• flexXy
    1.9k
    da je MOST išao na ozbiljniji rezultat u Zagrebu kandidirao bi Raspudića.NitkoBitan

    Da su kandidirali Raspudica vise nikad nebi dobili moj glas jer bi pokazali sam da su im mjesta u skupstini bitna. Troskot je po karijeri i zvanju puno ozbiljniji kandidat od Raspudica kojeg cijenim al nema nikakva upravljacka iskustva.
  • markoli
    1.6k
    Troskot je po karijeri i zvanju puno ozbiljniji kandidat od Raspudica kojeg cijenim al nema nikakva upravljacka iskustva.flexXy

    Slažem se 1/1.
  • miro
    3.1k
    Raspudić je lik koji doslovno nemre smislit riječ "kaj", što sam doživio prije 10-ak godina kad sam polemizirao s njim na temu članka vezanog uz sudjelovanje Zagreba u Domovinskom ratu, tako da bih ja osobno prije za Bandića glasao nego za njega. Troskot je druga priča, po meni najnormalniji i najartikuliraniji lik od svih ponuđenih, uz Senfa, koji pak malo precjenjuje svoju snagu i mogao bi naletit na žestoku opstrukciju od strane Holdinga i ekipe koja cica grad preko izravnih pogodbi
  • NORTE
    8.9k
    Obećanje JPV365: Riješit ćemo prometne gužve. Bandićeva najbliža suradnica.
  • flexXy
    1.9k

    Meni joj je jos bolja ona izjava da ce uvesti Zagreb u 21.stoljece :lol:
  • Jaro
    5.3k
    sef joj je dovodio Freddia Mercuria 20 god nakon smrti, ova ulazi u 21o stoljece 20 god nakon ostatka svijeta...
  • Fanboy
    2.1k
    Kolega Mali dioničar je sve samo ne "ljevičar" ako to misliš, a što se tiče Škore koji je "jako dugo u Zagrebu i borac je protiv zločestog HDZ-a"...nije li taj isti Škoro bio kandidat za gradonačelnika Osijeka i to, ovo je najbolje, kandidat baš tog HDZ-a? I pritom je kao rođeni Osječanin uspio izgubiti izbore za gradonačelnika Osijeka kao kandidat najmoćnije stranke koja je u to vrijeme bila na vrhuncu...xavier

    Ovo nije točno...
    Škoro je bio kandidat 2008 godine na izvanrednim izborima, dok su novi regularni
    lokalni izbori bili 2009 godine.HDZ je bio na vrhuncu kada govorimo o parlamentarnoj razini, , međutim HDZ je u Osijeku tih godina na lokalnoj razini prolazio daleko daleko slabije nego u Zagrebu. HDZ je bio tek četvrta stranka po snazi u Osječko-baranjskoj županiji i tek PETA po snazi u Osijeku. 2005 na lokalnim izborima iza HDSSBa, HSP-a, SDP-a i čak su jedan HSU (umirovljnici)i bili blizu po glasovima. Znači HDZ je praktički bio marginalan po glasovima u Osijeku kada su kandidirali Škoru na vanrednim izborima. Imaš arhivu izbora 2005 godine...evo: https://www.izbori.hr/arhiva-izbora/data/lokalni/2005/izabrani/i_06_14_0000.pdf
    HDZ na lokalnoj razini u Osijeku tek jača padom Glavaša i stapanjem sa HSP-om 2009 godine kada idu zajedno na izbore...
    Što se tiče dijela za Croatia Records on je postao direktorom 2001 godine i ostao do 2006 godine koliko vidim po biografiji, HDZ je u teškim problemima jer traje sukob Pašalićeve i Sanaderove struje, izbori i mnogi do tada jaki članovi HDZ-a(Tuđmanov kadar) napuštaju stranku. Na vlasti u državi je SDP-HSLS koalicija. U tom periodu CR posluje jako dobro, ostvaruju financijski dobre rezultate i otvaraju 2005 CMC kanal koji im je do danas najuspješniji njihov projekt. U saboru je vidim bio 2007 godine 9 mjeseci ušao na listi HDZ-a i za to vrijeme je davao novac od plaće KBC-u Osijek pedijatriji...Znači dobro je vodio diskografsku produkciju i korektno postupio napustivši stranku kada se nije slagao i dao novac u humanitarne svrhe. To što je bio član HDZ ne čini ga odmah lošom osobom kako ga se nastoji prikazati, niti je upropastio diskografsku kuću, niti je podržavao dugo politiku s kojom se nije slagao i čak je novce dao u humanitarne svrhe.
    Škoru ne smatram dobrim političarom jer mislim da nema karizmu vođe, ali zaista ne vidim zašto na njega tolika hajka ?! Čak mu se prdbacuje što je izgubio na predsjedničkim izborima iako je ostvario najbolji treći rezultat nekog kandidata u povijesti, a tek osnovanu stranku opet odveo do treće po snazi u zemlji !? Mislim ne razumijem, pa to je kao da Gorici netko govori da je neuspješan klub jer je tek treća u HNL-u iza Dinama i Rijeke ili već koga....Neki od prijatelja, evo bivši cimer iz doma koji je studirao na muzičkoj akademiji je za njega uvijek govorio da je jedan od normalnijih ljudi na glazbenoj sceni , da se za njega stvarno može reći da je ljudina i da zna kako je često pomogao ljudima u financijskim nevoljama na prijateljskoj/poznaničkoj razini , a govorim o dečku koji je iz srca Zagorja gdje SDP dobiva 70% i baš čistokrvni njihov...

