• Captain America
    14k
    svi znamo da nije proslo ljecnicku kontrolu svi mediji su pisali o tome, poslje toga izade u 20oj minuti protiv Rijeke(radi nepoznate ozljede) .Miro Vugrinec

    Da nije prošao liječnički, ne bi se išlo u realizaciju posudbe. Ista stvar ko i s Mikom. Problem je da je Loxa požurila s oporavkom i zato Kačavenda još ima problema s koljenom, ništa čudno u profesionalnom sportu. Protiv Rijeke nije bila nepoznata ozljeda, već problemi s kukom.
  • Sajla
    3.5k

    i ja sam novi na forumu, ali neke stvari kužim - imaš tri posta jedan za drugim. daj koristi opciju Edit. nemoj kaj zameriti ;)
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    oke sorkac, budem hvala
  • jp23
    2.2k
    Koliko sam vidio, dio je postova prebačen iz jedne u drugu temu
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ajd ovo za stojkovic mogu shvatiti da su mu jucer otisli krizni ali ak su kacavendi otisli prije potpisa posudbe i mi smo ga s tom dijagnozom potpisali lijecnica sluzba bi trebala odgovarati
  • Captain America
    14k
    potpisat igraca koji ima problema sa najtezom ozljedom u sportu?Miro Vugrinec

    Nije čak ni najteža ozljeda koljena, a kamoli uopće. Kod zlokobnog trijasa stradaju prednja ukrižena ligament, medijalni kolateralni ligament i medijalni menisk. Googlaj Charliea Musondu pa ćeš vidit kakvi su tek problemi kad ode stražnji ukriženi.

    Najteža ozljeda u sportu je ipak mislim ruptura ahilove tetive.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ajd ovo za stojkovic mogu shvatiti da su mu jucer otisli krizni ali ak su kacavendi otisli prije potpisa posudbe i mi smo ga s tom dijagnozom potpisali lijecnica sluzba bi trebala odgovaratibbb medimurje

    Otkud uopće ova konstrukcija? Ne znam kako bi to drugačije nazvao.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    dugo sam vec u sportu i teza je ozljeda i oporavak kriznih ligamenata tako da je gore ako odu krizni nego ahilova. Ali slazem se za straznje krizne samo oni u puno manjem % puknu i puno su rijede
  • Jurki
    8.8k
    Ak je tocno da su malom Stojkovicu otisli ligamenti to je jebena katastrofa.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kakva nesrica u pm, strasno
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.2k
    Smatra li itko da ga je profa prebrzo gurao u vatru?

    pola sata na debiju protiv sparte i trebao početi protiv Rijeke,

    ok mali je potencijal i svi vidimo što može postati za koju godinu, ali možda je profa trebao biti malo strpljviji i upoznati momčad prije guranja piksija
  • Ludovic IX
    5.6k
    čemu čekanje.. mislim da se svi slažemo da je i ovakav mlad bolji od bilo kojeg lijevog krila kojeg imamo.. i čemu onda čekanje. nije se ozlijedio zato što je trenirao za prvi sastav..ozlijedio bi se i da je bio 10-i izbor jučer
  • Dinaminjo
    514
    Jos se nista ne zna.
    Najvjerojatnije je istegnuce i par thedana pauze
  • Papastrumf
    10k
    Zna se. Djelomično puknuće. Jedino se još ne zna hoće li biti potrebna operacija ili ne.
  • OsamŠest
    2.6k
    Zna se. Djelomično puknuće. Jedino se još ne zna hoće li biti potrebna operacija ili ne.Papastrumf

    Ako je tako, za jesen je izgubljen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.