživog broja mjesta u nizu?db-izbjeglica

    Nema ograničenja..

    Svi s covid potvrdom mogu na stadion jedan do drugog ko sardine.
  • Neki tip
    18.8k
    hm, ne kužim.. pa puni kapacitet je na raspolaganju (bez istoka naravno). Ovo nema smisla.. :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.