• NitkoBitan
    11.7k
    Danas sučeljavanje u Otvorenom (HRT 1, 22:00) ak nekog zanima...
  • Nino Bule
    11.3k
    Bas me zanima kako ce to yutel organizirat. Pogledao otvoreno za koje ih je milanovic napao, togonal odvratno vodio emisiju po naputku.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Danas sam pogledao vijesti na Yutelu kako bih vidio anketu HR rejtinga o izborima. Filipovića se gura kao 2. izbor i kao tijesno se bori sa Klisovićem za drugi krug, a sve to kako bi se odvratilo desnicu da glasa za Škoru.. kako jadno i prozirno od režimske televizije
  • Markelo
    2.5k
    Vrlo sam skeptičan oko ovolike Tomaševićeve podrške. Vjerujem da je prvi izbor ali da je razlika između njega i drugih puno manja, možda griješim al takav dojam imam
  • miro
    3.1k
    jel ova rekla 3.100 zaposlenih u gradskoj upravi!?
    I od ovih nitko neće reć "Naravno da ćemo otpuštat!" pa ja bih odmah za te glasao, pa koji je ovo kurac 3.100 ljudi ?!
  • Fanboy
    2.1k
    Samo ukratko, glasačka baza Zagreba se dosta promijenila jednako kao što ekipa koja stalno priča o nekim "dotepencima" nema pojma da Zagreb kao grad je uvijek imao više doseljenih nego autohtong stanovništva(izuzev 80-ih). Kasnije je ta brojka opet tokom rata skočila i dan danas vi imate veći broj radno aktivnog doseljenog stanovništva nego pravih Zagrepčanaca, a takva situacija je bila i pred ww2 i na samom početku 20-og stoljeća...
    Samo zadnje 2019 godine ste imali oko 17,5 tisuća doseljenih u Zagreb od čega oko 7 tisuća iz inozemstva, a ostatak iz drugih županija, dok je oko 13 tisuća napustilo taj isti Zagreb.
    Druga stvar, imate svake godine od 8 do 9 tisuća umrlih, a oni su opet glasačka baza koja naginje daleko više lijevo jer su mnogi i bili doseljeni u taj Zagreb, većinom ne iz Hrvatske nakon ww2...Što se doseljenih tiče najveća nego migracija sa županijama je istočna Hrvatska, znači Osiječka županija, Vukovarska, Brodska-posavska i tu još dolazi Splitska tih zadnjih 10-ak godina koje su opet više desno orjentirane+ Bih.
    To sve dovodi do promijene glasačkog tijela, prije 20-ak godina bi lijevica u Zagrebu dobila glatko sa 70%, pa čak nakon Oluje 1995 HDZ nije dobio u Zagrebu, dok je prošle godine na parlamentrnim taj HDZ pobjedio u Zagrebu ako se zbroje glasovi iz I,II,VI i VII izborne jedinice, dok je MOST +DOMOVINSKI dobio identičan broj glasova kao Možemo, oboje oko 64 tisuće, samo je Istočni Zagreb pripao desnici dok centar lijevici, a Novi ZG blago desnici...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ok odgovori Filipovića, protiv Tomaševića. Općenito ok odgovori, ali , mutni i površini i lažirani kao i kod malte ne svakog HDZ-ovca.

    Škoro na svakoj kandidaturi "zarati" sa nekim.. na predsjedničkim zaratio sa Katarinom Šmajserkom sada sa Filipovićem i ovom 365. Nepotpun mi je bio večeras.

    Tomašević nit smrdi nit miriše.

    Klisović ok, ali mislim da neće imat podršku za pobjedu.

    Žene u kuhinju i na pjacu, kakva kandidatura i kakva pm.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Slažem se sa svime osim da Tomasevic "nit smrdi nit mirise". Bome po svojim stavovima itekako smrdi...
  • miro
    3.1k
    po kojim to stavovima?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Povratak Titovog trga, izlazak iz Skupštine tijekom glasanja o Blagi Zadri. Što se tiče ekonomskih stajalista gospodin je za više poreze, stambeno zadrugarstvo, nema ništa protiv nabujalog javnog sektora...
  • NORTE
    9k
    @Neki tip sa Zapada
    Završna anketa? Tj. 4 ankete, gradonačelnik, gradska skupština, vijeće gradske četvrti, mjesni odbor.
  • Neki tip
    19k
    samo deri..

    Nažalost, habe keine Zeit.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Upravo gledam sučeljavanje na N1 (Tomašević, Škoro i JPV). Tomašević je priupitao Škoru je li preduvjet za izgradnju stadiona po njegovom demokratizacija kluba. Škoro odgovara da je jedini kandidat koji je napadnut od strane Mamića (:rofl: ) i da je apsolutno za demokratizaciju (jedan član-jedan glas).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.