• Juznjak
    3k
    Ma ja odbijam vjerovat da je on na zagrijavanju potrgao križne. Klub će sigurno objavit ako je tako teška ozljeda u pitanju.
  • K3p
    131
    Ako je viđen kako hoda, nije stojketu sigurno puknuo ligament, friško nakon takve ozljede nisi baš za hodanje.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Cekajte kacavendi bi opet sad otisli ligamenti ili se to misli na raniju ozljedu?
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    vec sam piso o tome. Sve zavisi od osobe do osobe. Neki ne mogu hodat a neki nastave igrat. Opet za primjer dajem kad su Julardiji na poljudu pukli krizni u tom trenutku nije znao. Nastavio je igrat kao da se nista nije desilo i nakon 20-30 minuta je izaso
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    ne zna se. Samo ako su od prije treba postavit pitanje kako je potpiso ugovor a nije proso ljecnicku kontolu?
  • IceMan
    1.5k
    Ja sam ih nazalost isto potrgao pred 2 godine…

    A to je tak, ponekad dovoljan i krivi doskok i gotovo.

    Losa sreca.
  • Captain America
    13.7k
    friško nakon takve ozljede nisi baš za hodanjeK3p

    Kačavenda je tjedan dana trenirao s rupturom ACL. Trpio je bolove i nikom ništa nije spominjao. Postoje brzi testovi pomoću kojih možeš odmah posumnjati na ozljedu ACL, nije bezveze ovo izašlo iz kluba.

    Držimo fige da je samo istegnuće u pitanju.

    Samo ako su od prije treba postavit pitanje kako je potpiso ugovor a nije proso ljecnicku kontolu?Miro Vugrinec

    Imamo jednu od najrespektabilnijih liječničkih službi u Europi i sigurno nije prošla ozljeda ispod radara.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Takoder mogu potvrdit. Imam 34 godine sad. I na terminu lagan trk bio bez rotacije bez icega i pukli krizni. Kako je zapisano negdje tako ce bit.
  • K3p
    131
    Moguće ako je imao baš brutalno jake okolne mišiće koji bi to kompenzirali. Ali mi zvuči nevjerojatno da pri prvoj rotaciji nije sve otišlo u 3 pm
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    ne postavlajm pitanje tu za ljecnicku sluzbu. Nego za nadlezne, jer svi znamo da nije proslo ljecnicku kontrolu svi mediji su pisali o tome, poslje toga izade u 20oj minuti protiv Rijeke(radi nepoznate ozljede) . I par dana poslje potpise za Dinamo.
  • OsamŠest
    2.6k

    Da. Neću reć da sam 100% siguran da nisu ligamenti, ali jesam..

    Nemoj me posrat Luka!
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakve gluposti se pišu, ne vjerujem. Po nekoj teretani se priča kak su obojici pukli križni ligamenti i takvi su potpisali za Dinamo? A boga ti draga, kaj je ova tema, odjel psihijatrije u Jankomiru?
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    sve izvuceno iz konteksta medijia.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Imas na sportskim novostima itd
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Sve u svemu pustimo nagadanja i price. Najbolje da sacekamo sluzebnu potvrdu iz kluba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.