• dumitrumitu
    892
    Meni nije lijepo vidjet da treneru sin igra u ekipi.
  • Krizy
    38.4k

    Mali je dobar. Ima brdo drugih razloga zbog kojih mu se može prigovarati, ali mislim da ne treba zbog toga.
  • by-tor
    81
    Meni je žao malog, jer vidi se da je talent, al čim nekaj zasere, odmah bude da ga tatica gura. Dobro, dok on dođe do seniora, teško da bude mu više starog u klubu
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sergej Jakirovic je tetoviro duplu krunu na noguMiro Vugrinec

    Bolje da je tetoviro dvostruku krunu nego dvostrukog Krunu.
  • Jaro
    6k
    svi koji prate klince su ga spominjali iskljucivo u pozitivnom duhu. Dok nema protekciju na terenu i tu je zbog talenta, rada i kvalitete nebitno ko mu je tata, mama, tetak...
    Ono sto je pokazao u ove 2 utakmice govori da je tu s razlogom. Decko ima kolko? 16, 17 godina? I ovakvi upisi su bas nepotrebni...
    Stovise, vjerojatno je i Jakirovic svjestan da ce se malog gledati kroz posebne naocale i da ce morati biti 20-30% bolji od ostalih kako nebi dozivljavao ovakve komentare...
  • dumitrumitu
    892
    Neznam kakav je inače ali protiv rudeša je bio katastrofa. Znam da je klinac ali opet očekujem više kad ulazi za seniore.
  • Paggini
    10.2k
    Kakva katastrofa? Decko je odigrao solidnu utakmicu, nije bio masterclass, ali sasma solidno, pogotovo za klinca od 16 godina
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Ja ne znam samo sto su ti i tebi slicni ocekivali od momka od 16 godina u prvoj pravoj utakmici za seniore. Mozda je trebao predriblati citavu ekipu uključujući golmana i zabiti gol, ili nabaciti pa utrcati i pospremiti loptu u gol. A mozda je i kriv za sva tri primljena gola?
  • hardek
    1.8k
    Dečko je odigrao sasvim korektnih 60tak minuta a onda je uslijedio pad ne samo kod njega nego i ostalih klinaca što je i očekivano jer se tek upoznaju sa seniorskim nogometom. Mali kuži igru i ne vidim nikakav problem da mu se dala prilika
  • dumitrumitu
    892
    Nisam očekivao previše ali ne vidim smisao ubacivanja nekoga tko je daleko od te razine.
  • deda
    29.4k
    Mali je bio skroz ok, meni je Majić razočarenje. Pavić izvrstan.
  • Danko
    728

    I eto baš si njega zamjetio da je ispod razine. A npr majić, spor ko blato ti je ok?
  • dumitrumitu
    892
    I Majić je bio loš, također ne vidim smisao u ubacivanju u prvu ekipu.
  • hardek
    1.8k
    Majić je Bruno 2. Taj će otić van kao mlad, flopat i vratit se u HNL sa 24,25 god i napravit nešto. Talent je tu definitivno, al mi je upitan voljni moment kod njega.
  • Orc123
    5.9k
    Mali od Jakira je dobar ali opet dosta spor ..treba vidjeti kako ce se razviti za 2-3 godine....malog Majica bi peije usporedio sa Tolicem, cak i Saranicem.....ima ono nesto ali nezz koliko on to zeli i koliko se trudi.....onaj mali kaj usao na Takurovo mjesto mi nema nista i jos najgore direktni krivac za 3. Gol jer nije ispratio svojeg igraca...mislim to su osnove jer bez defanzivne igre danas krilo ne moze prosperirati ako nije Messi ili Mbape....ali vidjet cemo gdje su klinci za 2 - 3 godine....treba nam klub partner.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.