• quizzy86
    43
    blesički roni suze danima, čovjek je otkazom žene, majke i kraljice ostao bez ikakve prilike za uvlačenjem u Dinamu
  • Mr Anderson
    5.9k
    Ono što sam i mislio da ako Jakir osvoji duplu krunu ostaje se i obistinilo. I Zeko zna koliko je ova sezona bila bitna (dobro, nama je svaka). Ne samo zbog financija i Europe nego radi svih onih mamićevaca i zorićevaca koji su čekali u šahtovima. Da smo spušili titulu svi bi izgmizali van potpomognuti dnovinarima i krenule bi orgije nad ulicom koja vodi klub. Zna to i Zeko i kao čin zahvalnosti mora dati Jakiru priliku i podržati ga u slaganju ekipe.
  • rioda
    3.3k
    Bolesno koliko novinari gaze po Dinamu. Prije par dana svi pisali o otkazu, sad kad je to otklonjeno, ofenziva da mu treba dati novi ugovor...

    I to bez srama, isti mediji, isti novinari
  • Olmic
    3k
    Gattonero.tatto na instagramu objavio osobu koja si je tetovirala pokal kupa i prvenstva i tagirao Jakira. Jel moguce da si je kralj to dao istetovirat
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zasto bi trebalo dat novi ugovor ako mu postojeci traje jos 2 sezone? Pa opce poznata cinjenica je da rijetko koji trener bude u klubu nekoliko sezona. Najbolje da mu povecamo i placu i potencijalnu otpremninu a gotovo je sigurno da nece docekat kraj postojeceg ugovora.
  • Paggini
    10.1k
    Novi ugovor jedino za Brunu, a nadam se da Jakir svojim ostankom neće loviti Franju Ivanovića. :)
  • Miro Vugrinec
    2k
    Upravo sam vidio Sergej Jakirovic je tetoviro duplu krunu na nogu.edit Olmic tek sam sad vidio tvoju poruku
  • Paggini
    10.1k
    Nekako sumnjam da Jakir nosi drljave AF1 i čarape ko neki klinac...
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Daj sliku netko :lol:
  • Captain America
    15k
    Daj sliku netko :lol:BBB Mataa998

    IMG-2736.jpg

    Kako je krenuo, bit će uskoro ko Chris Andersen :cool:
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Ovo se neko zajebava ili :lol: :lol: :lol:
    Pa ja sam mislio da je taj čovjek ozbiljniji malo
  • cibona
    1.7k
    Kad vec nije istetovirao pehar konferencijske lige, mora se zadovoljiti ovime.

    Ali sumnjam da je to on, pogledaj čarape.
  • SAS1987
    13.9k
    Ali sumnjam da je to on, pogledaj čarape.cibona

    Nakon analize prsti Luke Modrića danas dinamov navijacki puk analizira čarape Sergeja Jakirovića :lol:
  • veselko tenžera
    1.5k
    Ako je ovo Sergej nek netko javi Kruni da se domaći pehari tetoviraju na potkoljenice.

    Pa da javnost vidi što je kolaž trofejnog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.