    Tomašević, ekipa i ideologija oko njega mi je zastrašujuća i nebi nikad dao glas takvoj ljudima...Ekipa propalih i loših glumaca, ekoloških fanatika i članova raznih NGO udruga Doslovno su svi redom čitav život posvetili ideološkim temama homoseksualaca, imigracija, ekologije, gay posvajanja djece, zaštita žena, Istanbulskih konvencija financirani iz raznih mutnih izvora koji se redovito vežu uz još kontroverznije sponzor. Međutim od prije par mjeseci su izgleda postali stručnjaci za upravljanje gradom, vodovodne cijevi, rješavanje prometa, izradnju škola i vrtića, saniranje dugova i tu nije ništa neobično...
    Nađi i Troskot mi se čine kao ok likovi sa dobrim stajalištima, no imaju definitivno najmanje izgleda zbog male medijske potpore i glasakče baze u Zagrebu koja će bit usmjerena na jače kandidate. Obojici želim da uđu u skupštinu grada i dobiju što više glasova. Žao mi je što Domovinski nije stao iz Troskota, ali ne vidim u Škori ništa toliko loše kolikim ga se nastoji prikazati...
  • xavier
    11.1k


    Nisam vidio da netko ovdje napada Škoru, upravo suprotno, odgovarao sam kolegi koji se trudi stalno promicati ga. Nisam stekao dojam da neki drugi kandidat ima takvu podršku.

    Ovo što si napisao ničim ne opovrgava ono što sam ja napisao, a to je da imam određene rezerve prema njemu kao "vođi desnice" koji se bori protiv HDZ-ovog establišmenta.

    No ne pada mi sigurno na pamet, kao nekima drugima ovdje, objašnjavati drugima za koga treba ili ne treba glasati.
  • Dino
    2.2k
    Kaj se tice Skorine kadidature, nije moj favorit, al kolko se sjecam, nekoliko dana nakon parlamentarnih izbora, pricalo se kak se on misli upustit u utrku za Zagreb. Ne sjecam se jel on to izjavio il neko od njegovih.

    Tak da sumnjam kak je cekal Bandicevu smrt, vec mu je to jednostavno bila “tresnja na vrhu torte” kak bi jedan trenerski velikan rekao.
  • Papastrumf
    9.3k

    Stvarno citas ovog Norha? Svaka cast!
  • NORTE
    8.9k
    Na stotine plakata za kampanju po gradu imaju DP, BM, SDP i HDZ (Hrvatske šume). Vesna je imala plakate prije kampanje. Tko je zaista za zeleno, a tko sigurno nije jasno je, iako smo to znali i prije. Nijedan plakat Možemo, a mislim da nemaju ni Fokus ni Most.NORTE
    Most i Fokus imaju plakate, barem sad pred kraj kampanje. Uvjerljivo najgoru kampanju s plakatima imaju DP i SDP, a ni Mostova ne zaostaje previše, zaostali u vremenu barem 15 godina, HDZ-ova je za ove space shuttle, kao i programom (bez obzira što do sad očito nije bilo bitno, a sad je odjednom bitno).
  • Jaro
    5.3k
    mislis ono o izgradnji tvornice cjepiva protiv covida i raka
  • Gelipter
    3.4k
    Ma Filipović je toliko očajan i nepoznat kandidat da mu je i negativan publicitet koristan. Naprosto nemrem vjerovat da bi slučajno izlazili s takvim izjavama unatoč tome kaj Filipović djeluje dost ograničeno.
    Kaj se škore tiče, ak ne uspije sad s ovim nek se kandidira za predsjednika Vrhovnog suda. Šteta je ne probati. Zlobnici bi rekli da nema kvalifikacije, al ionak je bitno kaj Bujanec veli.
  • Mališan
    1.7k
    Jel zna neko može! li se na svemrežju pronaći liste kandidata za gradske četvrti i mjesne odbore te tko se nalazi na njima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.