• IceMan
    2.1k


    Odlično i sve u sridu. Potpisujem totalno.


    I već mi ide na onu stvar “A nemam s kime” , jer čak i ovaj limitiran (slažem se) kadar je dovoljan valjda da ne gubimo po Konf lizi ili još gore da ne možemo pobjediti Varaždin, Goricu ili Lokomotivu.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Drugo poluvrijeme protiv Lokomotive i utakmica sa Varaždinom su tri najbolja poluvremena Dinama ove sezone u HNL-u. Imali smo u ta 3 poluvremena nekih 50 udaraca na protivnički gol i da se Varaždin pobijedio na bilo koji način sada bi svi pisali o preporodu Dinama i ogromnom uzdizanju forme.

    Važan je trend a trenutno je igra Dinama u uzlaznoj putanji, atmosfera u svlačionici je odlična i igrači dišu za trenera. Neće svaki put protivnički golman braniti čudesa niti ćemo svaki put pogoditi dvije stative niti će svaki put igrači Dinama promašiti svih 15 udaraca upućenih iz protivničkih 16 metara. Otvorit će se jednom i rezultati će doći.
  • Crusades1986
    12.6k
    Šaptom će pasti Plzen i Rijeka od ovakve uzlazne forme!
  • IceMan
    2.1k

    Kako god ti da pohvališ prvo poluvrijeme jučer, onda moraš priznat da drugo nismo imali skoro ni šansu, rezultat je trend, slažemo se. Ali da bi do nekog rezultata došli moramo imati kontinuitet dobrih igara a ne mahove ili manje mahove.

    Ja i dalje čekam vidjet napredak nekakvi od onog trena kad je došao. Nekakvi njegov potpis.

    Čak štoviše, kad je odmah došao smo igrali i bolje nego sada.
  • Dudu9
    820
    Ne kužim zašto pišete da je naš kadar kvalitetan, to što je Dinamo nekog masno platio, ne znači da je 2 put bolji igrač od nekog drugog u HNL, Sutalo 4mil placen po tome treba bez problema igrati se protiv HNL napadača na kraju ispada ko ratkapa, Drmić sa milja plaćom trebao bi imati 30 golova godisnje, a on samo u kupu protiv amatera može zabit, i sami pišemo da ima boljih stopera,golmana, krila i ostalih igrača u HNL, a stalno se naglašava kako sa ovim kadrom se moramo prošetat Hnl, očito imamo prosječan kadar kojem ni Gvardiola neće pomoći, najveći krivac ovoga uprava i promašena politika transfer igrača.
  • Zagi
    7.9k
    Kako god ti da pohvališ prvo poluvrijeme jučer, onda moraš priznat da drugo nismo imali skoro ni šansuIceMan

    Istina, samo taj pad u 2. pol nije novost već nas prati od početka sezone.
    Odnosno, od katastrofalnih priprema Bišćanovog stručnog stožera.
    I za to nema magičnog štapića već treba čekati nove pripreme.
  • xavier
    12.1k
    Napisao sam već više puta kako je Dinamo u manje od godinu dana ostao bez većine standardnih prvotimaca, a da pritom nisu dovedene adekvatne zamjene. Zadnja dva prijelazna roka odrađena su očajno, klub nema niti SD, niti definirane procese, a bome ni ideju što bi trebalo raditi. Svi znamo kako uprava pere ruke od svega i kako su uvijek krivi oni na nižim razinama.

    No isto tako treba reći da usprkos svemu gore napisanom, Jakir i dalje ima najjaču momčad u ligi i sramota je koliko se mučimo protiv osrednjih HNL momčadi te protiv "europskih velikana" kao što je Balkani za kojeg dobar dio navijača nije ni čuo do trenutka kad su izvučeni u skupinu s nama. Kažu neki kako nema Petkovića i da "naravno da je teško bez njega". Da, Petković nam fali, ali imamo i druge igrače. Nećemo spominjati Drmića koji ima staklena koljena i ne djeluje kao netko tko može puno pomoći iako sam uvjeren da bi ga bolji trener znao puno bolje iskoristiti. No imamo i Emrelija koji bi uz sve svoje mane trebao biti više nego solidna špica za HNL razinu.

