• IceMan
    2.1k
    Evo i službenog priopćenja.

    Jednoglasna podrška treneru. :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Evo i službenog priopćenja.

    Jednoglasna podrška treneru. :lol:
    IceMan

    Podsjeća na stara vremena. Sve super, sve za 5 i sve jednoglasno.
  • Noel
    6.4k
    LUDILO MOZGA!
  • IceMan
    2.1k
    Takvu podršku svojedobno i Zoki Mamić nije imao :lol:
  • NORTE
    11.5k
    Evo i službenog priopćenja.

    Jednoglasna podrška treneru. :lol:
    IceMan
    Ajde nek mu budu još te dvije tekme pa ćemo vidjet šta će napravit.
  • IceMan
    2.1k
    Malo statistike:

    Ove godine, jedan od 4 najgora ulaska u prvenstvo u povijesti - 23 od mogućih 36 bodova.

    Lani upravo suprotno, najbolji ulazak u povijesti - 34 od mogućih 36 bodova.
  • mlinchica
    1.8k
    5Bvz5jK u isto vrijeme negdje u pustinji :lol: :strong:
    Posto ne znam ostaviti foto https://ibb.co/5Bvz5jK
  • mlinchica
    1.8k
    Da :lol: hvala :victory:
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    To je ono što sam komentirao. Svi kao da procvjetaju kad odu od nas.

    Igor pokazuje energiju koju u nas, ruku na srce, nije pokazao. Bio sam zaista "nahypean" kad je dolazio i tužan kad je otjeran. Ali realno sa njega se očitavalo sivilo, psihološki umor, potrošenost itd. Pa na onom videu dolaska u Al Shabab je imao više entuzijazma nego kod nas u pola godine. Tako je i sa dosta igrača.

    Da, netko će reć, do sustava je, trenera itd. Ali nije moguće da Drmić bude najveća i najopasnija "ubojica" u HNL prije dvije sezone, a sada izgleda kao živi mrtvac. A nije baš toliko star.. Nešto je trulo..
  • Jaro
    7.4k
    Jednoglasna podrška treneru.IceMan

    Pa vec preksutra moze jako dovest u pitanje jedan od ciljeva pa jednoglasna podrska moze znaciti jednoglasni palac dolje:

    2. Jednoglasno je dana potpora treneru i stožeru prve momčadi kao i Upravi kluba po pitanju ciljeva sportskih rezultata koji i dalje ostaju isti: osvajanje domaćeg prvenstva, osvajanje Kupa i prolazak skupine europskih natjecanja.
  • Infinity
    16.4k
    Meni je smijesno to da nam je cilj samo proci skupinu. Doduse, kako izgledamo to bi bio jos i uspjeh.
  • Taćini Serhio
    300
    Jakir realno ima najviše kredita od svih trenera u zadnjih xy godina, ali je i činjenica da je došao u situaciji kada kola strmoglavo kreću nizbrdo... Pritom ne mislim nužno na rezultate, nego na kompletan ambijent u klubu. Plus je imao taj peh da mu se ključni igrač ozlijedi, pa sav taj cirkus sa repkom, da ne zalazim dublje u tu temu.

    U ovoj situaciji teško da bi netko mudar i iskusan preuzeo klub, svatko pametan bi kalkulirao da ne potroši olako svoj žeton. Ukoliko uspije ne napraviti još veću štetu od ove, ja bih ga pustio da radi jer sigurno nije neznalica. Da ne bi bilo kao i nekoliko puta do sada, Brko vrati se sve ti je oprošteno... Jbg.
  • mlinchica
    1.8k
    “Naviknuli smo godinama na nogomet s posjedom i individualnom kvalitetom, sad to moramo mijenjati, igrati više radni nogomet. I na tome radimo. Ja ne mogu biti nezadovoljan igrom, ali rezultatom apsolutno jesam.“ - Sergej iz CZ.

    Kakav je to “više radni nogomet” ako tko zna?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Hoće da kaže da više nemamo individualne klase u momčadi koje riješe tekmu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.