• Dudu
    2.6k
    Haha pa to je i najjaci dio, mlate praznu slamu i porucuju nedvosmisleno da se nece gradit. Svi znamo da nema nista od demokratskih izbora u klubu.
  • Nolifer
    6.5k
    Sad su se našli pitanje stadiona, šta nisu odmah to tražili kad je i bandoleros bio živ, onda nisu mogli prdnut, sad svi odjednom žele gradit, u stvari je to predigra za izbore i skupljanje poena. Al nitko, do sad me još nije uvjerio u pošteno građenje stadiona u smislu, kako bi oni to izveli, plan i financijski dio. Jer ovo je sve floskula.

    Budimo realni, kad bi došlo i do gradnje, opet bi bilo prepreka npr, javili bi se neki da je štetno za okoliš, da bi ometalo promet na onom djelu grada itd itd...

    Tako da daj Bože da to doživimo svi da se napravi stadion na tom mjestu baš transparentno kako treba, bez nekih ''neočekivanih muljaža''...
  • Infinity
    15.2k
    Ako će stadion financirati klub (a financirat će ga) onda je potrebno najprije riješiti ustroj kluba a tek nakon toga ići u projekt novog stadiona jer bi inače gledali novu pljačku. Nećemo valjda sudbinu kluba za sljedećih 50 godina prepustili Antoliću, Vlatki i Amri?SAS1987

    Mislim da se nismo razumjeli.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Nažalost, ovog nema ni na svima dostupnim televizijama, nema u najčitanijim novinama i portalima. Ugl se, nažalost po sve nas, vrti po opskurnijim portalima.
    Mali od početka smrdi a svakim danom je poput Jakuševca, smrdljiviji i smrdljiviji.
  • markoli
    1.6k
    Odlično je dečko sve secirao
  • NitkoBitan
    11.7k
    Na ovom forumu ima još onih koji će glasat za Tomaševića, po staroj anketi čak njih 38%!... mislim da je vrijeme za novu anketu jer se dosta toga promijenilo od te ankete (smrt Bandića, kandidatura Škore itd.)....
  • SAS1987
    13.3k
    kandidatura ŠkoreNitkoBitan

    .
  • db-izbjeglica
    12.6k


    nema se tu što secirati, svakome sa IQ 90+ je ovo kristalno jasno.
    jasno mi je da to može progutati netko tko misli kao tomašević i ekipa ljudi oko njega, ali ljudi koji ne dijele te stavove i spremni su tom jako opasnom liku dati glas zbog par slatkorječivih izjava i predizbornih obećanja, e to mi ne ide u glavu.
  • markoli
    1.6k
    Tko glasa za JPV, Filipovića ili Škoru je mrzitelj Dinama. Ako vam se ne sviđaju Tomašević ili Klisović onda imate Troskota.SAS1987

    Mislim da većini navijača kod izbora gradonačelnika Dinamo ipak nije top prioritet, tako da je ova tvoja izjava vrlo vrlo pretjerana.

    P.S. Da se razumijemo moj glas neće dobiti ni JPV, ni Filipović ni Škoro.
  • NitkoBitan
    11.7k
    A sta ce to Tomasevic, Klisovic ili Troskot napravit za Dinamo? Najvise kaj su rekli o Dinamu je da je uvjet za gradnju stadiona demokratizacija. Čim se spominje uvjet znaci da nista ni od demokratizacije ni od novog stadiona. I da, jos je Troskot napomenuo da je bio golman u mlađim kategorijama Dinama, wow impresioniran sam sad ima moj glas kao navijača Dinama . To kaj ti mislis da je Škoro recimo protiv demokratizacije il kaj ja znam sta jer koalira sa strankom ciji je predsjednik iste u Upravi Dinama je na razini toga da optužuješ Škoru da je nacist jer pjeva sa dečkom koji ima nacističku tetovažu. Argument da sam ja mrzitelj Dinama jer glasam za Škoru je dno dna, uostalom postoji dobar razlog zašto je Mamić prije par dana napisao neistine o Škori, razmisli malo...
  • kinfa95
    485
    Ma kakav Škoro o čem pričate vi
  • kinfa95
    485
    a vidim ti vodiš škorinu kampanju tu na forumu
  • SAS1987
    13.3k
    Argument da sam ja mrzitelj Dinama jer glasam za Škoru je dno dnaNitkoBitan

    U pravu si, ispričavam ti se i zato sem pobrisao post jer nemam pravo to napisati. Neću više pisati na ovom topicu jer nisu "moji" izbori pa ih previše gledam kroz prizmu Dinama.

    A sta ce to Tomasevic, Klisovic ili Troskot napravit za Dinamo?NitkoBitan
    Jasno i glasno su kazali (neki i godinama prije izbora) da će demokratizirati Dinamo. A Troskot je najavio i da će biti istrage o tome tko je odobrio nelegalan statut.

    To kaj ti mislis da je Škoro recimo protiv demokratizacije il kaj ja znam sta jer koalira sa strankom ciji je predsjednik iste u Upravi Dinama je na razini toga da optužuješ Škoru da je nacist jer pjeva sa dečkom koji ima nacističku tetovažu.NitkoBitan

    Ne zaboravi i na Tomurada. A kada je Škoro kritizirao upravu Dinama ili najavio demokratizaciju? Čak i kada se mu postavi pitanje budućnosti Dinama i stadiona u sučeljavanju on uopće ne odgovori na pitanje nego samo priča o tome da se je u rekonstrukciji pokrao novac.

    zašto je Mamić prije par dana napisao neistine o Škori, razmisli malo...NitkoBitan
    Novi jadni pokušaj diskreditacije pravosuđa.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Jasno i glasno su kazali (neki i godinama prije izbora) da će demokratizirati Dinamo. A Troskot je najavio i da će biti istrage o tome tko je odobrio nelegalan statut.SAS1987

    Nisu rekli da će demokratizirati Dinamo nego da je UVJET za izgradnju stadiona demokratizacija. Ako je zaista uvjet za izgradnju demokratizacija onda ništa od izgradnje stadiona. Sorry ali sam pogledao sva sučeljavanja do sada i nisam čuo od nikoga da će demokratizirati Dinamo sukladno zakonu bez da se išta pita Upravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.