    Jednostavno se postavlja pitanje zašto je onda Bišćan dobio otkaz. Poraz od Hajduka zbog nonšalancije i nesmotrenosti Petka i Livija te ispadanje od AEK-a u dvoboju gdje je sve ovim nogometa bilo u prvom planu i u glavama igrača. Neću uopće nabrajati kikseve Jakirovića, ali teško mi se oteti dojmu da je njemu Dinamo možda u ovom trenutku ipak prevelik zalogaj...
  • Patak
    2.9k
    I koga preporučaš za zamjenu?
  • xavier
    12.1k


    Mislim da je najbolje da Vlatka osobno sjedne na klupu s obzirom da je tako pametna i uspješna. Ako zapne, može uvijek nazvati bivšeg šefa u Međugorje i pitati ga za savjet. Ako Tata neće znati, uvijek je tu braco Zoki u blizini. On sigurno zna...
  • Patak
    2.9k
    Pa ja sam prvi za smjenu Uprave a ne trenera i stalno pišem da su smjene smokvin list za nerad i nesposobnost Uprave. Svi koji zazivaju smjenu Jakirovića dobro znaju da neće doći nitko bolji nego on ili Čačić ili Krznar. Evo malo prije spominjani Petev upada u definiciju "strani trener bez HNL iskustva" pa nije valjao ni on.
  • xavier
    12.1k
    Pa ja sam prvi za smjenu Uprave a ne trenera i stalno pišem da su smjene smokvin list za nerad i nesposobnost Uprave.Patak

    To smo svi. Napokon, nisam li upravo to više puta i napisao?

    No to ne mijenja činjenicu kako Jakirović do sad radi stvarno loš posao. No slažem se da je pitanje koga dovesti nakon njega. Bjelica se nameće kao jasan izbor, ali treba reći da osim prvog dijela u Osijeku, on baš i nije briljirao nakon odlaska od nas.
  • Nino Bule
    13.9k
    Nisam za bjelicu, dosta je kruznog toka i uvijek istih rjesenja, samo smo se mi doveli u situaciju da nemamo sportskog koji bi bio sposoban izvuc ozbiljnog trenera i dovest ga tako da ostajemo na starim opcijama: bjelica, tomic, eventualno vaha i to je to.
  • Neki tip
    21.3k
    ostajemo na starim opcijama: bjelica, tomic, eventualno vaha i to je to.Nino Bule

    To je zato što si zaboravio na Španjolca ili Nijemca. Vratit će se uskoro i Talijan u modu pa možda njega.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Baš razmišljam i ne sjećam se je li ikada i jedan trener imao ovoliku kredita i razumijevanja od uprave. Ako ne brojimo prijateljske i kup (jer smo igrali isključivo protiv niželigaša), on u 14 utakmica ima 5 poraza i 8 pobjeda uz jedan remi. Mi u zadnjih sedam utakmica imamo samo tri pobjede i samo četiri zabijena gola u regularnom vremenu (od toga tri Istri, znači jedan u preostalih šest utakmica), u regularnom vremenu nismo gol dali već gotovo 300 minuta - ne Realu, Arsenalu ili PSG-u, nego Varaždinu, Lokomotivi i Viktoriji Plzen.

    I definitivno nisam od onih koji su za smjene trenera, mislim da je Jakirović zavrijedio da prođe pune pripreme s momčadi i sudjeluje u jednom prijelaznom roku, ali ni to ne dolazi na lijepe oči. Do priprema i prijelaznog roka još je osam utakmica, a ako želi ikakav kredit - sljedeće tri on mora pobijediti. Sve tri.
  • Zagi
    7.9k
    Sviježa su sjećanja na S. Cosmia.
    Teško će netko iz ita brzo u hnl.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.