• Nino Bule
    13.9k
    Ja sam jakiru dao sansu kao i svakom drugom treneru dinama, od pocetka je zajebo, igra i nije toliko uzasna u zadnje vrijeme (prije toga horor protiv balkanija, hajduka) ali ovaj broj kikseva se nikome ne bi tolerirao.
  • kajsitilud
    384
    oprosti na izrazu, al kakav jebeni proces. Ovdje se o procesu vec neko vrijeme prica ko da smo tovari pa slazemo 18 godina ekipu za naslov. On ima najbolje igrace u ligi u dominatnom klubu vec 20 godina i jednostavno se ocekuje da se s tim kadrom ne sramoti po europi i ne upise 5 poraza i X u 16 tekmi. Statistika je katastrofalna, a gura mu se da je u nekakvom procesu ko da samo juniorima raspolaze. Iole sposoban trener s ovom ekipom bi vec davno bio na +3, +4 uzevsi u obzir kikseve konkurenata.

    I slijepi vide da se covjek gubi i uopce ne vlada situacijom. Ne znam jesu mi smijesnije zamjene i pokusaji dok ganja rezultat ili njegovi istupi u javnosti (pressice, intervjui nakon tekme, suze, itd.)
  • Noel
    6.4k
    Biščan je osvojio prvenstvo i superkup pa nije imao ni 10% kredita od uprave kolko ima ovaj jebivjetar. Ni jedan trener nije imao lošije rezultate od njega.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Baš morate naglasiti da je Jakir Hercegovac i da je Dalić Bosanac znam dva lika sa Kupresa (Bosna) i Ljubuškog (Hercegovina) , koji nisu propustili utakmicu na Maksimiru dobrih tridesetak godina , bolje progutajte koju tabletu i ispružite noge 30 metara do stadiona pa ćete onda imati pravo govoriti ko guta samoglasnike i ko ne. Ne branim njih dvojicu, samo prekinite srat po nama , a vjerovatno vam je deda iz Hercegovine.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Naš Jakir Sergejović luta li ga luta...u kružnom je toku gdje izlaza nema na vidiku.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ako je Jakir mudonja kakav se pravio da jest kad je dolazio, bez problema će okrenut vodu na svoj mlin. Za sada se meni on ne cini nikakav mudonja nego ogromna prevara. S obzirom da ga uprava podrzava, nadam se da ce me demantirati
  • Patak
    2.9k
    Jel ova tablica koju je Zagi stavio sugerira da bi Dinamo bio prvi da je prvenstvo krenulo kad je Jakir preuzeo Dinamo? To znači da nije tak loš

    U retrospektivi isto tak se hejtalo Krznara, pa onda Čačića, pa Bišćana i sad Jakirovića da ne spominjem Kopića, Cvitanovića i ostale. I uvijek se treneru nešto prigodno nađe, ili je arogantan, ili ne mijenja na vrijeme, ili mijenja bez veze, ili stavlja igrače na krive pozicije, ili gleda u pod, ili ne vjeruje klupi, ili se pogubio, ili zanemaruje ovog ili onog igrača, itd...

    Naći će se nešto i novom, ne sumnjam. Nakon mjesec dana, max.
  • ruicosta
    168
    A gle, ako igra ima glavu i rep i ako je vodjenje utakmice u gabaritima ocekivanog/logicnog onda se nece nista zamjerati. A za svoje ideje moras kupiti kredit, ne doci i prodavati jeftine fore uz kriminalne izvedbe na terenu.
  • IceMan
    2.1k
    On je morao otići još i nakon Hajduka kad toj zaista smiješnoj ekipi nismo uspjeli šansu stvorit. Već onda a kamoli sad.

