• Zagi
    5.9k
    Nit je Jakir arogantan niti bahat niti je
    arogancija+bahatost = samopouzdanje.

    A kaj se gifova tiče, ovisi kako ih tko interpretira izgleda.

    Ja sam pro Jakirović pa je meni prvi izbjanje emocije zbog želje za pobjedom dinama i stresa zbog situacije. Po meni je pozitivno imati trenera kojem je stalo do uspjeha dinama, neko drugi će reći da je plačipi*** .

    Drugi je kadar točno nakon zabijanja gola za 1:1 koji pokazuje da nije nimalo sretan sa bodom protiv Varaždina ali to bi se onda kosilo sa narativom trenera kojem su takvi rezultati ok.
  • Noel
    4.4k
    Biščan nije miljenik sjeverne tribine niti kao igrač niti trener. Čak niti nikad u životu nije dobio skandiranje svog imena ni kao igrač. Dapače dok je igrao bio je označen kao Mamićevac. Tako da si fulao sve.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    stavio je drugu masku samo :grin:
  • marcio amoroso
    34k
    Zamijenio je miljenika sjeverne tribine Bišćana a još je i Hercegovac koji guta slova dok priča. Svi preduvjeti za hejt su tu.Maksim Maksimirski

    :monkey:

    O Bože. Čovjek ima užasne rezultate i užasne odluke. Ništa drugo nije razlog hejtu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Hercegovac koji koristi bosanski populizam. Nemre gore.
  • Nino Bule
    12.2k
    Sergej nije zadovoljio, kraj price, tko god prodaje bajkice da je ovo dobro laze sam sebe kao sto su oni koji su biscana bezrezervno podrzavali lagali sami sebe. Ostavka ako imaju pravo rjesenje spremno (VAHA), ako nemaju spremno rješenje ostavka nece nista dobrog donjeti.
  • Noel
    4.4k
    Neno i ti sa njim u stožeru ništa Vaha.
  • dzggzd
    146
    Podrska treneru!
  • Infinity
    15.5k
    Jakir je svojim rezultatima zasluzio hejt. Nicim vise.

    Koliko vas bi bilo odusevljeno da je Dinamo doveo na klupu Mareka Papszuna? Naravno da niste nikad culi za covjeka, a eto toliko, pa cak i daleko manje je poznat i kvalitetan taj Jakirovic. Mag za bosanskohercegovacki nogomet. I onda se nametne ta Rijeka, kao da je uzeo Rudes i doveo ih do Europe. Uzeo Rijeku i doveo ih tamo gdje su realno i trebali biti, nikakvo cudo nije napravio. Hocemo li dizati u nebesa nekoga tko bi sad preuzeo treceplasirani Dinamo i doveo ga do titule? Dajte.

    Evo taj gospodin kojeg spomenuh je preuzeo ekipu u trecoj ligi Poljske, one Poljske ciji ce klubovi redovno rutinski izbaciti bosanskohercegovacke. I taj anonimus je doveo treceligasa do prve lige. Tamo ih je vodio cetiri sezone. Prve je lagano izborio opstanak, druge i trece izborio Europu, cetvrte osvojio titulu. Uzeo je i dva kupa u tom periodu. To je proces, a ne 'pustite ga do zime'. Sta ce na zimu? Dovesti igrace o kojima je sanjao u Zrinjskom i Rijeci? Covjek nije za Dinamo i to je to, kao sto vjerojatno nije ni spomenuti Marek, a reference su mu bolje od Jakirovicevih.
  • Guinness
    2k
    Jakir je svojim rezultatima zasluzio hejt. Nicim vise.Infinity

    Za mene osobno je "u minusu" od prvog dana jer je odmah počeo sa populizmom.
    Jednostavno to mrzim i to je karakteristika koju ne mogu smisliti ni probaviti nikako.

    Glumatao je barabu, kao imao gard, prodavao priče a naravno kad je trebalo pričati na terenu, jedinom mjestu di i treba pričati, ne da ga nije bilo nigdje nego ovo čak već počinje biti i žalosno.
  • Jaro
    6.2k
    Trust in the process.Zagi

    311191883_10159629723107746_8850354694149051912_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=afSTD7RcUnIAX8XhSu1&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&oh=00_AfDpSzEmfpOPzPKzJIq3wrbpZC6yUu3ZT06p8mNmyMUyPA&oe=654DD6AF
    Kao simpatizer Liverpoola, nadam se da ce ovi dugo vjerovat u proces, bas kao sto se Rijecani nadaju da Jakir nece popit pedalu prije gostovanja kod njih...

    još je i Hercegovac koji guta slova dok pričaMaksim Maksimirski

    ja sam Hercegovac koji ga hejta iskljucivo jer osim prodavanja muda pod bubrege, populizma, samopromocije i nestrucnosti...
  • Infinity
    15.5k
    Za mene osobno je "u minusu" od prvog danaGuinness

    I kod mene, zato sto po meni nicim nije zasluzio klupu Dinama, a kosa na glavi mi se dizala nakon sto sam citao kako su ovdje neki cak i odusevljeni njegovim dolaskom. Zato sam od prvog dana prilicno negativno nastrojen prema njemu.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ima nastup Bjelice, a znanje Mrsica. To je problem, on nigdje nije napravio nesto vise nego sto se ocekivalo, bas nigdje. Zrinjski nije odvukao do grupne faze, u Mariboru se obrukao (doduse, na 1 utakmicu, desi se..), u Gorici je imao ok rolu, al i tu je implodirao. Ako je napredak ostavit klub u 1. ligi onda ok, al Gorica je malo drugacija prica od prosjecnog drugoligasa.
    Polusezonu u Rijeci je premalo, posebno kad uzmemo u obzir da je tu imao razrjesene ruke i jedini cilj izvuc iz borbe za ostanak..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.