• Efes Pilsen
    6.8k
    Da mi nismo niti jednom uspjeli konkretno opucat prema golu ja ne mogu vjerovat. Petko u blok, Baturina u blok, Bulat u blok. Jadna predstava, ne kuzim sta im se dogodi kad dodu u Split, ali ovo je bilo bas jadno.
  • IceMan
    1.5k
    Ponavljam se al… bez jedne sanse. Jedne jedine.

    Sramota!
  • Captain America
    13.7k
    Ovi su iskoristili što smo im ponudili. Shvaćaju da su limitirani za nadigravanje i čekali su našu grešku. Nisam ni najmanje razočaran jer sam i na poluvremenu očekivao ovakav raspad s ovako šupljom desnom stranom i bez Brune.

    Čestitke upravi još jednom na masakru ekipe u zadnja 3 mjeseca. Željno iščekujem kakav masterpiece za zimu spremaju.
  • Praskaton
    1.8k
    Uzas...kukavicki smo pali,bez petka smo 0...stoperi horor predstava..
    Igraci s klupe 0,drmic je 5 puta dodirnuo loptu od kulena se svaka odbija
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Steta radi poraza, sami smo sebe pobijedili

    Sretan put svima
  • cron1ck
    1.6k
    Joj mogao bi sada svašta napisati, ali bolje sutra hladne glave probati misliti pozitivno i reći samo idemo dalje
  • superhik
    10.3k
    Bez krvi i mesa. Ovo nije Dinamo
  • marcio amoroso
    32.2k
    Još nešto. Jedinog igrača koji može probiti izvadiš prvoga. Bravo, jednostavno bravo!
  • Orc123
    5.1k
    Treba boska istrpiti do zime a? Tp ti je kad Ljubo i Moha na beku a Peric ti najbolji stoper! Bosko mora igrati....sramota...
  • Do kraja2023
    124
    Jakirevic je imal dvije ozbiljne utakmice ovu i u Pragu i obje smo izgubili bez ispaljenog metka, da ne pricam kak svaku tekmu bar jedan gol dobijemo.
    Steta za Biscana.
  • maksimirski istok
    183
    Jedini veći problem je od poraza je taj što smo po ko zna koji put na derbiju dole muda ostavili već u zagrebu…
  • Vrdjuka
    46
    Ne znam zasto kritizirate Boska, meni je odigrao dobro, zatvorio je Livaju i bio je stabilan, najbolji u zadnjoj liniji.

    Btw, islljucivi krivac za gol je Moharrami, opet je pokazao da nije igrac za Dinamo… jadni mi s takvim bekom
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    3 ogromne greške Jakira danas.

    Prva: Jako loše postavljanje igre danas prvo i osnovno...

    Druga: Stavljanje Boška u igru. Ja mislim da je dečko dobar igrač, ali forsiranjem ga možeš samo uništiti i stavit ga na pik navijačima.

    Treća: Ne stavljanje bilo kakvog krila i guranja Emrelija napred nakon ozljede Petkovića. Ja ne znam jel on nije vidio da nismo imali niti jedno jebeno proigravanje prema napadaču pa da nema smisla stavljati Drmića?? Kulenović bi mi imao više smisla čak...

    I jedna stvar nevezana za Jakira. Ademi je po meni igrač manje svaku utakmicu otkad je došao, igra nam je baš svaki put kad je on ušao pala jebački... Ne kažem da je Ademi neka taraba, nego ne kužim šta se dogodilo s njegovom formom u Kini?
  • runtothehills
    382
    Jos nisam prokuzio izlazak Vidovića, jedinog brzog igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.