• don
    2.4k
    kakav crni Sergej na slici sta vam je :lol:
  • Jurki
    9.5k
    Jedino kaj Jakiru treba dati.. isto ko igracima.. premije za ulazak u Ligu prvaka.
    Nikakvo poboljsanje/produzenje ugovora.
    Ne vidim razloga zakaj se nebi opcenito trenere potpisivalo godinu za godinu. U slucaju produzenja.. dati odmah iznos za novi potpis. I staviti klauzule u ugovore..di se nebi trebalo prodati pola momcadi da se isplati trenera.
  • Zagi
    5.8k
    Ne vidim razloga zakaj se nebi opcenito trenere potpisivalo godinu za godinuJurki

    Jer se iza toga (ne previše uspješno) skriva nepovjerenje.
  • Jurki
    9.5k
    razmem kaj hoces reci.. ali trener koji je uvjeren u sebe i svoj rad.. bu potpisal takav ugovor. Pogotovo u klubu kak je Dinamo. Di smo takoreci sami sebi najveci konkurent za naslov prvaka.
    Treneri su u svakom klubu i svugdje brzo pokvarljiva roba.
  • Zagi
    5.8k
    Treneri su u svakom klubu i svugdje brzo pokvarljiva roba.Jurki
    Osim u velikim klubovima gdje brze promjene nastupaju samo ako se ide u očitu provaliju.
    Ja bih htio da (u tom segmentu) postanemo veliki klub.
  • Captain America
    15.1k
    Ne vidim razloga zakaj se nebi opcenito trenere potpisivalo godinu za godinu.Jurki

    Što da smo Bjelicu 2018. potpisali na godinu dana? Vrhunski rezultat je imao i misliš da ga ne bi pokupio neki Wolfsburg ili Eintracht? Iskoristi nas ko odskočnu dasku i ode dalje iduće sezone, a mi nek se snalazimo...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ne vidim razloga zakaj se nebi opcenito trenere potpisivalo godinu za godinuJurki

    Razlog nemre bit više očit.

    Kad ozbiljan klub radi nešto, radi to jer vjeruje da je ispravna opcija. Prateći to, kad dovodiš trenera ti vjeruješ da je taj trener ispravan za tvoj klub. Za godinu dana ne samo da ti ga netko može pokupit (kaj bi se možda recimo dogodilo Arsenalu da nisu na vrijeme reagirali) nego ti taj isti trener može reći, gle, ja sad želim nove uvjete jer sam napravio dobar posao.
  • Jurki
    9.5k
    kuzim poantu.. ali takav slucaj bi nam se desio jednom u 20 godina.
    Istina je isto ta da si raznorazni trenerski antitalenti nisu dali sami ugovor vec da su tu bili raznorazni interesi hvala Bogu bivse vrhuske kluba.
    Ja dan danas ne mogu prokuziti iz kojeg se razloga 3 puta angaziralo Tanca i Jurcica (makar vrlo vjerojatno je bil u pitanju rikverc).
    Dinamo je defintivno klub koji moze privuci i platiti dobrog stranog trenera (kojem nebu trebalo dati šut kartu ako je npr popusil od Belupa) jer znamo da bu osvojil naslov prvaka.
  • emilperska
    4.2k
    Pošto S.J. je granično zaslužio ovaj ugovor, ovi novinarski upisi zadnjih tatinih ostataka po srpskim kladioničarskim portalima i hanžar mediji o novom ugovoru su ništa drugo nego plaćeni PR.

    Ok, izvukao si se duplom krunom. Ok, kiksao si s Balkanije, Viktorijom 2x, Loksom 2x, Spartom, Paokom, Goricom itd..
    Neka sredina je da nisi dobio otkaz i da imaš ugovor koji imaš još 2 godine i zato bi bio zahvalan da preko tatinih apartčika na raznima portalima prestane vapiti za novim ugovorom.
  • Zagi
    5.8k
    Taj cijeli način funkcioniranja kluba zaboravi.
    Uplovili smo u druge vode.
  • Captain America
    15.1k
    ali takav slucaj bi nam se desio jednom u 20 godina.Jurki

    Čačić je navodno imao dobru ponudu neke reprezentacije i bio spreman otići. Jakir je "flertovao" dok je bio u Rijeci s klupom BiH i Ferencvarošem, a na kraju smo mi iskoristili smiješan ugovor s Rječanima.

    Velik je rizik upuštati se u takve dealove s trenerima, a i igračima se šalje kriva poruka. Sabotaže trenera bi bile još češće jer igrači vide da uprava ne stoji iza trenera. Ovih 2, 3 godine ugovora uz 6 plaća otpremnine što je dobio Jakir su neka zlatna sredina.
  • Jurki
    9.5k

    Zato i velim da nam u buducnosti moraju i vjerujem da budu mete treneri koji su naseg ranga.. a ne da se trener po dolasku pola godine čudi koji je to kurac za pritisak i zakaj mu se sapuna daska svako kolo.
    Tj trenera koji bu nesto donio klubu kak je Bjelica donio, a ne da se uci poslu kak se masa trenera ucila.

    ma sve stima. Meni nije uopce problem sama duzina ugovora trenerima.. vec te milijunske otpremnine koje su bolesno visoke.
    Ok nek daju treneru ugovor 2-3 godine (otpremnina 6 placa i bok).
  • Orc123
    5.9k
    Po njegovoj izjavi ostaje trener. Nebitno jel se meni sviđa ili ne. Sergeje povedi nas :heart:
  • don
    2.4k
    evo kaže Marić da su natpisi o otkazu Jakiroviću bili samo medijski natpisi i da pitanje ostanka nikad nije bilo upitno.

    medijski šljam opet.
  • jedan u nizu
    6.8k
    https://fb.watch/skA1ClBx5N/

    Koliko god netko bio za ili protiv njega, ovo je stvarno lijepo vidjeti! :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.