    Točka.
  • Laugreano
    2.5k
    Svaka 2 mjeseca novi trener, i to je to. Po mogucnosti da tokom prijelaznog roka budemo bez trenera, pa ga dovedemo prije pocetka 2 polusezone.
  • BornaPŽ1986
    1k
    a ova druga reakcija je od jučer nakon gola... Gdje je nestao frajer?Eduardo

    Zamisli tip poludi od slavlja pri rezultatu 1:1 i onda ekipa na forumu dodje kako ima muda slaviti izjednacujuci jadni remi protiv Varazdina? Jednostavno sve sitnice cemo pronaci i to je to, ne valja nam nista. Bolje ni ne zasluzujemo s ovakvim cjepidlacenjem.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Biščan je osvojio prvenstvo i superkup pa nije imao ni 10% kredita od uprave kolko ima ovaj jebivjetar. Ni jedan trener nije imao lošije rezultate od njega.Noel

    Biscan je samo dovrsio prvenstvo koje Cacic nije mogao ocito. Ne zaboravi kakvu ekipu je Biscan imao u tih par utakmica (Livi, Ivanusec, Sutalo, Petko) a kakva je trenutno. Biscan je takodjer izgubio u prvom kolu od hajduka isto kao sto je uzeo i super kup (koji je 1 utakmica gdje je sve moguce). Taj isti Biscan je rotirao 2 igraca u zamjenama, zar smo vec zaboravili zasto se zazivao njegov odlazak nakon AEK-a?
  • Noel
    6.4k
    Sve stoji za Biscana kriminalno je vodio momčad ,ali isto tako kriminalno vodi Jakirović pa bi molio otkaz. Hvala.
  • BornaPŽ1986
    1k
    I dalje tvrdim da Jakir ima potencijala ali da sliku treba sire sagledati, pa mi nemamo napadaca, nama je najbolji napadac Emreli sad, ja ne znam tko je donio odluku da je on dovoljan prije sezone i sad smo se doveli do ovakve situacije gdje si samo na Petkovicu ocito a sjetimo se da nas se povezivalo s jos par napadaca ali oni nisu bili ti ocito. Tad Jakir nije bio u Dinamu.

    isto tako kriminalno vodi Jakirović pa bi molio otkazNoel

    Pozurili su s otkazom kod Biscana, mislim da si sad to ne mogu dozvoliti opet jer ne znam bi li se ista promijenilo.
  • Infinity
    16.5k
    Jel ova tablica koju je Zagi stavio sugerira da bi Dinamo bio prvi da je prvenstvo krenulo kad je Jakir preuzeo Dinamo? To znači da nije tak lošPatak

    A mi inace trenera mjerimo po rezultatima u HNL-u? Da, ako je los. Covjek izgubio na Kosovu, izgubio u Gorici i mozda nije los?

    Sad cu ti docarati. Ivaylo Petev je vodio Dinamo u 26 HNL utakmica, tj. preuzeo je Dinamo u 11. kolu. Osvojio je 64 boda i na pocetnih 22 to nije bilo dovoljno za titulu. Pocetnih je bilo i -4, a zavrsnih -2. To znaci da je u ostatku prvenstva on bio prvak. Koliko nas boli k* za to? Imao je 2.46 osvojenih bodova po utakmici u HNL-u, samo mrvu manje od Bjelice (2.53). Osvojio bi 89 bodova da je bio od starta sezone. I kako ga pamtimo? Kao trenera koji je popusio prvenstvo, jer se za 'prvaka u ostatku' ne dodjeljuje nista, barem ne u Dinamu, znamo gdje se takve stvari slave. Znamo i gdje se slavi pobjeda u pojedinacnoj utakmici, iako se racuna dvomec, pa nas isto tako boli k* za 3-1 protiv Sparte, jer smo tamo dobili cetiri komada. Peteva pamtimo po cetiri poraza u grupi Lige prvaka, boli nas k* sto smo ju samo igrali.

    Petev nije doveden da nas s -4 dovede na -2. Isto tako Jakirovic nije doveden da smanji zaostatak za vodecim, nego da bude prvak drzave i da o tome cak i ne mislimo, jer se to podrazumjeva. Doveden je i da napravi neki k* u Europi, a ne da igra najlosije takmicenje u Europi i da jos tamo pusi u hendikepu od ekipe s Kosova. Svaki put kad se nekome Jakirova epizoda ucini ne bas losom, imate mu jarana Peteva, kako vam se cini njegova epizoda u Dinamu? Jos je on zaostatak smanjio za turbo dobrom Rijekom, a ne za ocajnom konkurencijom. Dobio je dva i cetiri komada u Torinu i Sevilli, a ne na Kosovu i u Pragu. Kuci smo gusto s 0-1 pali od Lyona i Seville, a ne od Plzena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.