• Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    2 pitanja

    Kada i gdje je kolektivno tetoviranje?

    Da li gospodina oslovljavamo sa malim ili velikim g?

    #moramobolje
    Lp
  • Patrik11
    120
    rudes pa pauza nakon toga ce se rehabilitirati pa ce biti prvaci do sljedece utakmice protiv malo ozljiblnijeg protivnika
  • Patrik11
    120
    nakon toga nova pouka pa rehabilitacija
  • Jurki
    8.7k
    Znaci ovako gospodin trener je u prvom poluvremenu fasoval 3 komada i on napravi prvu izmjenu u 72goj minuti umjesto da u 25.oj . da zamjeni 5 igraca.
    Samokritika ne postoji u njegovom vokabularu.
    Lucescu ga je skoloval jebeno..paok nije neka ekipa al su grizli i uzeli kaj su htjeli.
    Kamo srece da je ovo sad bil prvi put.. al se nadam da je zadnji.
    Nemoj biti pizda i peder vec daj ostavku..priznaj jednom kad si zajebo po tisuciti put.
    Edit: nadam se da ti bu sljedeci angazman u nekom treceligasu di nebus imal mogucnost prodavati muda pod bubrege, vec bus moral spasavati glavu na ramenu bjezeci kroz kuruzišča da te ne zatuceju z sekiru.
  • San Lorenzo
    11.6k
    2 pitanja

    Kada i gdje je kolektivno tetoviranje?

    Da li gospodina oslovljavamo sa malim ili velikim
    Gražvydas Mikulėnas

    Ja sam već ostavio novac po strani da ispunim obećanje i istetoviram Jakirovu glavu ako osvoji tripletu, ali jbg, usmjerit ću taj novac u nešto drugo.
  • LaznjakProsineckog
    490
    Jakir je ove sezone odigrao tri tekme protiv Hajduka, s dvije različite momcadi. Još im nije prešao centar s više od dva igrača. Fruk je pogodio jednu stativu izvana. Ima dva poraza i nula golova. Što može poći krivo u presudnoj utakmici?
  • miro
    3.2k
    "Moji igrači su me potpuno iznenadili, nisam to očekivao od njih. Nitko od njih nije htio primiti loptu..."

    Kako te nije sram tako nešto reć
  • San Lorenzo
    11.6k
    Izostanak medijskog pritiska na njega mi daje za pravo da mislim da on dio svoje plaće šalje u novinske redakcije za 'pošteno pisanje'.
  • Blueshadow86
    963
    Tetovirat ću si datum njegovog otkaza.
  • Dzoni
    125
    Nazalost morat ces na to ovim tempom dosta sacekati
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja ne znam kako netko može očekivati od ovog "mudonje" da preokrene trend i sezonu ako taj isti nema muda preuzet odgovornost.

    Znači ne mogu ti peti put u sezoni bit krivi igrači ili njihova reakcija ili ne pridržavanje plana. Kako ti nakon Lokomotive doma i cijelih priprema i raketa Hoxhe i Živkovića mogu bit krivi drugi, a ne ti?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mislim da će biti bivši ukoliko ne ostvari barem 4 boda protiv Rudeša i Hajduka to jest ako izgubi na Poljudu. Ta utakmica će biti konačni trenutak istine.
  • Jurki
    8.7k
    ako spusi na poljudu onda mu ni ne trebaju dati otkaz jer je prvenstvo tak i tak spusil.
    U 8 kola ni jedan trener to ne zvlece.
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, ajmo mu dat treći put priliku u sezonu da vodi momčad dolje... što bi moglo poći po zlu nakon dva identična nastupa i poraza?
  • sport
    2.3k
    Ima li potrebe tražiti u povijesti tko je sve tražio Bišćanovu smijenu a sad traži njegov povratak..Ljudi ajmo spati, jutro je pametnije od večeri
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.